صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر شارژی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر شارژی (تعداد بازدید : 1818)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر شارژی

اسکرابر شارژی به نوعی از دستگاه ها یا زمین شوی های صنعتی باطری دار گفته می شود که می تواند نیروی خود را از طریق باطری هایش تأمین کند. اسکرابر شارژی می تواند در انواع دستی و سرنشین دار یا با راننده موجود باشد.برای انتخاب یک دستگاه زمین شوی یا اسکرابر از نوع باطری دار بایستی به نکات مختلفی توجه کرد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

یکی از نکاتی که در انتخاب اسکرابر شارژی بایستی مورد توجه قرار داد میزان صدای دستگاه می باشد. در بسیاری از مکان های حساس مانند بیمارستان ها باید میزان صدا مورد توجه قرار بگیرد تا باعث مزاحمت برای افراد بیمار نشود و معمولاً استاندارد صدایی که برای بیمارستان ها رعایت شود کمتر از 70 دسی بل است. نکته بعدی که بایستی مورد توجه قرار بگیرد ابعاد دستگاه اسکرابر می باشد که اسکرابر ها شارژی شرکت تلویدی بازرگانی پیشتاز دارای ابعاد گوناگون ( دستی و خودرویی ) می باشد. ابعاد دستگاه زمین شوی باطری دار با توجه به محیط یا فضای مورد نظر انتخاب می شود. در کنار موارد ذکر شده زیبایی دستگاه و راحتی کارکرد وسیله به همراه سرعت کارکرد دستگاه، کیفیت و دقت در نظافت و همچنین هزینه های پایین نگه داری و تعمیرات دستگاه، بسیار مهم می باشد. لازم به ذکر است که ویژگی های مختلفی باعث ایجاد اختلاف در مدل های دستگاه های اسکرابر شارژی می شودکه عبارتند از: راحتی کار با دستگاه توسط اپراتور، مقدار یا میزان زمان کارکرد باطری های دستگاه، میزان مصرف کردن آب و مواد شوینده در نظافت کف و خشک کردن سطح زمین .
یکی از موارد مهم در اسکرابر شارژی عدم پیچیدگی در استفاده از دستگاه می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد که تا با فرستادن کارشناس آموزش در محل مورد نظر مشتری و آموزش دادن کامل دستگاه اسکرابر شارژی مورد نظر اپراتور تا رسیدن به عملیاتی کار با دستگاه یاری و کمک کند.

اسکرابر شارژی

در انتخاب یک دستگاه اسکرابر شارژی بایستی علاوه بر موارد ذکر شده به کیفیت و قوی بودن موتور مکنده، موتور برس و برند آن توجه کرد. موتوری که قدرتمند نباشد باعث می شود که قدرت مکندگی آن کم شده و باعث شود زمین به طور کامل خشک نگردد.

از نظر خدمات پس از فروش و گارانتی اسکرابر شارژی بایتسی مشتریان به آن به عنوان یکی از مسائل بسیار مهم توجه نمایند. دارا بودن قطعات دستگاه درصورت خرابی، ارائه خدمات به موقع و و قیمت مناسب قطعات از مواردی است که مشتریان بایستی به آن وجه جدی داشته باشند. از نظر انتخاب دستگاه اسکرابر شارژی که در دو نوع دستی و خودرویی یا سرنشین دار می باشد بایستی با توجه به مساحت مورد نظر انتخاب گردد. بدین معنا که معمولاً برای مساحت های بالای 5000 متر مربع اسکرابر های شارژی سرنشین دار و برای مساحت های کمتر از 5000 متر مربع اسکرابر دستی انتخاب می گردد. در بسیاری از مکان ها مانند فروشگاه های بزرگ که به طور معمول از دستگاه زمین شوی صنعتی سرنشین دار استفاده می کنند بایستی وسیله دارای قدرت مانور بالا در حرکت بین قفسه ها بوده و در مکانهای با عرض یک متر به طور کامل دور بزند که بستگی به ابعاد دستگاه و طراحی بدنه آن دارد.

شرکت بازرگانی پیشتاز می تواند با ارائه ی مشاوره دقیق چه از طریق حضور در محل و چه به صورت تلفنی و دریافت اطلاعات محیط موردنظر، بهترین انتخاب را برای اسکرابر شارژی یا اسکرابر صنعتی پیش روی شما مشتریان عزیز قرار دهد.

اسکرابر شارژی AM55 اسکرابر شارژی AM40 New اسکرابر شارژی AM130 New

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر