صفحه اصلی>مقالات>استفاده از دستگاه های زمین شوی کاربر ایستاده
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده از دستگاه های زمین شوی کاربر ایستاده (تعداد بازدید : 999)

استفاده از دستگاه های اسکرابر ( زمین شوی ) کاربر ایستاده

مزایای استفاده از تجهیزات یا دستگاه های زمین شوی سرنشین دار و دستی چیست؟ آیا دستگاه های با راننده نسبت به دستگاه های نوع دستی دارای مزایای بیشتری می باشند یا اینکه هر کدام براساس محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند؟ استفاده از دستگاه های نوع کاربر ایستاده چه مزیت هایی دارند؟

هر کدام از دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر نوع دستی، با راننده و کاربر ایستاده بسته به نوع و مساحت محیط مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال در دستگاه های اسکرابر (زمین شوی) نوع کاربر ایستاده خطوط دید اپراتوری که با دستگاه کار می کند بیشتر می شود که این عمل باعث افزایش ایمنی، به خصوص در ناحیه های تنگ و  باریک و مکان هایی که دارای آمد و شده زیاد می باشد، شده است. دستگاه های کاربر ایستاده می توانند به راحتی در مکان های کوچک مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین دستگاه های نوع کاربر ایستاده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. در اینجا باز هم به این نکته اشاره می کنیم دستگاه های نوع دستی، سرنشین دار و کاربر ایستاده هر کدام ویژگی های خاصی دارند و بنابر بر محیط یا مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرند، کاربرد دارند.

ویژگی دیگر دستگاه های زمین شوی کاربر ایستاده خستگی کمتر اپراتور و افزایش بهره وری می باشد. اپراتورهایی که از این دستگاه ها استفاده می نمایند، این مزیت ها را متوجه می شوند. البته برخی کاربران به خستگی ناشی از استفاده از دستگاه های زمین شوی کاربر ایستاده اشاره می نمایند و می گویند که ایستادن در یک مکان ثابت باعث خستگی بیشتر اپراتور می شود. در این موارد دستگاه های نوع دستی و سرنشین دار پیشنهاد می گردد.

دستگاه های زمین شوی با راننده مانند دستگاه های شستشوی کف نوع کاربر ایستاده، باعث افزایش بهره وری می شوند. این دستگاه ها دارای مخازن آب تمیز و آب کثیف حجیم، باطری های بزرگ، پهنای شستشو و خشک کنندگی عریض و ... می باشند. معمولاً مجتمع های تجاری بزرگ از دستگاه های سرنشین دار به منظور نظافت صنعتی کف محیط خود استفاده می نمایند.

حتماً قبل از خرید دستگاه محیط خود را بررسی کنید. وجود رمپ ها، شیب ها، عدم وجود آسانسور برای نظافت طبقات و ... می تواند مشکل ساز باشد. پس حتماً با کارشناسان حوزه صنعت نظافت مشورت نمایید تا آنان بتوانند بهترین مشاوره را در انتخاب و خرید دستگاه نظافتی به شما بدهند.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر