صفحه اصلی>محصولات>جاروبرقی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی - مکنده قدرتمند - وکیوم کلینر خشک و تر خارجی

جاروبرقی صنعتی خشک و تر با توانایی های بالا

جاروبرقی صنعتی به دستگاهی گفته یا اطلاق می شود که قادر است در محیط های گوناگون در صنایع و ... زباله های تر و خشک را جمع آوری کند. جاروبرقی صنعتی از لحاظ تک فاز یا سه فاز بودن، توان خروجی، توان مصرفی، قدرت مکش، حجم مخزن زباله، وزن و ابعاد و ... دارای مدل ها و انواع گوناگونی می باشد. جاروبرقی صنعتی می تواند دارای سسیستم فیلتراسیون گوناگون بوده و قادر به جمع آوری زباله هایی از جنس مایعات یا تر و خشک را دارا می باشد. مکنده یا جاروبرقی صنعتی قدرتمند می تواند دائم کار باشد که از آن در خطوط تولید گوناگون که تولید زباله های بسیاری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی و ویژگی های آن

جاروبرقی صنعتی یا مکنده های تک فاز و سه فاز ( دائم کار ) شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از بهترین مواد اولیه ساخته شده و جارو برقی صنعتی سه فاز قادر هستند و می توانند برای مدت زمان بسیار طولانی در اماکن گوناگونی از جمله: صنایع سنگینی که دارای مصارف سنگین دارند همچون نفت و گاز ،سیمان، آهن، فولاد، نساجی، خودرو و مورد استفاده قرار بگیرند. موتورهای مکنده صنعتی دائم کار به صورت سه فاز یا توربینی بوده که این امر مداوم بودن کار دستگاه را در طول شبانه روز تضمین می کند و باعث می شود که موتورهای دستگاه داغ نکنند. از نظر تعداد موتور،

جاروبرقی صنعتی می تواند به انواع تک موتوره، دو موتوره و سه موتوره تقسیم بندی می گردد. معمولاً جاروبرقی صنعتی تک موتوره و دو موتوره معمولاً برای مصارف نیمه سنگین در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و امکان کار کردن به صورت طولانی مدت یا دائم را ندارند و لازم است کاربران استفاده کننده از این دستگاه ها در فاصله های زمانی گوناگون یا مختلف، وقفه هایی ایجاد نمایند تا به وسیله فشار زیاد نیاید و موتورهای دستگاه داغ نشوند.

از جمله مکان هایی که از این گونه دستگاه ها یا وسیله ها استفاده می شود عبارتند از شرکت های کوچک، اتاق های بیمارستان ها و کلینیک ها، اتاق ها و راهرو های هتل ها، اداره ها و سازمان ها، منازل بزرگ و ویلا ها، شعب بانک، فروشگاه های بزرگ مانند نمایشگاه های اتومبیل و .... . از روش هایی که شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز برای خرید جاروبرقی صنعتی ارائه می دهد استفاده از کیت اتوماتیک است که بدین وسیله باعث می شود همواره یکی از موتورهای دستگاه در حال استراحت باشد و دیگر از داغ شدن و آسیب زدن به دیگر موتورهای دستگاه ( به خصوص در حالت 2 و 3 موتوره ) جلوگیری به عمل بیاورد.

حجم مخزن های این جاروبرقی ها یا مکنده ها یا وکیوم کلینرها گوناگون و متفوت بوده و دارای قدرت مانور بالا هستند و همچنین موتورهای دستگاه نیز به صورت بای پس می باشد و نوع موتورها نیز به صورت تک فاز است. مخزن زباله این دستگاه های وکیوم کلینر خشک و تر ایرانی به وسیله خرطومی مخصوص تخلیه می گردد. این نوع جاروبرقی صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز که دارای کیت اتوماتیک هستند دارای بدنه ساخت کشورمان ایران و موتورهای دستگاه ساخت AEG آلمان و AMETEK ایتالیا می باشند. این دستگاه ها دارای مدل های WD125 و WD250 و WD375 می باشد و به ترتیب دارای حجم مخزن های زباله این نوع مکنده ها یا وکیوم کلینر های قدرتمند به ترتیب 25، 50 و 75 لیتری می باشند. در پایین فیلم یکی از دستگاه ها را مشاهده می فرمایید. این دستگه ساخت کارچر آلمان می باشد و دارای قابلیت های بالا می باشد.

جاروبرقی صنعتی ایرانی با موتور AMETEK و AEG

در مکنده یا جاروبرقی صنعتی مدل WD125 که دارای موتوری از نوع تک فاز می باشد معمولاً برای کارهای نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و محتوی یک موتور با توان خروجی 1200 وات می باشد. همچنین قدرت مکش مکنده صنعتی WD125 نیز 195 mbar است. در مدل WD250 که دارای دو موتور آب و خاک با توان خروجی 2600 وات ( هر کدام از موتورها 1300 وات ) می باشد ، همچنین دستگاه دارای حجم مخزن زباله 50 لیتری بوده و قدرت مکش این مکنده 220 mbar است.

نوع دیگر مکنده صنعتی ایرانی با موتور AEG آلمان و Ametek ایتالیا دستگاه مدل WD375 می باشد که دارای سه موتور آب و خاک یا خشک و تر قدرتمند بوده که هر کدام 1300 وات بوده ( در مجموع 3900 وات ) و قدرت مکش این جاروبرقی صنعتی 220 mbar می باشد. به علاوه حجم مخزن این وکیوم ها یا مکنده ها 75 لیتر می باشد و معمولاً در محیط های گوناگون مانند کارواش ها، کارخانه ها، موسسات، صنایع ساختمان و ... مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه دستگاه از جنس استیل بوده و دستگاه به علت داشتن سطل برگردان، می تواند به راحتی زباله ها را تخلیه کند.

جاروبرقی صنعتی خدمات و گارانتی دستگاه ها

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز افتخار دارد که به مشتریان خود دستگاه هایی با کیفیت بالا و با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه نماید تا مشتریان دستگاه جاروبرقی صنعتی کارچر و تولیدی شرکت پیشتاز از بابت داشتن تجهیزات و همچنین تعمیرات دستگاه مکنده قدرتمند یا قوی بعد از خرید اطمینان حاصل پیدا کنند.

جارو برقی صنعتی خارجی

جاروبرقی صنعتی و کاربردهای گوناگون آن در صنایع گوناگون:

 1. استفاده ار رنگ و پودر در صنایع خودروسازی بسیار زیاد می باشد و باعث می شود این مواد در محیط پخش شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد و باعث آلودگی محیط شوند. پس می توان با استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی این مواد را از محیط جمع آوری کرد.
 2. صنایع نف و گاز به دلیل حساسیت محیط بایستی نظافت این گونه مکان ها را با جاروبرقی صنعتی ضد انفجار انجام داد.
 3. صنایع نساجی به منظور جمع آوری نخ ها و پرزها و ...
 4. صنایع فولاد
 5. صنایع سیمان
 6. هتل ها
 7. کارگاه های کوچک و بزرگ
 8. صنایع هوایی
 9. موسسات
 10. کارخانه های تولید
 11. و ...

پس می توان این نتیجه را گرفت که مکنده یا جاروبرقی صنعتی دارای قدرت و توان بالایی در امر نظافت مکانیزه را داشته و قادر هستند نیاز مشتریان را در امر نظافت برطرف کند. در ادامه چند دسته بندی را در مورد دستگاه های جاروبرقی با جزئیات بیشتر بیان می کنیم.

جاروبرقی صنعتی کارگاهی

برخی از جاروبرقی صنعتی به منظور استفاده در کارگاه های کوچک یا متوسط گوناگون نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این جارو برقی های نیز معمولاً به صورت سطلی می باشند و قادر هستند علاوه بر زباله که به صورت جامد هستند، مایعات را جمع آوری کنند. این دستگاه وکیوم یا مکنده دارای یک موتور تک فاز بوده و جنس بدنه های دستگاه به 2 نوع استیل و پلی اتیلن می باشد که در ادامه در مورد مزایا و معایب هر کدام جداگانه صحبت می شود. جاروبرقی صنعتی کارگاهی تک موتوره پلی اتیلنی قابلیت حمل و نقل سهل را داشته و و سبک می باشد ولی در مقایسه با مکنده های تک موتوره گارگاهی استیل در برابر ضربات احتمالی از مقاومت کمتری برخوردار هستند.

پس می توان نتیجه گرفت مکنده های قدرتمند با بدنه استیل در ضربات احتمالی از خود پایدار بیشتری نشان می دهند. در دستگاه های Vacuum Cleaner کارگاهی با بدنه پلی اتیلن یا پلی پروپیلن امکان عبور هوا در اثر ضربه احتمالی وجود خواهد داشت که این امر کاهش قدرت مکش دستگاه را به همراه خواهد داشت.

جارو برقی صنعتی کارچر یکی از انواعی است که در بیشتر مراکز کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش دستگاه جاروبرقی صنعتی کارچر در مدل های گوناگون با فیلتر سلولوزی بوده و دارای سیستم تکاننده فیلتر می باشد و موتوذهای دستگاه های کارچر به صورت خشک و تر دو پروانه است.

جاروبرقی صنعتی ضد انفجار

در بسیاری از مکان های گوناگون در صنایع به خصوص کارخانه ها و موسسات در آن ها مواد اشتعال زا وجود دارد، در معرض خطر احتراق های بزرگ می باشند. بنابراین مورد ذکر شده یک مورد بسیار حیاتی و مهم در این گونه مکان ها می باشد. پس بایستی برای نظافت و جمع آوری گرد و خاک در این گونه مکان های جیاتی و مهم نیز و از بین بردن خطر انفجار، از جاروبرقی صنعتی که ضد انفجار می باشند، استفاده کرد. موتور این جاروبرقی صنعتی از نوع سه فاز بوده و توانایی کارکرد مداوم را دارا می باشند.

جاروبرقی صنعتی سه فاز

جاروبرقی صنعتی از نوع سه فاز دارای موتورهایی از جنس توربینی بوده و در مقایسه در مقایسه با جاروبرقی های تک فاز که دارای موتور بای پس هستند و دارای راندمان کاری و قدرت بالا می باشد. دستگاه های مکنده قدرتمند توربینی سه فاز می تواند مدت زمان بسیار طولانی کار کرده و به اصطلاح به آن دائم کار یا دستگاه وکیوم مداوم کار پر قدرت گفته می شود و موتورهای این نوع جاروبرقی صنعتی به هیچ وجه دچار مشکل نمی شود و مشکل خاصی برای دستگاه پیش نخواهد آمد چون موتور دستگاه به صورت توربیتی است. در وکیوم کلینرهای صنعتی سه فاز شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز ایجاد وقفه ( Interrupt ) در کارکرد دستگاه باعث می شود که دستگاه به علت خاموش و روشن شدن زیاد به موتورش یا دیگر اجزایش آسیب جدی برساند.

از این گونه جاروبرقی صنعتی برای نظافت آلودگی ها و زباله ها در صنایع گوناگون از جمله: کارخانه های تولید ، موسسات مربوط به حوزه های نفت و پتروشیمی ها و ... می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. بر عکس در جاروبرقی هایی که نوع موتور آن ها از نوع تکفاز بای پس می باشند امکان کشیدن کار طولانی مدت از دستگاه وجود نداشته و به این دلیل موتور جاروبرقی صنعتی دچار حرارت نمی شود و بایستی در کار با وسیله احتیاط لازم به عمل بیاید.

جاروبرقی صنعتی و نیاز مشتریان

با توجه به نوع محیطی که جاروبرقی صنعتی در آن استفاده می شود جنس بدنه های متفاوتی برای دستگاه در نظر می گیرند. در محیط هایی که امکان ضربه وردن به بدنه دستگاه زیاد است از جنس بدنه ی فلزی در ساخت جاروبرقی صنعتی استفاده می شود که معمولاً برای جلوگیری از زنگ زدگی از استیل ضد زنگ استفاده می شود. اما در مکان هایی که نیاز به جا به جایی مداوم و سریع دستگاه است از جنس بدنه ی سبک تر نظیر پلی اتیلن استفاده می شود که هم سبک تر است و هم مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد. جنس خرطومی جاروبرقی صنعتی نیز بیار مهم است که هم باید مقاوم باشد و هم انعطاف پذیری مناسبی داشته باشد.

در مواردی که آلودگی های ویژه ای نظیر براده های فلزی باید جمع شود به جنس خاصی از خرطومی مکنده نیاز است که در مقابل سایش مقاوم است. از لحاظ جنس لوازم نیز مقاومت و سبکی لوازم نظیر نازل های جاروی کف، نازل های باریک، نازل های مناسب گوشه باید مد نظر قرار گیرد. تنوع و تعدد نازل ها و لوازم هم بسیار مهم است اما توجه به کاربد اصلی و انتخاب جاروبرقی صنعتی که دارای نازلی مناسب برای کار اصلی مد نظر ما باشد از اهمیت بالاتری برخوردار است.

جاروبرقی صنعتی و مشورت با کارشناسان شرکت

بنابراین شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به مشتریان خود توصیه می کند که در هنگام خرید دستگاه های جاروبرقی صنعتی نوع دستگاه، تک فاز و سه فاز بودن، حجم مخازن دستگاه، قدرت مکش، توان خروجی و ... را در نظر داشته باشند و از کارشناسان شرکت سوالات خود را بپرسند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای محیط مورد نظر خود داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 2-66572450-021 تماس حاصل فرمایید.


جاروبرقی نیمه صنعتی WD 3.500 P

جاروبرقی نیمه صنعتی WD 3.500 P ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. جاروبرقی نیمه صنعتی WD 3.500 P به منظور مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده می شود

جاروبرقی صنعتی MV5 Premium

جاروبرقی صنعتی MV5 Premium ساخت کمپانی کارشر آلمان است . جاروبرقی صنعتی MV5 Premium از نوع چند منظوره است.

جاروبرقی صنعتی MV5 P Premium

جاروبرقی صنعتی MV5 P Premium ساخت کمپانی کارشر آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی MV5 P Premium دارای بدنه استیل ضد زنگ و لوله های اکتنشن استیل است

جاروبرقی صنعتی WD 5 P

جاروبرقی صنعتی WD 5 P ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی WD 5 P دارای بدنه ای بسیار مقاوم و منعطف از جنس پلی اتیلن است

جاروبرقی صنعتی NT 48.1

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 48.1 ساخت کشور آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی کارچر NT 48.1 دارای یک موتور سه پروانه بوده که حجم مخزن دستگاه 48 لیتری است

جاروبرقی صنعتی NT 70.2

جاروبرقی صنعتی کرشر مدل NT 70.2 ساخت کمپانی کرشر آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی کرشر NT 70.2 دارای دارای دو موتور بوده که هر دو موتور سه پروانه است

جاروبرقی صنعتی NT 70.3

جاروبرقی صنعتی مدل NT 70.3 ساخت کمپانی کارچر آلمان است. جاروبرقی صنعتی مدل NT 70.3 دارای سه موتور 1200 وات بوده که برای مصارف سنگین صنعتی مناسب می باشد

جاروبرقی صنعتی NT 35.1 Ap

جاروبرقی صنعتی NT 35/1 Ap ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی NT 35/1 AP و جنس بدنه دستگاه از پلی اتیلن شفاف دو جداره است

جاروبرقی صنعتی NT 45.1 Tact

جاروبرقی صنعتی NT 45.1 Tact ساخت کمپانی معتبر و شهیر Karcher آلمان می باشد. جاروبرقی صنعتی NT 45.1 Tact مجهز به سیستم تمیز کننده فیلتر است

جاروبرقی صنعتی WD 125

وکیوم صنعتی مدل WD 125 ساخت کشور ایران بوده و از نوع تک موتوره می باشد. وکیوم صنعتی مدل WD 125 دارای توان کاری متوسط بوده و جنس بدنه دستگاه استیل است

جاروبرقی صنعتی WD 250

جاروبرقی صنعتی مدل WD 250 ساخت کشور ایران است. جاروبرقی صنعتی مدل WD 250 دارای دو موتور قوی آب و خاک ساخت کمپانی های Ametek ایتالیا یا AEG آلمان است

جاروبرقی صنعتی WD 375

جاروبرقی صنعتی WD 375 ساخت شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد. جاروبرقی صنعتی WD 375 دارای سه موتور آب و خاک ساخت کمپانی Ametek ( خط تولید ایتالیا ) یا AEG ( آلمان ) است.

جاروبرقی دائم کار WD 1200

جاروبرقی دائم کار WD 1200 ساخت شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد. جاروبرقی دائم کار WD 1200 دارای سه موتو 1300 وات دو پروانه است

جاروبرقی توربینی HD 1200

جاروبرقی توربینی HD 1200 ساخت شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد. جاروبرقی توربینی HD 1200 دارای موتور توربینی 4500 وات از نوع سه فاز است
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر