صفحه اصلی>محصولات>سوییپر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
سوییپر

سوییپر

سوییپر یا دستگاه جاروی صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی به منظور نظافت و جمع آوری زباله های سنگین و سبک در سطح های گوناگون مانند آسفالت، اپوکسی، بتن و .. قابل استفاده می باشد. دستگاه های جاروب صنعتی یا همان سوییپر ها که دارای مدل های جدید هستند می توانند ذرات ریز را به خوبی از روی زمین نظافت کنند. بسیاری از دستگاه های جاروی صنعتی دارای استاندارد یا گواهی PM10 می باشند و این استاندارد بدین معنی است که دستگاه های سوییپر قادر هستند ذرات کمتر از روی زمین برداشته و نظافت نمایند. برس ها در دستگاه های سوییپر به صورت دوار می چرخند و تعداد برس های دستگاه بستگی به مدل دستگاه دارد و برخی از دستگاه ها به صورت تک برسه، دوبرسه و حتی سه برسه می باشند. سوییپر ها می توانند به شکل باطری دار یا شارژی و همچنین برقی یا کابلی باشند. در نوع دستی که دستگاه دارای موتور جلو برنده است می توان از وسیله برای محوطه های کوچک مورد استفاده قرار بگیرد و به اصطلاح به آن جاروب محوطه گفته می شود و در نوع سرنشین دار می تواند هم در کارخانه ها و هم در شهرها مورد استفاده قرار بگیرد. در مدل شهری، دستگاه می تواند حجم مخزن زباله بسیار بالایی داشته باشد و همچنین ابعاد آن بسیار بزرگ باشد. این گونه سوییپر های شهری باید دید کافی به جلو را داشته و نوع آن دیزلی و بنزینی بوده و دارای برس های مخصوصی برای نظافت شهر یا خیابان باشند. همچنین کابین دستگاه باید طوری باشد که کاربر بسیار راحت بوده و امکان دسترسی راحت به کنترل پنل دستگاه وجود داشته باشد.


سوییپر

همانطور که ذکر شد سوییپر برای جمع آوری زباله ها در محیط های صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت بازرگانی پیشتاز به مشتریان خود توصیه می کند در صورتی که نیاز داشته باشند سطح کف یا زمین مورد نظر خود را شستشو دهند از اسکرابر استفاده کنند که این دستگاه قادر است زمین را شستشو داده و به وسیله مکنده هایش آلودگی ها را به مخزن آب کثیف خود انتقال دهد. سوییپر دستگاهی است که از یک یا دو برس کناری بهره مند بوده که زباله ها را قادر است به سیستم مرکزی دستگاه انتقال داده و سپس برس مرکزی دستگاه قادر است زباله ها و گرد و خاک موجود بر روی زمین را به مخزن زباله خود انتقال دهد. بدین ترتیب است که زباله بر روی زمین باقی نخواهد ماند. سوییپر شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای حجم مخازن زباله گوناگون بوده و دستگاه جاروی صنعتی دارای داری منایع تغذیه با ولتاژهای گوناگون می باشد. سوییپر شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کمپانی های معتبر تهیه شده و این دستگاه ها دارای راندمان کاری و مانور بالا در محوطه های گوناگون صنعتی می باشند.

سوییپر در بسیاری از مکان های صنعتی دنیا به دلیل استفاده از وسایل مکانیزه نظافت در دنیا افزایش یافته است. یکی از مزیت ها و ویژگی های دستگاه جاروی صنعتی یا سوییپر دارای کیقیت بالای نظافتی بسیار بالایی به نسبت جاروهای دستی بوده و سرعت نظافت را بالا و همچنین کیفیت نظافت را بسیار بهبود داده است. دستگاه های جاروی صنعتی دارای تکنولوژی های رفاهی بسیار مناسب و خوبی می باشد.

سوییپر و راندمان کاری آن

یکی از مواردی که مشتریان بایستی در انتخاب یک جاروب با راننده بایستی در نظر داشته باشند کابین راننده دستگاه می باشد که می تواند مجهز به کولر، بخاری و برف روب باشد. سوییپر می تواند دارای نوع های تک برسه و دو برسه بوده و همچنین می توان به آن برس دیگری به آن وصل نمود. دستگاه جاروی صنعتی می تواند در انواع دستی و سرنشین یا با راننده است. در نوع دستی راندمان کاری دستگاه در حدود 2500 متر مربع در ساعت و در مدل سرنشین دار از 3500 تا 12000 متر مربع می باشد.

سوییپر سرنشین دار دارای عملکرد بنزینی، گازوئیلی و گازسوز می باشد و درمدل دستی دارای سیستم موتور جلوبرنده می باشد.

سوییپر دارای برس هایی با عرض میانی متفاوت بوده و سرعت دستگاه بسیار گوناگون می باشد.

یکی از نکاتی که در انتخاب یک سوییپر سرنشین دار بایستی دقت نمود این است که دستگاه دارای 4 سیستم یا تکنولوژی سوخت رسانی بوده و همچنین سیستم تخلیه زباله به صورت هیدرولیکی است.

یکی از محدودیت هایی که اکثر دستگاه های جاروب صنعتی با آن مواجه هستند عدم توانایی در نظافت کنج ها و گوشه ها می باشد. البته در دستگاه های جاروب صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این امکان قادر است که کنج ها و گوشه ها به خوبی توسط دستگاه نظافت نمایند.


دستگاه جاروی صنعتی

ویژگی فیلتر سوییپر

بسیاری از دستگاه های جاروب یا سویپر صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای این قابلیت بوده که فیلترشان به صورت اتوماتیک نظافت گردند که این کار عمر فیلتر دستگاه را بسیار زیاد می کند. این دستگاه ها دارای این قابلیت بوده به اجزای داخلی آن دسترسی داشته باشند و همچنین دستگاه ها در مدل با راننده یا سرنشین دار به صورت آرگونومیک طراحی شده اند. همچنین فیلتر، برس مرکزی و مخزن زباله دستگاه های جاروب صنعتی قادر هستند بدون نیاز به ابزار خاصل از وسیله جدا شده و عملکرد آن بدون کمترین آلودگی می باشد. کنترل پنل دستگاه بسیار آسان بوده به طوری کاربر قادر است به راحتی با دستگاه کار کند و محیط موردنظر خود را نظافت نماید.

در ادامه به ویژگی های کلی سوییپر های کمپانی CB AMETEK آمریکا و هنگ کنگ اشاره می شود:

ویژگی های کلی سوییپر های CB AMETEK

سوییپر های این کمپانی معمولاً دارای شاسی هایی از جنس فولاد بوده که مزیت آن آین است که دستگاه در محیط های صنعتی دچار آسیب نشده و معمولاً از عناصر مکانیکی در این دستگاه استفاده شده است و به این دلیل است که تا اشکال های محتمل را کم تر کرده است.

این دستگاه ها دارای موتور بسیار قدرتمندی از کمپانی CB AMETEK آمریکا و هنگ کنگ بوده که این شرکت متخصص تولید موتورهای اسکرابر و دستگاه های جاروب صنعتی می باشد.

دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتار دارای گارhنتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات سوییپر دستی و با راننده شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با شمار های 52-66572450-021 تماس حاصل فرمایید.

در ادامه محصولات جاروب صنعتی CB AMETEK شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز را مشاهده می کنید:


سوییپر AM50

سوییپر دستی AM50 اسخت کمپانی سی با آمتک آمریکا و هنگ کنگ بوده و دور برس اصلی و میانی دستگاه سوییپر AM50 نیز 3000 دور در دقیقه است

دستگاه جاروی صنعتی AM125

دستگاه جاروی صنعتی AM125 از نوع سرنشین دار بوده و ساخت کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ می باشد.

جاروب با راننده AM290

جاروب با راننده AM290 ساخت کمپانی معظم سی بی آمتک آمریکا و هنگ کنگ بوده و نوع آن از نوع با راننده است.
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر