صفحه اصلی>محصولات>دستگاه پله برقی شوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
دستگاه پله برقی شوی

دستگاه پله برقی شوی

نظافت دستگاه های پله برقی همواره از مشکلات نظافتی در مجتمع های تجاری و مکان های عمومی دیگر بوده است و بایستی با دستگاه های پله برقی شوی انجام شود. برخی ویژگی های این گونه دستگاه های پله برقی شوی سبب شده است که کار نظافت و شستشوی پله برقی و رمپ برقی بسیار سخت باشد. اول به دلیل رفت و آمد زیاد بر روی پله برقی و رمپ برقی آلودگی سطوح این دستگاه ها بسیار زیاد می باشد. دوم سطوح پله ها دارای شیارهای متعددی می باشد که موجب تجمع زباله و آلودگی در میان شیارها می شود و کار خارج کردن زباله از میان این شیارها و شستشوی این فضاها را به امری دشوار و بسیار زمان بر مبدل کرده است. سوم وجود موتور و گیربکس در زیر پله ها که در صورت نفوذ آب حاصل از شستشو به این قسمت ها خرابی و خسارات سنگینی در پی خواهد داشت.

پله برقی شوی

شرکت های متعددی در سراسر دنیا سعی کردند دستگاهی برای شستشوی پله برقی و رمپ برقی ( پله برقی شوی ) تولید کنند تا بر این معضلات فائق آیند. بسیاری از شرکت ها دستگاه های جاروی پله برقی ساختند که به صورت خشک کار می کردند زیرا نمی توانستند آب حاصل از شستشو را کنترل نمایند و مانع از نفوذ آب به قسمت های زیر پله ها شوند. شرکت های دیگری دستگاه های طراحی کردند که می توانست همراه با آب عمل شستشو را انجام دهد اما این دستگاه های پله برقی شوی طوری طراحی شده بودند که باید بر روی پله برقی حرکت می کردند و پله به پله کل دستگاه برقی را شستشو می دادند و همچنین برای رمپ های برقی اصلاً کارایی نداشتند. کنترل این دستگاه ها پیچیده بود و بسیار کند عمل می کردند و به دلیل وجود موتورها و بازوهای متعدد برای جابجایی بر روی پله برقی بسیار سنگین و گران قیمت بودند.

در ادامه پله برقی شوی کمپانی CB AMETEK را مشاهده می کنید:


دستگاه پله برقی شوی Hy-450

پله برقی شوی مدل Hy-450 ساخت کمپانی CB Ametek می باشد. این پله برقی شوی امکان تنظیم ارتفاع برس روی سطح پله برقی را دارد.
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر