صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر باطری دار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر باطری دار (تعداد بازدید : 1970)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر باطری دار

اسکرابر باطری دار یا زمین شوی شارژی وسیله ای است که جهت برآورده کردن انرژی مورد نیاز خود از باطری استفاده می کند که عموماً باطری ها به صورت 12، 24 و 36 ولت هستند. اسکرابر به غیر از نوع های باطری دار داری انواع دیگر می باشد که عبارتست از کابلی و Dual Power ( ترکیب کابل و باطری ) . ویژگی بسیار خوبی که اسکرابر باطری دار دارد این است که دیگر کابلی در انتهای وسیله نیست که باعث مزاحمت در آمد و شد شود. به علاوه ممکن است در برخی اماکن دسترسی به پریز برق امکان پذیر نباشد که این امر کر را بسیار سخت می کند.

اسکرابر باطری دار

در کل می توان به این نتیجه رسید که اسکرابر باطری دار و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد. به علاوه تجربه چند ساله شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز نشان داده که سرعت اسکرابر باطری دار از دستگاه اسکرابر برقی نیز بیشتر است. از نظر قیمت دستگاه اسکرابر باطری دار نسبت به زمین شوی صنعتی کابلی دارای قیمت بالاتری است به دلیل اینکه علاوه بر خود دستگاه زمین شوی، یک شارژر، دو یا چهار یا شش باطری نیز در هنگام خرید اسکرابر باطری دار ارائه می شود. از جنبه دیگر می توان گفت موتور وکیوم و موتور چرخاننده برس محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شارژر اسکرابر باطری دار از تجهیزات بسیار مهم در هنگام خرید اسکرابر باطری دار می باشد که بایستی بسیار با کیفیت باشد. می توان گفت شارژر بی کیفیت یا نامرغوب می تواند به باطری های دستگاه آسیب بزند. این امر هم در مورد باطری های دستگاه اسکرابر باطری دار هم صدق می کند و می توان گفت باطری از جمله وسائل مهم می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان یکی ارائه کنندگان دستگاه های اسکرابر باطری دار در کشور عزیزمان ایران بوده و باطری ها وشارژرهای با کیفیتی را ارائه می دهد. اسکرابر باطری دار می تواند در اماکن زیر مورد استفاده قرار بگیرد:

سالن های بزرگ کارخانه ها، لابی هتل ها، راهروها و اتاق های بیمارستان ها و درمانگاه ها، مطب ها، کلینیک ها، سالن های اداری، مراکز آموزشی، انبارها و سوله ها، خطوط تولید و ... . در ادامه به برخی از مدل های اسکرابر باطری دار اشاره می شود:

اسکرابر باطری دار AM70

اسکرابر باطری دار AM70 از طراحی های کمپانی بزرگ CB AMETEK ( آمریکا - هنگ کنگ ) می باشد. اسکرابر باطری دار AM70 از طراحی های کوچک مدل AM70 می باشد و دارای قطر برس 55 سانتی متری است به منظور نظافت با کیفیت است. قدرت مانور این دستگاه بالا بوده به طوریکه در راهروهای با عرض یک متر به راحتی می تواند دور بزند. قدرت کاری یا به عبارتی راندمان کاری دستگاه 2850 متر مربع در ساعت است. اسکرابر باطری دار AM70 دارای پایه هایی در 2 طرف خود بوده که باعث می شود دستگاه به هیچ وجه دچار واژگونی نشود. از نظر سرعتی، دستگاه نیز سرعتی ما بین 1 تا 7 کیلومتر را دارا می باشد. و مس توان سرعت دستگاه را تنظیم نمود. زمین شور بدون نیاز به برق مدل AM70 مجهز به سوییچ بوده . حجم مخزن آب تمیز دستگاه 70 و حجم مخزن آب کثیف دستگاه 80 لیتر می باشد. طول عمر دستگاه اسکرابر باطری دار AM70 نیز به دلیل اینکه دارای مخزن های ضد خورندگی است. دستگاه دارای بوق هشدار به منظور اخطار به افراد جلوی دستگاه می باشد. شیر دستی موجود در این دستگاه بدین منظور است که خروجی آب به سمت برس دستگاه تنظیم شود. تکنولوژی بسیار خوبی که در این دستگاه استفاده شده است، AFS است که کار آن جلوگیری از تشکیل کف در مخزن آب کثیف می باشد. موتور دستگاه ساخت کمپانی AMETEK آمریکا بوده که شرکتی عظیم در زمینه تولید موتورهای زمین شوی می باشد. نوع دستگاه به صورت با راننده بوده و عرض خشک کنی دستگاه 83 سانتی متر می باشد. این دستگاه وزنی در حدود 256 کیلوگرم را دارا بوده و دارای 2 عدد باطری 24 ولت می باشد.

اسکرابر باطری دار AM110

اسکرابر باطری دار AM110 از تولیدات کمپانی CB Ametek ( آمریکا - هنگ کنگ ) است. از لحاظ حجم مخازن اسکرابر باطری دار AM110 دارای 110 لیتر مخزن آب تمیز و 115 لیتر مخزن آب کثیف است. از نظر تعمیرات احتمالی به دلیل اینکه دستگاه دارای حداکثر وسایل مکانیکی می باشد می توان به راحتی تعمیرات را انجام داد. این کف شور یا اسکرابر صنعتی AM110 کمپانی سی بی آمتک آمریکا و هنگ کنگ دارای طراحی آرگونومیک بوده که باعث می شود دید کاربر نسبت به محیط بهتر شود. کار با Control Panel دستگاه بسیار آسان بوده و دارای حفاظ هایی در اطرافش بوده که باعث می شود دستگاه دچار واژگونی نشود. از نظر قطر برس، دستگاه دارای 760 میلیمتر قطر برس بوده و به منظور تنظیم سمت جریان آب به سمت برس، دارای شیر توپی کنترل مکانیکی است. تکنولوژی ای که باعث عدم تشکیل کف در مخزن آب کثیف دستاه می شود، AFS نام دارد. تعداد باطری های دستگاه زمین شوی شارژی AM110 نیز 4 عدد بوده که 24 ولتی باشند و نوع باطری ها سیلد اسید است. به علاوه از 4 جهت مختلف می توان تیغه لاستیکی دستگاه را تنظیم نمود. از نظر کارایی اسکرابر دارای 4750 متر مربع در ساعت راندمان کاری است. از نظر عرض خشک کنندگی دستگاه دارای پهنای 950 میلیمتر می باشد.

اسکرابر باطری دار AM70اسکرابر باطری دار AM110اسکرابر باطری دار AM130 New

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر