صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر اتوماتیک
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر اتوماتیک (تعداد بازدید : 1539)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر اتوماتیک

اسکرابر اتوماتیک به وسیله یا دستگاهی اطلاق می شود که می تواند به صورت بسیار وسیع و گسنرده در اماکن و ناحیه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و کف این گونه مکان ها را به صورت مکانیزه نظافت نماید. اسکرابر اتوماتیک یا اسکرابر صنعتی به وسیله پاشش آب و مواد شوینده و برس زدن سطح کف، زمین را شسته و سپس آب کثیف را به وسیله مکنده هایش به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. پس از پر شدن مخزن آب کثیف نیاز که مخزن توسط شیر تخلیه و در جایی مناسب تخلیه گردد. اسکرابر اتوماتیک در دو نوع دستی و با راننده می باشد.

اسکرابر اتوماتیک از نظر نوع مصرف انرژی می تواند به دو بخش اسکرابر کابلی (برقی) یا اسکرابر باطری دار (شارژی) تقسیم بندی شود. زمین شوی برقی دارای کابلی به همراه خود در انتهایش بوده که به برق شهری وصل شده و می تواند کار نظافت و شستشوی کف را انجام دهد.

در محیط های پر رفت و آمد از زمین شور های شارژی یا باطری دار استفاده می شود. زیرا این دستگاه ها یا وسایل می توانند بدون مزاحمتی کار نظافت صنعتی را در محیط های صنعتی انجام دهند. اسکرابر اتوماتیک دارای حجم مخزن های گوناگون آب تمیز و آب کثیف، قطر برس متفاوت، راندمان کاری گوناگون، تعداد برس متفاوت (معمولاً تک و دو برسه)،  کنترل پنل راحت و ... می باشد.

در ادامه چند یکی از انواع اسکرابر اتوماتیک معرفی می شود:

اسکرابر اتوماتیک مدل AM130 New

اسکرابر اتوماتیک مدل AM130 New ساخت کمپانی شهیر CB AMETEK می باشد. این دستگاه به صورت دو برسه بوده و دارای راندمان کاری 5500 متر مربع در ساعت می باشد و نظافت را به صورت مکانیزه انجام می دهد. به منظور هشدار به نفرات پشتی این دستگاه دارای چراغ هشدار می باشد. از این دستگاه می توان برای نظافت صنعتی کف فرودگاه های بزرگ، انبارهای بزرگ، سوله ها، مجتمع های تجاری بزرگ، کارخانه ها و ... استفاده کرد. حجم مخزن های آب تمیز و آب کثیف دستگاه 130 لیتری بوده و دستگاه دارای سرعت 1 الی 7 است. وزن دستگاه نیز در حدود 635 کیلوگرم می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر