صفحه اصلی>مقالات>استفاده شگفت انگیز دستگاه بخارشوی برای نظافت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
استفاده شگفت انگیز دستگاه بخارشوی برای نظافت (تعداد بازدید : 1127)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

استفاده شگفت انگیز دستگاه بخارشوی برای نظافت

در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی مزیت های دستگاه های بخارشوی به منظور نظافت منزل خود آشنا کنیم. اگر بخواهیم نمونه هایی از استفاده دستگاه بخارشوی را ذکر کنیم می توان به نظافت و پاکسازی کفپوش ها، کاشی، فرش، موکت، بتن، دیوار، مبل و صندلی، گرانیت، سرویس های بهداشتی، تجهیزات و ... اشاره نمود. به وسیله دستگاه بخارشوی نظافت بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر انجام می شود. دستگاه های شستشو با بخار دارای انواع خانگی و صنعتی می باشند. برخی از انواع صنعتی به منظور نظافت داخل منزل می توان استفاده نمود. امروز این دستگاه ههای محبوب و پرفروش توانایی های فوق العاده ای دارند.
یکی از مواردی که بسیاری از مشتریان زمان خرید دستگاه بخارشوی بدان توجه دارند، برند دستگاه است. مورد دیگر کارایی و توانایی دستگاه می باشد. از موارد دیگر می توان به لوازم جانبی بخارشوی و گارانتی و خدمات پس از فروش آن اشاره نمود.
دستگاه های بخارشوی دارای دفترچه راهنما و همچنین می تواند دارای فیلم عملکرد کامل دستگاه باشد. فیلم ملکرد دستگاه کمک شایانی در راه اندازی و استفاده درست از دستگاه می کند.
دستگاه-بخارشوی

سطوح گرانیتی و سنگ مرمر اکثراً طی مرور زمان دارای لکه های سخت و خشن و چسبنده می شوند. این لکه ها هم از نظر ظاهری دچار مشکل می کند و هم باعث ایجاد بیماری در محیط می شود و در نتیجه برای سلامتی افراد مضر است. از بین بردن این لکه های به روش قدیمی بسیار دچار مشکل است و از هیچ نظری به صرفه نیست. به منظور نظافت لکه های سخت و خشن و چسبنده از دستگاه های بخارشوی یا شستشو با بخار استفاده می شود. بدین ترتیب می توانید تمام بخش های آشپزخانه را شستشو و نظافت نمایید.

یکی از بخش های مهم به منظور نظافت با دستگاه بخارشوی، شستشوی اجاق و فر می باشد. بدین منظور دستگاه بخارشور دارای برس های گرد با جنس زبر و نرم بدین منظور می باشد. پس از اتصال نازل به دستگاه، عملیات نظافت را با بخار و پاشش مواد شوینده آغاز نمایید و با استفاده از برس نایلونی یا نرم نظافت ئ شستشو را ادامه دهید.
نظافت شیرآلات آشپزخانه نیز بخش مهم دیگری است که بایستی نظافت شود. شیرآلات معمولاً دارای میکروب و لکه های زیادی می باشند. در دستگاه های بخارشوی قادر خواهید بود با برس یا نازل مخصوص این کار را انجام دهید.
بخش دیگری که در منزل مهم است نظافت نمایید، دیوارهای خانه است. دیوارها با نازل دیوارشوی بخارشوی نظافت می شوند.انواع سطوح دیوار توسط دستگاه شستشو با بخار تمیز می شوند.
ویژگی مهم دیگر دستگاه های بخارشوی نابودسازی باکتری ها، جانوران موذی و میکروب ها و جلوگیری از ایجاد آلرژی و حساسیت می باشد.
یکی از مواردی ممکن است برای شما ایجاد سوال کند این است که زمانی آب داخل مخزن رزرو به اتمام رسید، آیا بایستی دستگاه را خاموش کرده و سپس مخزن را پر کرد یا نیازی به انجام این کار نمی باشد؟
در برخی مدل های دستگاه های بخارشوی، نیازی به خاموش شدن مججد نیست و به محض پر کردن مخزن رزرو می توانید با دستگاه کار کنید. ولی در بسیاری از بخارشوی ها باید دستگاه را خاموش نمایید.
برخی از دستگاه های بخارشوی نیز دارای قابلیت مکندگی و دمندگی می باشند. به وسیله قابلیت مکندگی می توانید آلودگی ها از روی سطوح گوناگون جمع آوری کنید. این آلودگی ها به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال داده می شوند.
سطوح فرش، موکت، سرامیک، مبل با نازل های تخصص دستگاه شستشو با بخار انجام می شوند.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر