صفحه اصلی>محصولات>پولیشر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
پولیشر

پولیشر

قبل از آنکه به توضیح کاربردهای دستگاه پولیشر بپردازیم بایستی به این سوال که در ذهن بسیاری از ما است پاسخ دهیم و آن سوال این است که پولیشر چیست؟

پولیشر را می توان دستگاهی عنوان کرد که قادر است سطوح مختلفی از جمله سطوح سنگی و سرامیکی را صیقل یا نظافت نماید. این دستگاه ها که از آن ها به عنوان پولیشر یاد می شود دارای موتور مکنده یا وکیوم نمی باشند که آب کثیف موجود بر روی زمین را جمع آوری کنند. برای جمع آوری آب کثیف موجود بر روی زمین بایستی از دستگاهی به نام اسکرابر یا زمین شوی صنعتی که در دو نوع دستی و سرنشین دار می باشد، استفاده نمود. توضیحات کامل تر در مورد دستگاه اسکرابر در بخش مقالات سایت موجود می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش مقالات سایت و سپس مقاله اسکرابر مراجعه فرمایید.

پولیشر ها معمولاً دارای پد و برس مخصوص به منظور برق انداختن می باشند. دستگاه پولیشر معمولاً دارای دسته ای بوده که اپراتور بایستی به صورت معکوس برای هداست دستگاه استفاده نماید بدین صورت که به هنگان فشار دادن دسته به سمت راست، پولیشر به سمت چپ و بالعکس حرکت یا هدایت می گردد.


پولیشر

برای نظافت یا برق انداختن بهتر کف زمین این دستگاه ها دارای دارای مخزنی به نام مواد شوینده یا پولیش بوده که این مواد به سمت برس هدایت می گردد.

از جمله اشتباهاتی که معمولاً بین افراد صورت می گیرد این است که ایشان فکر می کنند که دستگاه های سنگ ساب و پلیشر دارای کاربرد یکسانی می باشند ولی بدین صورت نیست. در ادامه در مورد دستگاه های سنگ ساب توضیحاتی ارائه خواهد شد.

دستگاه های سنگ ساب از 2 سنگی که به صورت چخماخی هستند استفاده شده تا کار لایه برداری بر روی سنگ ها را انجام دهد. این سنگ ها می توانند متفاوت باشند. سنگ گرانیت، سنگ مرمر و سنگ های ساختمانی. همانطور که ذکر شد کار سنگ ساب لایه برداری ولی کار پولیشر براق کردن سنگ می باشد.

پولیشر خدمات پس از فروش و گارانتی آن

دستگاه پولیش شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای سرعت بالا در مورد چرخش برس بوده و در مکان هایی که دارای سطوح سنگی می باشند بسیار مناسب است. دستگاه پولیش یا پولیشر شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کمپانی های معتبر ارائه شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به ترتیب یک ساله و 15 ساله می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های پلیشر با شمار های 2-66572450-021 تماس حاصل فرمایید.


پولیشر صنعتی

پولیشر صنعتی AC 171 ساخت کمپانی معتبر CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ می باشد. پولیشر صنعتی AC 171 دارای گارانتی 1 و خدمات پس از فروش 15 ساله است.
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر