صفحه اصلی>مقالات>انتخاب یک دستگاه جت واتر مناسب به منظور نتیجه گرفتن بهتر در نظافت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
انتخاب یک دستگاه جت واتر مناسب به منظور نتیجه گرفتن بهتر در نظافت (تعداد بازدید : 1498)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

انتخاب یک دستگاه جت واتر مناسب به منظور نتیجه گرفتن بهتر در نظافت

انواع گوناگون و مختلفی از ماشین آلات نظافتی شستشوی فشار قوی آب برای کاربردهای گوناگون وجود دارد. شما باسیتی بدانید که این وسایل چگونه کار می کنند تا بتوانید انتخاب مناسب را به منظور نظافت محیط موزد نظر خود انجام دهید. به طور عموم مردم یک دستگاه نظافتی با قابلیت های بالا، استحکام و پایداری فوق العاده و خروجی مناسب را ترجیح می دهند.

دستگاه های جت واتر یا واترجت بسیار گسترده و متنوع هستند و می توانند در مراکز تجاری و صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار بگیرند. بسیاری از ماشین آلات قادر به تولید بخار با درجه حرارت بالا را داشته که توانایی از بین بردن آلودگی های بسیار سخت مانند چربی ها، لکه های نفتی، مواد شیمیایی، رنگ ها و ... را در مراکز صنعتی گوناگون دارد.

انتخاب دستگاه جت واتر مناسب برای نتیجه گرفتن بهتر در نظافت

استفاده از جت واتر یا واترجت به منظور نظافت مکانیزه کف

استفاده از دستگاه واترجت با درجه حرارت بالای بخار می تواند به منظور استفاده در شستشوی کف مراکز صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد. لکه های سنگین و بسیار چسبنده چربی معمولاً در بیشتر صنایع گوناگون داده می شود و به عنوان یکی از چالش های نظافتی در این محیط ها در نظر گرفته می شود. حتی در بیشتر موارد به منظور نظافت مکانیزه تر از مواد شوینده بسیار قوی استفاده کرده تا بتوان لگه چربی یا گریس بسیار چسبنده بر روی کف را از بین برد.

استفاده از واترجت صنعتی با بخاری با درجه حرارت بالا قادر به از بین بردن لین گونه لکه های با سرعت و دقت بالا می باشد که باعث می شود اپراتورها در هنگام کار با وسیله دچار خستگی نشوند بالعکس روش های سنتی و قدیمی که باعث ایجاد خستگی و زحمت برای آنان می شد.

نکته بعدی این است که استفاده سهوی از مواد شیمیایی نه تنها برای سطوح کف و محیط اطراف، بلکه به کارکنایی که در آن محیط کار می کنند می تواند مضر و خطرناک باشد و ممکن است به صورت گازهای سمس در هوای محیط پخش شود. از این رو باید از دستگاهی استفاده کرد که سازگار با محیط زیست باشد.

از این رو بایستی از دستگاه های شستشوی فشار قوی آب با قابلیت تولید بخار با درجه حرارت بالا استفاده کرد. این دستگاه ها نه تنها سازگار با محبط زیست بوده و نظافت را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهند بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و نظافت را بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر انجام می دهد.

بخار داغ نظافت پیشرفته را ارائه می دهد

دستگاه های واترجت برقی می توانند آشپزخانه های صنعتی مورد استافده قرار بگیرد چرا که آن ها دود و صرو صدا تولید نمی کنند. بر خلاف دستگاه های واترجت بنزینی دود تولید کرده و مواد غذایی موجود در آشپزخانه ها را آلوده می کنند. به علاوه آن که چون محیط سربسته است برای سلامتی افراد مناسب نیست. این گونه از ماشین الات نظافتی باید فضای باز مورد استفاده قرار بگیرند.

نتیجه می گیریم که استفاده از سیستم های شستشوی فشار قوی آب می تواند برای مقابله برای چالش های ظافتی بسیار مناسب باشد و استفاده از این وسایل توصیه می شود. یک دستگاه جت واتر پر قدرت می تواند نظافت حرفه ای را در مراکز بزرگ صنعتی به ارمغان بیاورد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر