صفحه اصلی>مقالات>استفاده از کارواش بنزینی برای نظافت مراکز صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده از کارواش بنزینی برای نظافت مراکز صنعتی (تعداد بازدید : 1523)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

استفاده از کارواش بنزینی برای نظافت مراکز صنعتی

کارواش بنزینی دستگاهی است که به منظور نظافت و شستشوی در اماکن های گوناگون صنعتی به منظور انجام فرآیندها یا وظابف نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های واترجت صنعتی از قدرت تحت فشار آب به منظور نظافت سطوح مختلف بهره می گیرند. فشار بالای آب یکی از عواملی است که در نظافت صنعتی محیط های گوناگون صنعتی موثر است. از عوامل دیگر نظافت موثر و با قدرت بیشتر فشار کاری دستگاه است که با واحد bar است و همچنین در نوع آبگرم دارای آب داغ و بخار با درجه حرارات بالا می باشد که باعث می شود آلودگی ها، لکه ها و چربی های بسیار سخت و سمج از بین می روند. یک مزیت های کارواش های بنزینی قابلیت حمل بودن و استفاده بدون برق می باشد.

ناحیه هایی از دستگاه های کارواش بنزینی استفاده می شوند در اطراف آن ها است. این مناطق از دیگر مناطقی که از دستگاه های فشار قوی آب ساتفاده می کنند متفاوت است. به طور مثال، در مراکزهای صنعتی بسیار بزرگ نیازمند این است که اپراتورها به طور متوسط به پوشش وسیع این ناحیه ها به منظور انجام کارهای نظافتی هستند. می توان گفت که بهترین ماشین آلات نظافتی فشار قوی آب، دستگاه هایی هستند که دارای دبی خروجی آب بالا، فشار کاری، سیار بودن، بدنه مستحکم و مقاوم، پمپ با کیفیت بالا و ... است. دستگاه های فشار قوی یا کارواش های بنزینی معمولاً به منظور استفاده در شهرداری که بایستی نقاشی ها و لکه های دیواری، پایاده روها، پارکینگ ها و ... می باشند. دستگاه های کارواش بنزینی به صورت آرگونومیک ساخته شده که اپراتور در استفاده ار دستگاه دچار خستگی نشود.

معمولاً دستگاه های فشار قوی آب برقی در محیط های بسته و در دستگاه های واتر جت بنزینی در محیط های باز استفاده می شوند. در دتگاه های نوع برقی آلودگی ای وجود ندارد از این رو به راحتی در محیط های سربسته قابل استفاده هستند.


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر