صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر دستی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر دستی (تعداد بازدید : 2816)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر دستی

اسکرابر دستی به نوعی از اسکرابر اطلاق می شود که در آن اپراتور در پشت دستگاه حرکت می کند. اسکرابر دستی می تواند در دو نوع کابلی و باطری دار طراحی و ارائه شود. دستگاه کف شوی صنعتی دستی شرکت بازرگانی پیشتاز از دو شرکت یا برند معتبر Karcher و CB Ametek تهیه و ارائه می گردد. اسکرابر دستی از نظر حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف دارای حجم مخازن گوناگونی می باشد. حجم مخازن اسکرابر دستی از 12 لیتر الی 70 لیتر می باشد. دستگاه کف شوی صنعتی دستی از بخش های گوناگونی تشکبل شده که عبارتند از: موتور ( موتور برس و موتور مکنده ) ، برس، مخازن آب تمیز و آب کثیف، تی و سیستم های برقی. طرز کار اسکرابر دستی بدین صورت است که ابتدا بایستی در مخزن آب تمیز دستگاه آب و مواد شوینده را ریخت و سپس پس از انتقال به برس چرخاننده که توسط موتور برس می چرخد اقدام به شستشوی کف یا زمین می کند. سپس موتور مکنده اسکرابر دستی اقدام به جمع آوری آب کثیف موجود بر روی زمین کرده و به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. در آخر هم با استفاده از شلنگ دستگاه که به مخزن آب کثیف اتصال دارد می توان آب کثیفی که در داخل مخزن قرار دارد را خارج کرد. به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور مکنده دستگاه و بالا آمدن آب کثیف موجود در مخزن آب کثیف دستگاه زمین شوی صنعتی شناوری موجود می باشد. برس های موجود در دستگاه اسکرابر از جنس های مختلف بوده که برای هر کفی دارای برس مخصوص به آن کف می باشد. به علاوه تی موجود بر روی اسکرابر دستی شرکت بازرگانی پیشتاز دارای دارای تی هایی از جنس سه لایه بوده که کیفیت نظافت را بسیار افزایش می دهد. به منظور کنترل قسمت های مختلف دستگاه از یک تکنولوژی ای به نام هدایتگر برقی استفاده می شود. به طور معمول تکنولوژی انتقال قدرت از موتور اسکرابر دستی به برس دستگاه به 2 روش گوناگون انجام می شود:

  1. انتقال قدرت از موتور به برس توسط گیر بکس انجام می شود. (دارای قدرت و سرعت بالا به منظور چرخش برس دستگاه )
  2. انتقال قدرت از موتور به برس از طریق تسمه انجام می شود. ( صدای موتور بسیار کاهش می یابد )
اسکرابر دستی

موتور وکیوم برای دستگاه اسکرابر دستی بسیار مهم است چرا که بایستی آب کثیف جمع آوری شده بر روی زمین به سرعت جمع آوری شود. اگر شما کاربر عزیز از یک موتور ضعیف استفاده می کنید، آب بر روی باقی خواهد ماند و در نتیجه نیاز به شستشوی دوباره آن ناحیه هستید. اگر شما در حال کار در یک محیطی با 40000 هزار متر مربع ممکن نیاز به زمان بیشتری برای شستشوی آن محیط داشته باشید.

در ادامه به یکی از انواع دستگاه های اسکرابر دستی کمپانی بزرگ CB Ametek اشاره می شود:

اسکرابر دستی مدل AM55B New

اسکرابر مدل دستی AM55B New ساخت کمپانی معروف CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ می باشد. اسکرابر دستی AM55B New از تولیدات جدید کمپانی CB Ametek در سال 2015 است. این دستگاه مجهز به تیغه ای به نام تیغه سوییپر بوده که می تواند زباله هایی که بر روی بوده و درشت هم می باشد جمع آوری کند. به دلیل اینکه این زباله های درشت مانند می تواند از نفوذ آب به منافذ جلویی تی دستگاه جلوگیری شده که این کار باعث عدم خشک شدن زمین یا کف می شود. از نظر مانور، دستگاه دارای قدرت بسیار بالایی به منظور حرکت در مکان های باریک است زیرا دارای اندازه یا ابعاد کوچک می باشد. می توان گفت اسکرابر دستی مدل AM55B New می تواند بین قفسه های فروشگاها، راهروهای باریک به راحتی حرکت کند. تی ای که در این دستگاه استفاده می شود به صورت سه لایه است که نظافتی صنعتی با کیفیتی را برای اماکن گوناگون صنعتی به ارمغان می آورد. به علاوه اینکه طول عمر استفاده از تی هم بسیار بالا می رود. کف شور باطری AM55B New به صورت باطری دار بوده و میزان ساعتی که باطری بایستی شارژ شود حدوداً 6 ساعت است. جنس بدنه دستگاه از پلی اتیلن دو جداره می باشد که باعث می شود دستگاه در برابر ضربات احتمالی مقاوم باشد. از جمله اماکنی که از اسن دستگاه استفاده می شود عبارتست از بیمارستان ها، درمانگاه ها، فرودگاه ها و ... . موتور وکیوم اسکرابر دستی AM55B New ساخت کمپانی شهیر آمتک (Ametek) بوده که کمپانی عظیمی در زمینه تولید موتورهای دستگاه های زمین شوی صنعتی می باشد. تیغه های لاستیکی دستگاه از هر 4 جهت قابل استفاده بوده و این اسکرابر دستی می تواند در سطوحی مانند سنگ، سرامیک، بتن مسطح، اپوکسی، پارکت مورد استفاده قرار گیرد. تیغه دستگاه به شکل V شکل بوده و همچنین دستگاه دارای Control Panel ساده و ضد نم و رطوبت می باشد که دستگاه را از آسیب های جانبی محفوظ نگه می دارد. در این اسکرابر دستی پوشش کاملی به منظور محافظت از ضربه بر روی برس، موتور برس و گیر بکس قرار دارد. عرض شستشوی اسکرابر دستی مدل AM55B New کمپانی CB Ametek نیز 51 سانتی متر یا 510 میلیمتر بوده و عرض خشک کنی این دستگاه زمین شور بدون راننده یا اسکرابر صنعتی 76 سانتی متر یا 760 میلیمتر است. میزان راندمان کاری دستگاه 2200 متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه 45 لیتری می باشد. وزن دستگاه 143 کیلوگرم بوده و ابعاد دستگاه 1210×660×1150 میلیمتر است.

اسکرابر دستی AM55B New دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

اسکرابر دستی AM40اسکرابر دستی AM40 Newاسکرابر دستی AM55اسکرابر دستی AM55C Newاسکرابر دستی AM55B New اسکرابر دستی AM75

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر