صفحه اصلی>مقالات>انتخاب صحیح جاروبرقی برای مصارف ساخت و ساز
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
انتخاب صحیح جاروبرقی برای مصارف ساخت و ساز (تعداد بازدید : 1551)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

انتخاب صحیح جاروبرقی برای مصارف ساخت و ساز

زمانی که قصد انتخاب یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مصارف ساخت و ساز و دیگر مصارف دیگر کاری دارید، بسیار لازم است قبل از خرید به زباله ها و الودگی های محیط خود توجه کنید که چه نوعی هستند و کدام یک از دستگاه های مکنده صنعتی می تواند با قدرت بالا . فوق العاده خود تمام این آلودگی ها را جمع آوری نماید.

گرد و غبار بتن ها بسیار کوچک و ریز هستند. پس بایستی در صنایع ساخت و ساز از دستگاه های مکنده یا جاروبرقی های با کیفیت قدرت مکش بالا و بدنه مستحکم استفاده کرد تا بتوان انواع گرد و غبار را از این محیط ها جمع آوری کرده و در برابر ضربات مقاوم باشد. به علاوه نکته مهمی که در این دستگاه های وکیوم صنعتی وجود دارد، استفاده از تکنولوژی فیلتر هپا ( HEPA )می باشد.

چگونگی انتخاب صحیحی یک جارو برقی صنعتی برای صنایع ساخت و ساز

نوع کار مورد استفاده

محیط های کاری گوناگونی وجود دارند که در انتخاب صحیح نوع دستگاه جارو برقی به منظور جمع آوری آلودگی ها و زباله های خود مردد هستند و در تعیین نوع دستگاه مکنده دچار مشکاتی می باشند. مثلاً اگر جایی از صنایع ساخت و ساز قرار باشد آلودگی های مایع علاوه بر گرد و غبار جمع آوری شوند، بایستی از دستگاه های وکیون صنعتی تر و خشک یا آب و خاک استفاده نمایید. این دستگاه ها می تواند دارای سری های گوناگون برای جمع آوری مایعات و جامدات باشد.

انتخاب صحیح جاروبرقی برای مصارف ساخت و ساز

فیلتر گرد و غبار

انتخاب یک وکیوم پر قدرت صنعتی به همراه تکنولوژی پیشرفته فیلتراسیون گرد و خاک برای مصارف ساخت و ساز و دیگر محیط های کاری بسیار مهم و ضروری است. این فیلتراسیون پر قدرت و پیشرفته از بازگشت ذرات گرد و غبار بسیار ریز به محیط نیز جلوگیری می کند که این کار بهره وری را بالا می برد وبه طور ساده این ذرات را فیلتر می کند.

مواد خطرناک

در مراکزهای مهم صنعتی که دارای مواد خطرناک می باشند و کارکنان آن با مواد بسیار خطرناک یا قابل احتراق می باشند بایستی از نوع مخصوص از جاروبرقی ها که به جارو برقی ضد انفجار معروف است استفاده شود. این گونه دستگاه ها دارای گواهینامه ATEX بوده که بدین معناست که قادرند در مناطق حساس مورد استفاده قرار بگیرند. دستگاه های مکنده دارای Zone ها یا ناحیه های گوناگون بوده که برای هر کدام از Zone ها دستگاه جارو برقی ضد انفجار خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر