صفحه اصلی>مقالات>استفاده از سوییپر و جاروبرقی صنعتی در اماکن تجاری
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده از سوییپر و جاروبرقی صنعتی در اماکن تجاری (تعداد بازدید : 1462)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

استفاده از سوییپر و جاروبرقی صنعتی در اماکن تجاری

کاربرد جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی دارای کاربرد ها و استفاده های بسیار فراوانی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی در اماکن گوناگون تجاری و اداری می باشد. شرکت بازرگانی پیشتاز دارای انواع گوناگون جاروبرقی صنعتی از برند معتبر کارچر آلمان و جاروبرقی صنعتی ایرانی می باشد. جاروبرقی های صنعتی را از چندین سو می توان بخش بندی کرد. از یک سو جاروبرقی صنعتی را می توان بر اساس حجم مخزن های زباله، تقسیم بندی کرد و از سوی دیگر بر پایه میزان کارکرد روزانه ، میزان زباله ها و مساحت مورد نظافت تقسیم بندی کرد.
به طور کلی از جاروبرقی های صنعتی با حجم مخزن های 35 الی 90 لیتری برای استفاده در مجتمع های تجاری و اداری استفاده می شود. به علاوه تعداد موتورها نیز بر انتخاب جاروبرقی صنعتی در مجتمع های تجاری و اداری موثر است. شرکت بازرگانی پیشتاز با ارائه طیف وسیعی از دستگاه های جاروبرقی های صنعتی کمپانی کارچر و تولیدی شرکت بازرگانی پیشتاز انتخاب وسیعی را به مشتریان خود می دهد.

سوییپر

سوییپر ها یا جاروب های صنعتی یا جاروی محوطه قادر هستند تا زباله های خشک و گرد و غبار ها را از روی زمین جمع آوری کنند. سوییپر ها می توانند در انواع دستی و با راننده باشند.  سوییپر می تواند برای نظافت پارکینگ محوطه های مجتمع ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار بگیرد.

شرکت بازرگانی پیشتاز دارای انواع گوناگون سوییپر دستی و با راننده می باشد.


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر