صفحه اصلی>مقالات>بخارشوی برای از بین بردن جرم های حمام
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
بخارشوی برای از بین بردن جرم های حمام (تعداد بازدید : 1701)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

بخارشوی برای از بین بردن جرم های حمام و سوریس های بهداشتی

نظافت و شستشوی صنعتی حمام و سرویس های بهداشتی در محیط های گوناگون به خصوص در هتل ها و مهمانسراها، مراکز تجاری، اداری و ... جز موارد ضروری می باشد. از این دستگاه هایی با کارایی بالا، موثر، کارآمد، کاملاً مکانیزه و با قابلیت استفاده آسان به عنوان یک ابزار مناسب به حساب می آید. دستگاه مورد استفاده به منظور نظافت سطوح در حامم و سرویس های بهداشتی، بخارشوی صنعتی نام دارد. دستگاه هبخارشوی صنعتی قابلیت حذف و از بین بردن انواع باکتری ها، قارچ ها، میکروب ها، رسوبات و ... را دارد. دستگاه های شستشوی با بخار قادرند 99.99% درصد از آلاینده ها را از توالت، شیرآلات و سینک، دوش، وان را به طور کامل از بین ببرد. حتی ساده ترین دستگاه های بخارشوی به منظور نظافت صنعتی در محیط های گوناگون و بزرگ، از دستگاه های بخارشویی که در منازل استفاده می شوند بسیار قوی تر هستند.زیرا این دستگاه ها دارای امکانات و قابلیت های گوناگونی می باشند. هرچند ذکر این نکته ضروری است که دستگاه های شستشو با بخار که در محیط های بزرگ و کوچک استفاده می شوند، می توانند در منازل مورد استفاده قرار بگیرند.
بخارشوی

این دستگاه ها هم دارای فشار بخار بالاتری (مثلاً 5 بار) و هم دارای میزان درجه حرارت پاشش بخار بالاتری می باشند. (مثلاً 140 درجه سانتیگراد) . این میزان از از فشار پاشش بخار و درجه حرارات بالا برای نظافت حمام و سرو.یس های بهداشتی مناسب می باشد.
حتماً این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که آلودگی های حاصل از نظافت با بخارشوی را چگونه بایستی جمع آوری نمود؟
در مدل های ضعقیف تر با استفاده از حوله میکروفایبر سطح را خشک می نمایید. ولی در مدل های قوی صنعتی، دستگاه دارای قابلیت مکندگی یا جاروبرقی آن هم از نوع آب و خاک یا خشک و تر می باشد که به راحتی آلودگی ها از روی سطوح نظافت می شوند. در ادامه به مزایای مکندگی دستگاه های بخارشوی اشاره می نماییم.

مزایای مکندگی یا جاروبرقی در دستگاه های بخارشوی صنعتی

قابلیت جاروبرقی یا مکندگی از نوع آب و خاک دارای مزایایی بسیاری می باشد. یکی از مزایای آن سرعت عمل بالا همراه با کیفیت و دقت مناسب در انجام عملیات شستو و نظافت در بخش حمام و سرویس های بهداشتی است. یکی از مزایای آن مقرون بودن از نظر اقتصادی است. زیرا شما هر سه قابلیت پاشش بخار، ماده شوینده و مکندگی را در یک دستگاه در اختیار دارید. دستگاه های بخارشور مکنده دار محیطی عهاری از هرگونه ذرات آرژی زا برای افراد آن محیط فراهم می کنند. دستگاه هایی که قابلیت مکندگی دارند، می توانند دارای فیلترهای مخصوصی باشند که ذرات با قطر بسیار کوچک (حتی در اندازه ی میکرون) را جمع آوری نمایند.

مقرون به صرفه بودن

همانطور که پیش از این ذکر شد، دستگاه بخارشوی مکنده دار به منظور نظافت صنعتی حمام و سرویس های بهداشتی در محیط های گوناگون از نظر هزینه و زمان بسیار مقزون به صرفه است. این نکته بسیار برای مشتریان عزیز مهم می باشد. از موارد مهم دیگر کیفیت بالای دستگاه و برند آن، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب در زمان خرابی دستگاه و تأمین قطعات آن می باشد.

به منظور نظافت حمام و سرویس های بهداشتی دستگاه شستشو با بخار دارای نازل های بسیار متنوع و کاربردی می باشد که هرکدام از نازل ها کار خاصی انجام می دهند. برای سطوح نرم تر از برس نایلونی و برای سطوح سخت نیاز به یک نازل زبر دارید تا بتوانید عملیات نظافت را انجام دهید.

بسیاری از این نازل های تخصص همراه دستگاه ارائه شده تا شما عزیزان به راحتی بتوانید عملیات نظافت را در حمام و سزویس های بهداشتی انجام دهید. حتی شما می توانید آلودگی و چرک هایی که بین شیارهای کاشی ها در حام و سرویس های بهداشتی وجود دارند را با نازل مخصوص نظافت و شستشو کنیید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر