صفحه اصلی>محصولات>بخارشوی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی وسیله ای بسیار مفید بوده که قادر است با استفاده از بخار خشک برای نظافت و میکروب زدایی، ضد عفونی کردن و حذف لکه ها و چربی ها استفاده شود. در بخش صنعت یکی از موارد بسیار مهم بحث نظافت صنعتی آن مکان می باشد که بخارشوی صنعتی قادر است محیط موردنظر را که دارای آلودگی هایی از جنس: روغن، گریس، امولسیون، گریس قالب، تراشه، ذرات، گرد و غبار و ... را نظافت کند. بخارشوی صنعتی همچنین برای انواع سطوح گوناگون دیگر از جمله: سنگ، سرامیک، فرش، موکت، مبل و ... مناسب می باشد. دستگاه می تواند با قدرت بالای خود در تولید بخار انواع باکتری ها، قارچ و مواردی از این قبیل را نابود سازد. آب در بخارشوی صنعتی در بویلر گرم می شود سپس مایع به بخار تبدیل شده و از طریق نازل دستگاه خارج می شود. بخار خاک را بر روی سطوح سخت و الیاف نرم سست کرده وسپس عمل نظافت به همراه مکندگی انجام می شود. بخار در دستگاه بخارشوی صنعتی شامل حدود 5 درصد آب بوده که خشک تر از هوایی است که ما نفس می کشیم. بسیاری از بخارشوی های صنعتی شامل مخزنی برای مواد شوینده بوده و همچنین قابلیت مکندگی را به همراه خود دارند که اصطلاحاً به آن دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار گفته می شود. این دستگاه های مکنده دار یا وکیوم دار دارای سنسور قطع کن جاروبرقی بوده و همچنین دارای بوق هشدار پایان یافتن آب و مواد شوینده می باشد.
بخارشوی صنعتی

در ادامه به چند مورد اجزای اصلی دستگاه های بخارشوی صنعتی اشاره می شود:

بویلر بخارشوی صنعتی:

بویلر همانطور که از نامش پیداست کار تبدیل آب بخ بخار را انجام می دهد. بویلرها تحت گرما و فشار شدید هستند بنابراین جنس آن ها از استیل ضد زنگ می باشد. یکی از ویژگی های اصلی وجود یک المنت حرارتی قابل تعویض می باشد که مشتریان دستگاه بخارشوی صنعتی می توانند به جای کل بویلر از یک میله حرارتی ارزان قیمت استفاده کنند.

مخزن با قابلیت پر شدن مجدد

بسیاری از بخارشوی های صنعتی دارای مخزنی با قابلیت پر شدن مجدد هستن، به این معنا که در هنگام کار کردن دستگاه می توان آب را به بخارشور اضافه نمود. برخی از بخارشوی های صنعتی دارای یک مولد آب مستقیم بوده که به خروجی آب متصل بوده و آب را برای تبدیل به بخار به داخل بویلر هدایت می کند.

مخزن مواد شوینده

بسیاری از دستگاه های بخارشوی صنعتی می تواند شامل مخزنی به نام مواد شوینده باشند. که این مخزن با توجه به نوع بخارشور دارای حجم مخزن متنوعی می باشد. برخی از دستگاه ها دارای دکمه ای به منظور کنترل بخار و مواد شوینده بر روی دستگاه می باشد که اپراتور به راحتی بتواند آن را تنظیم کند.

شرکت بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه انواع دستگاه های بخارشور صنعتی به مشتریان خود خدمت رسانی کرده و آن ها را در نظافت بهتر محیط خود یاری برساند. تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 یک ساله و خدمات پسا ز فروش 15 ساله می باشد.

شرکت بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده شرکت کارن تجارت می باشد.


بخارشوی صنعتی دسیدریو

بخارشوی صنعتی دسیدریو ساخت کمپانی معروف کپیتانی ایتالیا است. بخارشوی صنعتی دسیدریو از 4 سیستم دمنده ی بخار ، پاشنده ی ماده شوینده ، مکنده قوی و دمنده ی بهره مند است

بخارشوی صنعتی Vapor 3000

بخارشوی صنعتی مدل Vapor 3000 اخت کمپانی بزرگ Capitani ایتالیا می باشد. بخارشوی صنعتی Vapor 3000 دارای فشار بخار اسمی 7 بار و فشار بخار عملیاتی 6 بار است
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر