صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر برقی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر برقی (تعداد بازدید : 2026)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر برقی

اسکرابر برقی یا کف شوی کابلی به دستگاهی اطلاق می شود که انرژی مورد نیاز خود را از طریق برق تأمین می کند. به غیر از اسکرابر برقی، کف شوی می تواند دارای دو نوع باطری دار و دوال پاور ( ترکیب کابلی و باطری دار ) باشد. از اسکرابر برقی یا کف شوی کابلی معمولاً در اماکنی که دارای رفت و آمد زیادی نیستند استفاده می شود. از جمله اماکنی که از اسکرابر برقی مورد استفاده قرار می گیرد عبارتست از: سالن های ورزشی، سالن های اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. طرز کار اسکرابر بدین صورت است که ابتدا دستگاه را با دو شاخه به پریز برق شهری وصل کرده و سپس اپراتور پس از روشن نمودن دستگاه و آماده سازی آن، اقدام به حرکت و نظافت در محیط می کند. نظافت در محیط بدین گونه است که ابتدا آب و مواد شوینده بر روی زمین ریخته شده و سپس با برس زدن سطح زمین اقدام به نظافت کف می کند و در انتها به وسیله ی و موتور مکنده آب کثیف را به مخزن آب کثیف دستگاه اسکرابر برقی انتقال می دهد.

اسکرابر برقی و برخی ویژگی های آن

اسکرابر برقی فقط به صورت دستی می تواند باشد و دارای حجم مخازن گوناگون آب تمیز و آب کثیف است. کف شوی کابلی دارای انواع گوناگونی از نظر قطر برس شستشو، جنس پرزهای ، مساحت قابل شستشو، ابعاد و ... است. اسکرابر برقی با برس های زبر برای انواع محیط های صنعتی که دارای کف سیمانی هستند مناسب است چون این محیط ها دارای آلودگی های زیادی می باشند. یکی از مزایایی که اسکرابر برقی یا کف شوی کابلی دارد این است که چون دستگاه باطری ندارد، از این رو وزن سبک تری داشته و می تواند به راحتی بین طبقات جابجا شود. از معایبی که می توان از این دستگاه اسکرابر نام برد عبارتست از وجود کابل بلند در پشت دستگاه بوده و به دنبال آن کشیده شده است که باعث می شود کابل به جاهای مختلفی گیر کرده و باعث ایجاد مزاحمت برای اپراتور دستگاه و دیگر افراد می شود. همچنین ذکر این نکته ضروری است که ممکن است در همه ی بخش های محیط مورد نظافت پریز برق وجود نداشته که این امر سختی کار را برای کار با دستگاه های کف شوی کابلی چند برابر خواهد کرد.

اسکرابر برقی

اسکرابر برقی خدمات پس از فروش و گارانتی آن

خدمات پس از فروش و گارانتی از موارد مهم در هنگام خرید اسکرابر برقی توسط مشتری می باشد. اسکرابر یا دستگاه کف شوی کابلی ای که توسط مشتریان خریده می شود بایستی علاوه برکیفیت بدنه، برند و موتور دستگاه به خدمات پس از فروش آن توجه جدی شود. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد که تا با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه های کف شور کابلی و ...، از مشتریان خود پس از خرید دستگاه حمایت کامل کرده و خدمت رسانی را جزو اولویت های اصلی خود می داند.

فروش دستگاه اسکرابر برقی با گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله صورت می گیرد.

اسکرابر برقی AM40اسکرابر برقی AM40 Newاسکرابر برقی AM55 اسکرابر برقی AM55C Newاسکرابر برقی AM75

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۳۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر