صفحه اصلی>درباره ما
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
درباره ما

شرکت بازرگانی پیشتاز یک شرکت تخصصی در زمینه ارائه دستگاه ها و تجهیزات نظافتی می باشد. که با همکاری بهترین و معتبرترین برندهای اروپایی طیف گسترده ای از دستگاه نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار و زندگی را ارائه می دهد.

شرکت بازرگانی پیشتاز با دیدگاهی بلند مدت در صنعت دستگاه های نظافتی سه هدف را در سرلوحه کار خویش قرار داده است. اول ارائه محصولات با کیفیت و با تکنولوژی روز جهانی ، دوم ارائه قیمت مناسب که در همین راستا به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم قیمت های دستگاه های عرضه شده توسط شرکت بازرگانی پیشتاز از قیمت های بین المللی پایین تر بوده و هموطنان عزیز ما دستگاه ها را ارزان تر از شهروندان اروپایی خریداری می کنند. سومین هدف شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش کامل در کوتاه ترین زمان می باشد. توضیحات کامل مربوط به گارانتی در بخش خدمات پس از فروش و کارت طلایی می توانید مطالعه کنید.

در راستای کیفیت بالا و تکنولوژی بروز جهانی شرکت بازرگانی پیشتاز با همکاری با شرکت Karcher آلمان که بزرگترین و معتبرترین شرکت سازنده دستگاه های نظافتی در جهان می باشد جدیدترین محصولات این صنعت را در ایران عرضه می دارد. همچنین شرکت پیشتاز نماینده Pulitecno ایتالیا ( تولید کننده دستگاه های واترجت ، کارواش صنعتی ) می باشد. شرکت Capitani ایتالیا نیز که شرکت مادر در زمینه تولیدی دستگاه های بخارشوی صنعتی می باشد از دیگر همکاران شرکت پیشتاز است. در زمینه ارائه دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر شرکت پیشتاز نماینده کمپانی CB Ametek هنگ کنگ که یک شرکت چند ملیتی می باشد و با همکاری شرکت Ametek آمریکا فعالیت می کند می باشد.

توضیحات کامل مربوط به هر یک از شرکت های معرفی شده شرکت پیشتاز را می توانید در قسمت برندها مطالعه فرمایید.


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر