صفحه اصلی>مقالات>استفاده از دستگاه های جارو برقی تجاری
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده از دستگاه های جارو برقی تجاری (تعداد بازدید : 1559)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

استفاده از دستگاه های جارو برقی تجاری به منظور نظافت

دستگاه های جارو برقی تجاری به صورت تر و خشک یا آب و خاک می باشند. این محصولات دارای اندازه و انواع گوناگون و مختلف یوده و قادر هستند آلودگی هایی از نوع مایعات را علاوه بر گرد و غبار یا خاک ( خشک ) نیز جمع آوری کنند.

صاحبان کسب و کارهای تجاری به منظور نظافت مکانیزاسیون محیط موردنظر خود، بایستی به نکات قابل توجهی در زمبنه انتخاب این جاروبرقی صنعتی داشته باشند تا بتوانند مطابق با شرایط محیط ظافتی خود، دستگاه مناسب را نیز انتخاب نمایند.

 برقی های تجاری
  • وزن: یکی از نکات مهم در خرید دستگاه های وکیوم، وزن این وسایل می باشد. جارو برقی های تجاری دارای انواع وزن های متفاوت نیز می باشند. به عنوان مجموعه دارای تعدادی طبقات باشد و نیاز باشد که جارو برقی بین طبقات جا به جا شود. یا به طور معمول چه میزان در روز نیاز است که دستگاه بین بخش های مختلف مجموعه جا به جا شود. با توجه به شرایط محیط و میزان جابه جایی دستگاه، نوع دستگاه مکنده نیز متفاوت می باشد.
  • حجم مخزن زباله دستگاه: دستگاه های وکیوم دارای حجم های گوناگونی به منظور جمع آوری آلودگی های آب و خاک می باشند. مکنده ها از حجم مخازن 16 لیتری تا 75 لیتری می باشند و با توجه به زباله ای که در روز برای مجموعه یا سازمان تولید می شود، انتخاب دستگاه با حجم مناسب هم متفاوت خواهد بود.
  • قدرت موتور دستگاه: چه میزان در روز می خواهید از دستگاه استفاده کنید؟ با توجه به میزان استفاده، نوع جارو برقی تجاری متمایز است. هرچه قدر قدرت موتور بیشتر باشد، می تواند زمان بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد.
  • خرطومی: طول خرطومی هم برای دستگاه وکیوم مهم می باشد.
  • جنس بدنه: در طول روز در مجموعه تجاری ممکن است ضربات احتمالی به دستگاه وارد شود. از این روز بایستی جنس بدنه باید به گونه ای باشد که در برابر ابن خطرات احتمالی مقاوم باشد و دچار مشکل خاصی نشود. معمولاً جارو برقی کمپانی KARCHER آلمان دارای بدنه پلی اتیلن مقاوم و منعطف و بدنه استیل نیز می باشد تا در برابر ضربات مقاوم باشند.
  • نازل: دستگاه مکنده می تواند دارای دارای نازل هایی به منظور نظافت بخش هایی خاص از مجموعه تجاری باشد.
  • فیلتر: فیلترها یکی از بخش های مهم دستگاه های جارو برقی تجاری می باشند. دستگاه های وکیوم تجاری کارچر آلمان دارای سیستم تعویض آسان و تمیز کننده فیلتر بوده و می توانند دارای فیلترهای آبی و خاکی باشد.
  • کیسه: بسیاری از دستگاه های مکنده می توانند با کیسه و بدون کیسه مورد استفاده قرار بگیرند.
  • و ...

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر