صفحه اصلی>مقالات>انتخاب بخارشوی صنعتی برای نظافت هتل و رستوران
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
انتخاب بخارشوی صنعتی برای نظافت هتل و رستوران (تعداد بازدید : 1185)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

انتخاب دستگاه بخارشوی صنعتی مناسب به منظور نظافت صنعتی هتل ها و رستوران ها

انتخاب دستگاه بخارشوی صنعتی مناسب به منظور انجام وظایف نظافتی در اماکنی از جمله هتل ها و رستوران ها می تواند نتایج بسیار با کیفیتی را برای شما به ارمغان بیاورد. در هتل ها و رستوران ها، نظافت یا پاکیزگی محیط حرف اول را می زند. سطوح فرش، موکت، سرامیک اگر آلوده باشند باعث می شود، احساس خوبی به مهمانان و حتی کارکنان نمی دهد. بر عکس، اتاق ها که تمیز باشند باعث جذب مهمانان خواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که تمامی مناطق هتل از لابی تا ناهار خوری بایستی نظافت صنعتی شوند. واضح است که نظافت ناحیه های مختلف هتل به منظور حفظ بهداشت، کار ساده ای نیست. به خصوص اگر نظافت به روش سنتی انجام شود. امروزه دیگر از روش های سنتی به منظور نظافت صنعتی هتل ها و رستوران ها استفاده نمی شود و از روش های نوین و جدید بدین منظور استفاده می گردد. دستگاه های بخارشوی صنعتی، دستگاه های مکانیزه ای هستند که به منظور نظافت صنعتی هتل ها و رستوران ها استفاده می شوند. در این مکان ها ناحیه های حساسی از جمله حمام، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه با دستگاه های شستشو با بخار انجام می شود. در این ناحیه ها چربی ها یا گریس، لکه ها و سایر رسوبات به راحتی از بین می روند.
بخارشوی-صنعتی

دستگاه های بخارشور علاوه بر شستشوی با کیفیت محیط قادر است محیط را ضد عفونی نماید. همچنین این دستگاه ها قادرند حشرات و جانوران موذی را از بین ببرند. اگر از روش های سنتی استفاده استفاده شوند مطمئناً مبکروب ها و باکتری هایی از خود به جا می گذارند. براهی همین مجبور خواهید شد از مواد شیمیایی به منظور ضد عفئوی کردن محیط استفاده نمایید که ممکن است برای سلامتی افراد مضر باشد.

استفاده از دستگاه های شستشو با بخار می تواند نظافت هتل ها و رشتوران ها با کیفیت، دقت و سرعت بالا انجام دهد. کار دستگاه های بخارشوی شل کردن و تحریک کردن چرک ها و آلودگی ها می باشد. بعد از شل کردن چرک ها و آلودگی ها نیاز است موا دشوینده بر روی سطوح پاشش گشته و بعد از آن به وسیله مکنده آب و خاک دستگاه می توان آلودگی ها را مکش نمود.

دستگاه های بخار شوی صنعتی امروزه دارای چندین کاربرد می باشند. شما می توانید برای سطوح گوناگون از قابلیت همزمان پاشش مواد شوینده به همراه مکندگی همزمان استفاده نمایید. قدرت یا توان مکندگی دستگاه های شستشو با بخار بالا می باشند. میزان پاشش بخار در دستگاه های بخارشور متفاوت است. مثلاً در نوعی از بخارشوی صعتی می تواند این میزان 140 درجه سانتیگراد باشد. همچنین میزان پاشش بخار بر اساس واحد (bar) اندازه گیری می شود که میزان آن هم متفاوت است. در دستگاه های بخارشوی نازل های بسیار متنوع و کاربردی به منظور نظافت صنعتی سطوح گوناگون در نظر گرفته شده است که هر کدام دراای وظیفه خاصی دارند. از جمله این نازل ها مل توان به نازل مبل، فرش، موکت، شیشه، کف، گوشه و ... اشاره کرد. شما می توانید از هر نوع ماده شوینده جز: مواد شوینده اسیدی به منظور نظافت محیط استفاده نمایید. حتماً از مواد شوینده ای که حالت مایع دارند استفاده نمایید. استفاده از دستگاه های بخارشوی باعث می شود دیگر از مواد شیمیایی مضر استفاده نکنید.

مطالب مرتبط
  1. دستگاه شستشوی فرش
  2. دستگاه شستشوی مبل
  3. دستگاه فرش شویی
  4. دستگاه موکت شویی
  5. دستگاه مبل شوی
  6. دیتیلینگ
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر