صفحه اصلی>مقالات>اسکرابر چیست؟
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
اسکرابر چیست؟ (تعداد بازدید : 1951)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

اسکرابر چیست

اسکرابر چیست ؟

اسکرابر چیست

اسکرابر ها دستگاه های نظافت صنعتی هستند که قادرند به وسیله برس های دوار خود زمین را شستشو داده و پس از عمل برس زدن آلودگی هایی که بر روی زمین باقی می ماند رابه وسیله تی مکنده قابل جمع آوری و به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. پس از پر شدن مخزن آب کثیف دستگاه زمین شوی، بایستی به وسیله شلنگ تخلیه در محلی مناسب آب کثیف را از مخزن آب کثیف تخلیه کرد. این دستگاه ها به صورت زمین شوی برقی و شارژی یا باطری دار می باشند.

اجازه دهید نگاهی به اجزای اصلی دستگاه کف شوی یا اسکرابر صنعتی و تعاملی که این اجزا در طول کار دستگاه با هم دارند بیندازیم.

اجزای اصلی اسکرابر چیست ؟

مخزن آب تمیز

مخزن آب تمیز معولاً در بدنه اصلی دستگاه بالای قسمت برس وسیله قرار داده شده است. معمولاً حجم مخزن آب تمیز به صورت دستی و یا به صورت اتوماتیک پر می شوند.

مخزن های ب تمیز دارای اندازه های گوناگونی بوده و از کوچکترین اندازه تا اندازه یک جاروبرقی ساخته و تولید می شوند. صرف نظر از اندازه های مخزن، آن ها ععملکرد یکسانی دارند.

برس های دستگاه های اسکرابر می توانند به صورت استوانه ای و دیسکی بوده و عمل برس زدن سطوح کف را ا دقت انجام دهند.

مکنده دستگاه

مکنده معمولاً در داخل مخزن قرار گرفته و صورتی که آب بیش از حدی بالاتر برود، محافظت می کند. مکنده دستگاه آب کثیف را به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. تیغه دستگاه که در پشت دستگاه قرار دارد عمل مکندگی را توسط تی انجام می دهد.

کنترل پنل دستگاه

کنترل پنل دستگاه معمولاً بر روی دسته دستگاه و یا نزدیک آن قرار می گیرد. کنترل پنل ساده به کاربر این امکان را می دهد تا باحت روش دستگاه را روشن/خاموش کرده، حجم مخزن های آب تمیز و آب کثیف را کنترل کند.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد که ارائه دستگاه های زمین شوی با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز و ارجمند باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر