صفحه اصلی>مقالات>استفاده از دستگاه بخارشوی قابل حمل برای نظافت فروشگاه های کوچک
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده از دستگاه بخارشوی قابل حمل برای نظافت فروشگاه های کوچک (تعداد بازدید : 1073)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

استفاده از دستگاه بخارشوی قابل حمل برای نظافت فروشگاه های کوچک

امروزه دستگاه های بخارشوی قابل حمل از محصولات محبوب و پرفروش بوده که به طور گسترده ای در فروشگاه های کوچک به منظور نظافت و ضد عفونی کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرند. از این دستگاه ها به منظور نظافت صنعتی انواع سطوح استفاده می شوند. به خصوص سطوح های سخت.
امروزه طیف گسترده ای از دستگاه های شستشو با بخار در انواع و اندازه های گوناگون در بازار وجود دارند. از این رو انتخاب دستگاهی که از نظر برند، کیفیت، قدرت و کارایی راندمان فوق العاده ای داشته باشد، کاری دشوار است. شما عزیزان می توانید با مشاوره با کارشناسان حوزه صنعت نظافت، مشاوره لازم را به منظور خرید دستگاه مناسب، دریافت نمایید. در ادامه به برخی نکته هایی که به منظور خرید دستگاه شستشو با بخار بایستی در نظر بگیرید اشاره می شود.
دستگاه-بخار-شوی
چهار موردی که صاحبان فروشگاه ها به آن توجه می فرمایند عبارتند از: سرعت، کیفیت، قدرت نظافت و ضد عفونی کردن دستگاه های شستشو با بخار. کیفیت نظافت بدین معنی است که دستگاه بخارشوی باید قادر باشد آلودگی ها را از سطوح گوناگون جمع آوری کرده و سطوح را ضد عفونی نماید. به همین دلیل این دستگاه ها باید قدرت خروجی بخار لازم با دمای بالا را داشته باشند تا بتوانند این عمل را به نحو احسن انجام بدهند. به عنوان مثال دستگاهی که مناسب برای نظافت فروشگاه ها و هایپرمارکت ها می باشد بایستی قابلیت تولید بخار با دجهع حرارت 140 درجه سانتیگراد را داشته باشد.

برخی قابلیت ها و نکات مهم درباره دستگاه بخارشوی

یکی از قابلیت های مهم دستگاه های بخارشوی نیز قابلیت حمل و نقل و جابجایی آن است. این دستگاه ها دارای چرخ های روان و مناسب به منظور حرکت در بخش های مختلف فروشگاه ها و هایپرمارکت های می باشند. قابلیت جابجایی باعث می شود که اگر هر بخش یا ناحیه ای دچار آلودگی شد، به راحتی با جابجا کردن دستگاه، آن بخش یا ناحیه را نظافت نمود. برخی از دستگاه های شستشو با بخار دارای ترولی یا چرخ مخصوصی می باشند که دستگاه بر روی آن قرار گرفته تا جابجایی دستگاه نیز به راحتی انجام بپذیرد.
یکی از توانایی های دستگاه های بخارشوی صنعتی امروزی به منظور نظافت فروشگاه ها و هایپرمارکت ها، قابلیت جمع آوری انواع آلودگی های انواع سطوح به وسیله قابلیت مکندگی یا جاروبرقی آب و خاک است. بخار شوی قادر است با قدرت مکندگی بالای خود تمامی آلودگی هایی که بر بروی سطح ایجاد شده است را با قدرت بالای خود جمع و سپس به مخزن آب کثیف انتقال دهد.
لوازم جانبی دستگاه بخارشوی مهم ترین اجزا می باشند. به منظور نظافت هر سطوحی نازلی مخصوص وجود دارد که به وسیله آن نازل قادر خواهید بوده انواع سطوح کف، دیوار، قفسه ها، شیشه ها و ... را به راحتی نظافت کنید.
یکی از موارد دیگری که بایستی به آن توجه ویژه ای داشت، جنس بدنه دستگاه است. جنس بدنه دستگاه بخارشوی باید به گونه ای باشد که در برابر حوادث گوناگون و ناگهانی از خود مقاومت نشان دهد و دچار شکستگی و کج شدن نشود. همچنین علاوه بر جنس بدنه بایستی به قسمت های دیگر هم توجه داشته باشید. مانند جنس نازل ها و لوازم جانبی دستگاه، جنس خرطومی متصل به دستگاه و بویلر دستگاه. بویلرهای دستگاه های بخارشوی صنعتی می بایست از جنس استیل ضد زنگ و ضد انفجار بوده تا در آینده مشکلات جدی ای ایجاد نکند.
در مطالب بالا برخی توانایی ها و نکات مهم درباره دستگاه های شستشو با بخار بیان شد. به عنوان نکته آخر بایستی صاحبان فروشگاه ها و مراکز خرید به گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات توجه مخصوصی داشته باشند. خرید دستگاه ها با گارانتی اصلی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب باعث می شود که در زمان خرابی دستگاه دیگر نگران مسائل مربوط به تعمیر دستگاه ها نباشید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر