صفحه اصلی>اخبار>معرفی انواع تجهیزات نظافت و شستشو
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
اخبار
معرفی انواع تجهیزات نظافت و شستشو معرفی انواع تجهیزات نظافت و شستشو (تعداد بازدید : 3954)

کارواش آب سرد
کارواش آب سرد یکی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی هستند که فشار ۶ تا ۱۰ بار شیرهای خانگی را جهت مصارف مختلفی چون خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ، به فشارهایی از ۱۲۰ تا ۲۳۰ بار تبدیل می کنند شایان ذکر است که آب ورودی این دستگاه ها بسته به نوع تا ۶۵ درجه سانتی گراد می تواند باشد. امکان حمل آسان آن ها وجود دارد.

کارواش آب گرم : کارواش آب گرم فشار آب معمولی شهر را به فشاری معادل ۱۵۰ بار و ۲۰۰ بار تبدیل می کند و حداکثر دمای خروجی آن معادل ۱۴۰ درجه سانتی گراد است. این دستگاه ها دارای سیستم تنظیم پاشش مواد شوینده نیز هستند. دمای بالاتر خروجی از کارواش باعث افزایش کارایی شستشو می شود.

انواع جاروی مکنده خشک و جاروبرقی صنعتی یکی از انواع دستگاه نظافت صنعتی دارای قدرت مکش بالا با متعلقاتی نظیر سری مخصوص نظافت شیارها و جمع آوری گرد و غبار و مایعات هستند. ظرفیت مخزن زباله آن ها از ۶ تا ۷۷ لیتر متغیر است و مناسب برای محیط های صنعتی هستند. از ویژگی های اصلی این دسته علاوه بر مکش مواد خشک توانایی مکش آب و مایعات است.

انواع جاروی صنعتی  این جاروها یا سوییپر ها دارای قدرت مکندگی بالا با عرض کارکردی ۲۶۰ تا ۱۲۰۰ میلی متر دارای مساحت کارکردی از ۲۶۰۰ تا ۸۰۰۰ متر مربع در ساعت هستند و موقعی که کار می کند صدای کمی ایجاد می کند و این ویژگی آن را برای محیط های کاری مناسب تر می کند. مخزن این دسته از جاروها از ۴۰ تا ۸۰ لیتر متغیر است.

انواع کف شوی صنعتی این دستگاه ها به نام اسکرابر دارای عرض شستشو از ۳۵۰ تا ۱۰۳۰ میلی متر و دارای مساحت کارکردی از ۹۰۰ تا ۴۲۰۰ متر مربع در ساعت هستند و برای مصارف نیمه صنعتی و صنعتی مناسب هستند. نیروی محرکه آن ها بسته به نوع برق تک فاز شهری و باطری است و کار با آن به سهولت انجام می شود و تسلط بر سطح کار وجود دارد.

دستگاه خشکشویی این دستگاه ها شامل خشکشو، مبل شو، موکت و فرش شو می شوند که قابلیت پاشش و مکش آب و مواد شوینده به صورت همزمان را دارند . بعضی از مدل ها نیز باعث تولید بخار می شوند ( بخارشوی صنعتی ) که مکش و پاشش و شستشوی آب گرم با مواد شوینده را دارند و قابلیت پاشش بخار آن نیز قابل تنظیم است.


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
منبع :تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر