صفحه اصلی>محصولات>اسکرابر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
اسکرابر

اسکرابر - اسکرابر صنعتی - دستگاه زمین شوی کف شوی مکانیزه خارجی

اسکرابر صنعتی و کاربرد بی نظیر آن در نظافت

اسکرابر صنعتی دستگاهی برای شستشوی سطح زمین می باشد و این ماشین آلات نظافتی یا دستگاه نظافت صنعتی در مراکزهای گوناگون به صورت گسترده ای قابل استفاده هستند. اسکرابر صنعتی ابتدا آب و مواد شوینده را روی سطح زمین یا کف ریخته سپس با استفاده از برس ها عملیات برس زدن انجام شده و آلودگی ها را به وسیله فشار برس و با کمک ماده شوینده از سطح جدا می کند.

در انتها اسکرابر صنعتی به وسیله یک موتور مکنده و با کمک تی لاستیکی آب و آلودگی ها را جمع کرده و به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. تخلیه آب جمع آوری شده، توسط یک شلنگ مخصوص و قابل انجام است. امروزه دیگر استفاده از روش های قدیمی و سنتی نظافت کنار گذاشته شده و از شیوه مکانیزه به منظور شستشوی کف مجموعه ها استفاده می شود. ذکر این نکته مهم است که یکی از اجزای بسیار مهم دستگاه های کف شور یا اسکرابر صنعتی برس های این دستگاه ها هستند که دارای قطر ها یا عرض های شستشوی گوناگونی هستند.

امروزه برس ها دارای قابلیت تنظیم است. اسکرابر صنعتی معمولاً در دو دسته با راننده و دستی از نظر نوع کاربردی تقسیم می شوند. همچنین از نظر نوع انرژی مصرفی دستگاه شستشوی کف به دو گروه برقی ( کابلی ) و باطری دار ( شارژی ) تقسیم می شوند. در نوع باطری دار بعد از شارژ کردن باطری های دستگاه، امکان استفاده از وسیله فراهم می شود ولی در نوع کابلی، پس از اتصال کابل برق دستگاه یا وسیله به منبع برق یا پریز می توان از اسکرابر صنعتی استفاده نمود.

اسکرابر

فیلم کاربرد اسکرابر صنعتی

استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی برقی یا باطری

در اماکنی که دارای رفت و آمد زیاد هستند از دستگاه های شارژی یا باطری دار در این گونه مجموعه ها استفاده می کنند. زیرا اگر بخواهیم از نوع برقی یا دارای کابل اسکرابر صنعتی در محیط های شلوغ یا پر رفت و آمد استفاده کنیم باعث ایجاد مشکلات بسیار عدیده ای در نظافت مجموعه می شود.

معمولاً از نوع های دارای باطری به منظور استفاده در فروشگاه ها، هایپر مارکت ها، سالن های اداری، مجتمع های تجاری، بیمارستان ها و درمانگاه ها، راهروهای مداری و دانشگاه ها و بسیاری از اماکن گوناگون که دارای آمد و شد زیاد هستند، قابل استفاده هستند. از نوع های های اسکرابر صنعتی برقی معمولاً برای جاهایی استفاده می شود که پررفت و آمد نیستند. مثابل بارز برای گونه مکان ها سالن های ورزشی هستند که به راحتی می توان از دستگاه های کف شور کابلی استفاده کرد و ظنافت را انجام داد.

نکته مهم این است که مشتریان محترم مراکزهای گوناگون بایستی به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشند که دستگاه های زمین شوی دارای انواع و اقسام گوناگونی بوده و از نظر اندازه و حجم مخازن هم این وسایل دارای دسته بندی ها و کلاس بندی های متفاوت و گوناگونی هستند.

استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی نه تنها از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه است بلکه این دستگاه ها قادر هستند به وسیله ی قدرت بالای خود سطوح گوناگون با جنس های مختلف از جمله سنگ، سرامیک، اپوکسی، سیمان و ... را شستشو می کند.

عوامل تعیین کننده قیمت اسکرابر صنعتی و نوع موتورهای دستگاه

دستگاه های اسکرابر صنعتی یک کالای سرمایه ای محسوب می شود. به منظور مشخص کردن قیمت دستگاه های کف شو می توان به عواملی مانند: ارزش و جایگاه کمپانی سازنده، اندازه دستگاه ، کیقیت ساخت و بدنه، قطعه های داخلی آن، جنس یرس، لوازم های مصرفی، باطری ها و شارژ آن، نوع موتور و ... اشاره کرد.

موتورهای مکنده یا وکیوم دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر بسیار مهم هستند و نقشی اساسی در کارکرد بسیار عالی دستگاه اجرا می کنند. موتورهای وکیوم دارای انواع گوناگون می باشند. نوع موتور، قدرت مکوتور، کیفیت موتور، مشهور بودن کمپانی سازنده موتور همه از عوامل مهم در انتخاب دستگاه هستند. پس در انتخاب یک دستگاه اسکرابر صنعتی به موتورهای آن ها بایستی توجه ویژه ای صورت گیرد.

افزایش کیفیت بهداشت و زیبایی محیط ها با دستگاه های اسکرابر صنعتی

استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی باعث افزایش بهداشت و در نتیجه سلامتی افراد و کارکنان مجموعه های مختلف می شود. زیرا این دستگاه ها آلودگی ها را به صورت عمیق از بین برده و بهداشت محیط ها را تضمین می کند. علاوه بر افزایش چشمگیر بهداشت مجموعه ها، زیبایی مجموعه ها هم بسیار مهم می باشند. افراد از محیط های آلوده بسیار متنفر هستند به علاوه اینکه به سلامتی آنان هم ضرر می رند. وقتی فردی وارد یک اداره، فروشگاه، سازمان، بیمارستان، مجتمع تجاری، و ... می شود. اولین چیزی که به آن نوجه می کند تمیز یا پاکیزه بودن محیط است.

فروش دستگاه اسکرابر صنعتی

فروش دستگاه اسکرابر صنعتی توسط شرکت بازرگانی پیشتاز توسط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با کارشناسی دقیق توسط متخصصین و کارشناسان این شرکت انجام گیرد و صورت می پذیرد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا به درخواست مشتری در محل مورد نظر ایشان حضور یابد و با بررسی دقیقی از محل نظافت، مشاوره مشاوره و کارشناسی لازم را در خصوص انتخاب دستگاه مورد نظر را در اختیار مشتریان عزیز بگذارد. در انتخاب یک دستگاه اسکرابر صنعتی بایستی به نکات قابل توجهی مانند: نوع جنس کف، میزان و نوع آلودگی، تعداد دفعات نظافت در روز و هفته، میزان جابجابی دستگاه اسکرابر بین طبقات و... ملاک بایستی قرار گیرد.

در کل برای محل هایی که مساحت آن ها از 5000 متر مربع کمتر باشند از زمین شوی دستی و برای محیط هایی که مساحت آن ها بالای 5000 متر مربع مساحت از اسکرابر صنعتی سرنشین دار استفاده می کنند. یکی از نکات بسیار مهمی که در انتخاب دستگاه های شستشوی کف مکانیزه مخصوصاً برای کارخانه های صنعتی بایستی در نظر گرفت به نوع آلودگی موجود بر روی کف کارخانه و جنس پوشش کف بسیار توجه داشت تا بتوان بهترین و مناسب ترین دستگاه اسکرابر را مخصوص این اماکن صنعتی انتخاب نمود.

اسکرابر صنعتی و کنترل پنل آن

از جمله مواردی که مشتریان به آن اهمیت می دهند کنترل پنل اسکرابر می باشد. کنترل پنل یک کف شوی هرچه ساده تر باشد بهتر بوده و در نتیجه کار کردن با دستگاه ساده تر می شود. در نتیجه نظافت مکانیزه و عالی برای آن محیط فراهم می شود.

اسکرابر صنعتی و کاربردهای آن در محیط های گوناگون

اسکرابر صنعتی دستگاهی است که در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محیط ها عبارتست از بیمارستان ها، هتل ها ، کارخانه ها ، مجتمع های تجاری و اداری ، فرودگاه ها ، سالن های بزرگ و ... . مدیران این بخش ها با توجه به نوع محیطی که دارند انواع گوناگون دستگاه های کف شو را مورد ارزیابی قرار داده و با توجه به کارشناسی صورت گرفته در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دستگاه مناسب را انتخاب می نمایند.

تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتار به خصوص اسکرابر دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش مجهز و جدایی نیز برای تعمیرات انواع دستگاه ها به خصوص دستگاه های اسکرابر صنعتی یا دستگاه های شستشوی کف می باشد.

دستگاه های زمین شوی کارچر آلمان

اسکرابر AM40

اسکرابر AM40 ساخت کمپانی بزرگ CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و برای نظافت راحت تر محیط های تنگ و باریک بسیار مناسب است.

اسکرابر AM40 new

اسکرابر AM40 New ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و دارای تکنولوژی موتور گیربکسی برای کاهش صدای موتور برس در حین چرخش است. اسکرابر AM40 New

اسکرابر AM55

اسکرابر AM55 ساخت کمپانی معظم CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و دارای سه نوع کابلی و باطری دار و دوال پاور می باشد.

اسکرابر AM55C New

اسکرابر AM55C New فقط در مدل کابلی طراحی و تولید می گردد. اسکرابر AM55C New قابلیت شستشو ، برس زدن و خشک کردن آب به وجود آمده را دارد.

زمین شوی صنعتی AM55B New

زمین شوی صنعتی AM55B New ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و از طراحی های جدید این کمپانی است.

زمین شوی صنعتی AM75

زمین شوی صنعتی AM75 ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و از هر حیث بسیار منحصر به فرد بوده و برای فضاهای بزرگ صنعتی استفاده می شود

زمین شوی با راننده AM70

زمین شوی با راننده AM70 ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و یکی از کوچک ترین زمین شوی های با راننده در دنیا می باشد.

کف شوی سرنشین دار AM110

کف شوی سرنشین دار AM110 ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و دارای قطر برس 76 سانتی متری است

کف شوی با راننده AM130 New

کف شوی با راننده AM130 New ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و از نوع دو برسه می باشد.
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر