صفحه اصلی>مشاوره
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مشاوره

با پیشرفت زندگی روزمره تکنولوژی نظافتی نیز پیشرفت کرده و پیچیده تر شده است. لذا شرکت بازرگانی پیشتاز با کادری مجرب و متخصص مشاور شما در انتخاب دستگاه های نظافت صنعتی متناسب با نیازهای شما می باشد.

انتخاب دستگاه های نظافتی نیازمند کارشناسی دقیق می باشد تا با توجه به نیازها و بودجه مشتریان پیشنهادات کارشناسی دقیق می باشد. دستگاه های مکانیزه نظافت دارای دسته بندی های گوناگونی می باشد. به طور مثال جاروبرقی صنعتی ، دستگاه های زمین شوی ( اسکرابر ) ، دستگاه کارواش پرتابل ( واترجت ) ، سوییپر ( جاروب ) ، بخارشوی و ... .

شرکت بازرگانی پیشتاز در هر یک گروه های ذکر شده دارای کارشناسانی خبره می باشد که با در نظر گرفتن شرایط محیطی ، نوع آلودگی ، زمان نظافت ، تعداد نیروهای بکار گرفته در قسمت نظافت ، بودجه موردنظر و عوامل بسیار دیگر مشتریان را تا انتخاب بهترین گزینه همراهی می کنند.

شرکت بازرگانی پیشتاز با سابقه طولانی در ارائه دستگاه های نظافتی در صنایع مختلف و محیط های گوناگون نظرات و تجربیات مشتریان خود را جمع آوری کرده و با لحاظ آنان در نحوه ارائه دستگاه ها ، خدمات و کارشناسی انتخاب دستگاه دائماً در حال ارتقاء کیفیت خدمت رسانی خود می باشد.

شما با تماس با کارشناسان شرکت بازرگانی پیشتاز می توانید از خدمات رایگان مشاوره ای بهره مند شوید. کارشناسان شرکت پیشتاز با حضور در محل کار شما در شناسایی راه حل های نظافتی و انتخاب دستگاه شما را یاری خواهند کرد.

مشتاقانه منتطر تماس شما هستیم.
021-66572450-52


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر