صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر سرنشین دار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر سرنشین دار (تعداد بازدید : 2606)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار یا زمین شوی صنعتی با راننده دستگاهی است که کاربر می تواند بر روی آن سوار شده و کار نظافت یا شستشو را به راحتی انجام دهد. از جمله مکان هایی که از این اسکرابر استفاده می شود عبارتست از: کارخانه های بزرگ، فرودگاه ها، مجتمع های تجاری بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و ... . اسکرابر سرنشین دار ( با راننده ) فقط به صورت باطری دار عرضه گشته و دارای حجم مخازن متفاوت آب تمیز و آب کثیف می باشد. زمین شوی با راننده از نظر جنس بدنه، حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، راندمان کاری، موتور و ... با هم تفاوت دارند. زمین شوی با راننده شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کمپانی های معتبر CB Ametek ( آمریکا - هنگ کنگ ) و Karcher ( آلمان ) می باشد. تمامی محصولات ارائه شده در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد. در ادامه به دو نمونه دستگاه های اسکرابر سرنشین دار اشاره می شود:
اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار AM70

اسکرابر سرنشین دار AM70 ساخت کمپانی بزرگ CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ می باشد. اسکرابر سرنشین دار AM70 از مدل های کوچک زمین شوی های با راننده است و این دستگاه دارای یک برس با عرض یا پهنای 550 میلیمتر یا 55 سانتی متر می باشد. به منظور نظافت زاهزوهای باریک، استفاده از این زمین شوی توصیه می شود زیرا دارای مانور بسیار بالا در مسیرهای باریک است مانند مابین قفسه های فروشگاه های زنچیره ای. از نظر راندمان کاری دستگاه قابلیت نظافت 2850 متر مربع در ساعت را دارا است. پایه هایی که در 2 قسمت یا 2 طرف این دستگاه وجود دارد این مزیت را به همراه دارد که دستگاه در سرعت های بالا به هیج وجه چپ نشود. سرعتی که دستگاه دارد مابین 1 تا 7 کیلومتر در ساعت است. همچنین امکان تنظیم کردن سرعت در این دستگاه وجود دارد. این دستگاه دارای سوییچ بوده و مجهز به اهرم هایی است که باعث می شود موتور برس و تیغه لاستیکی این اسکرابر با راننده بالا بیاید. حجم مخزن های آب تمیز و آب کثیف دستگاه به ترتیب 70 و 80 لیتر است. اسکرابر سرنشین دار AM70 دارای مخزن های ضد خورندگی می باشد که باعث می شود تجهیزاتی که داخل این دستگاه قرار دارند طول عمر بسیار بالایی داشته باشند. اسکرابر سرنشین دار مدل AM70 از بیشترین تجهیزات مکانیکی استفاده شده که از خطاهای محتمل که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیفتد در امان باشد. این زمین شوی با راننده به منظور هشدار به افرادی که مقابل دستگاه قرار دارند دارای بوق هشدا می باشد. وسیله به منظور تنظیم خروجی آب به سمت برس دارای شیر دستی است. برای جلوگیری از تشکیل شدن کف در مخزن آب کثیف دستگاه از تکنولوژی بسیار خوب AFS استفاده شده است. موتور دستگاه ساخت کمپانی آمتک بوده که کمپانی مشهوری در زمینه تولیدی موتورهای اسکرابر می باشد. از مشخصات فنی دستگاه می توان به نوع آن اشاره کرد که باطری دار و سرنشین دار است. عرض خشک کنی دستگاه 830 میلیمتر بوده و وزن دستگاه معادل 256 کیلوگرم می باشد. ابعاد کلی این اسکرابر سرنشین دار 1240×660×1450 میلیمتر است. از نظر تعدادی باطری دستگاه دارای 2 عدد باطری 24 ولت می باشد.

اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار AM110

اسکرابر سرنشین دار AM110 ساخت کمپانی معظم سی بی آمتک ( CB Ametek ) است. حجم مخزن آب تمیز دستگاه 110 لیتر و حجم مخزن آب کثیف دستگاه 115 لیتر می باشد. اسکرابر سرنشین دار AM110 دارای بیشترین وسایل یا تجهیزات مکانیکی بوده که تعمیرات احتمالی دستگاه را بسیار آسان کرده است. این زمین شوی با راننده به صورت ارگونومیک طراحی و ارائه شده که باعث می شود دید اپراتور دستگاه نسبت به محیط بسیار بهتر باشد. دستگاه از نظر کار بسیار راحت بوده به طوری که همه چیز در یک دکمه خلاصه شده است. دستگاه همچنین دارای محافظ هایی در اطرافش می باشد که باعث می شود دستگاه در سرعت های بالا دچار چپی یا واژگونی نشود. نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که زمانی که دستگاه به وسیله اهرم مخصوص، تیغه لاستیکی و برس پایین آمد اپراتور می تواند با سوییچ ،دستگاه را روشن کرده و با فشار دادن بر روی پدال گاز اقدام به حرکت و نظافت محیط نماید. این اسکرابر سرنشین دار دارای برس نظافت یا شستشو 760 میلیمتری یا 76 سانتی متری و مجهز به یک شیر توپی کنترل مکانیکی ای می باشد که جهت جریان آب به سمت برس دستگاه را تنظیم می نماید. این اسکرابر سرنشین دار مانند دیگر اسکرابر های سرنشین دار کمپانی CB Ametek دارای تکنولوژی بسیار خوب AFS به منظور جلوگیری از تشکیل کف در مخزن آب کثیف دستگاه می باشد. برای افزایش شستشو و نظافت بیشتر و با کیفیت دستگاه، این اسکرابر دارای فشار برسی بالغ بر 37 کیلوگرم بر متر مربع می باشد. اسکرابر سرنشین دار AM110 دارای 4 عدد باطری با ولتاژ 24 ولت بوده و این باطری ها به صورت سیلد اسید می باشند که عمر باطری ها را افزایش می دهد. کنترل پنل موجود در این دستگاه بسیار آسان بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کند. اسکرابر سرنشین دار AM110 دارای یک موتور مکنده ساخت کمپانی Ametek بوده که کمپانی بزرگی در زمینه تولید موتورهای اسکرابر است. همچنین تیغه لاستیکی این اسکرابر سرنشین دار از 4 جهت مختلف قابل تنظیم می باشد. سرعت حرکت این اسکرابر سرنشین دار بین 1 تا 7 کیلومتر بوده و راندمان کاری دستگاه 4750 متر مربع در ساعت است. به علاوه پهنای خشک کنندگی دستگاه AM110 نیز 950 میلیمتر و یا 95 سانتی متر می باشد. اسکرابر سرنشین دار AM110 دارای وزنی بالغ بر 480 کیلوگرم است.

زمین شوی با راننده

اسکرابر سرنشین دار AM130 Newاسکرابر سرنشین دار AM70اسکرابر سرنشین دار AM110

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر