صفحه اصلی>برندها>Karcher آلمان
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
Karcher آلمان


کمپانی کارشر در سال 1935 توسط آلفرد کارشر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپانی اولین آبپاش فشار قوی (کارواش) را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سال 1964 با ادامه فعالیت توسط خانواده کارشر، اولین کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.

از سال 1974 فعالیت اصلی کارشر یعنی تولید انواع آبپاش های فشار قوی آغاز و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخشهای تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانچه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات یا دستگاه نظافت صنعتی را شامل می شود: انواع آبپاش ها یا واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع سابها و پولیشر ها، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش های مکانیزه، این کمپانی در بسیاری از پروژه های بزرگ بین المللی شستشو شرکت داشته است. نمونه ای از این بناها Mount roshmore است که قسمتی از آن در تصویر بالا قابل مشاهده است.

لازم به توضیح است که نمایندگی رسمی محصولات صنعتی و حرفه ای karcher آلمان در ایران شرکت کارن تجارت می باشد و شرکت بازرگانی پیشتاز در زمینه محصولات karcher حرفه ای نماینده شرکت کارن تجارت می باشد.


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر