صفحه اصلی>مقالات>بخارشوی کارواش
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
بخارشوی کارواش (تعداد بازدید : 3265)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

بخارشوی کارواش

کارواش ها از جمله اصنافی هستند که از دستگاه های بخارشوی صنعتی به منظور نظافت و توشویی ماشین یا خودرو استفاده می کنند. با توجه به اهمیت نظافت داخل خودرو، مشتریان به نظافت خودروی شخصیشان بسیار اهمیت می دهند. حتی مشتریان به نوع دستگاهی که کار نظافت داخل ماشینشان را هم انجام می دهند، دقت می کنند. با توجه به اهمیت این موارد لازم است که کارواش ها (چه ثابت و چه سیار) از دستگاه هایی استفاده نمایند که دارای کارایی بالا و بهترین عملکرد باشد که در پی آن بتوانند رضایت مشتریان را جلب نمایند.

حال به بررسی شستشوی داخل خودرو با دستگاه های بخارشوی کارواش صنعتی می پردازیم و درا دامه دستگاه مناسب را به شما عزیزان معرفی می نماییم. یکی از جاهای بسیار مهمی که بایستی در داخل ماشین نظافت شود، صندلی های خودرو می باشد. دستگاه های بخارشوی کارواش نظافت بسیار فوق العاده ای بر روی انواع صندلی با جنس های گوناگون انجام می دهند و برای سطوح پارچه ای حساس به آب بسیار مناسب می باشند. به راحتی می توانید با دستگاه بخارشوی کارواش انواع لکه و گرد و غبار و ... را از روی صندلی ها پاک کنید. به منظور انجام عمل نظافت مبلمان و صندلی ماشین از نازل مخصوصی استفاده می شود که دارای خروجی پاشش مواد شوینده و بخار است. نظافت به وسیله ی نازل مخصوص شستشوی صندلی خودرو بایستی به صورت آهسته و در یک جهت انجام شود و از فشار بر روی صندلی خودداری شود. دستگاه های بخارشوی کارواش امروزی دارای قابلیت مکندگی می باشند که نظافت با کیفیتی را به ارمغان می آورند که در ادامه نوشته بیشتر در این مورد توضیح داده می شود.

بخارشوی-کارواش

یکی دیگر از بخش هایی دیگر به منظور نظافت خودرو، پنجره های آن می باشد. با دستگاه های بخارشوی صنعتی کارواشی می توانید به راحتی به وسیله نازل مخصوص شستشوی شیشه، پنجره ها را نظافت و شستشو نمایید. استفاده از دستگاه های شستشو با بخار به منظور شستشوی شیشه های خودرو، جایگزین مناسبی با ستفاده از مواد شیمیایی می باشند.

از بخش های دیگر که بایستی شستشو شود، جا لیوانی است.  با دستگاه بخارشوی کارواش به راحتی می توانید سطوح چسبناکی که در این ناحیه قرار دارند را نظافت صنعتی نمایید.

برای نظافت سطوح کناری درب خودرو می توان با بخار با فشار بالا چربی ه یا گریس و ذراتی آلودگی ای که بر روی این سطوح قرار دارند به سرعت از بین ببرید.

از ناحیه های بسیار مهم در نظافت و توشویی خودرو، شستشو کنسول  و داشبورد است. با بخار به راحتی می توانید کنسول، داشبورد، فرمان، دستگیره ها، سیستم های نهویه، دکمه ها و ... را نظافت و شستشو نمایید. میزان پاشش بخار بخار در این گونه بخش ها بستگی به میزان آلودگی دارد.

گرد و خاک و باقی مانده ذرات پنل های درب خودرو یا ماشین به راحتی به وسیله دستگاه بخارشوی کارواش از بین می روند. از نازل مخصوص دستگاه شستشو با بخار به منظور نظافت این گونه ناحیه ها استفاده نمایید.

انجمن آلرژی، استفده از دستگاه بخارشوی را بهترین راه به منظور از بین بردن آلرزی یا حساسیت و از بین رفتن گرد و خاک می داند. فشار بخار بالا و میزان درجه حرارت بالای دستگاه بخارشور قادر است گرد و خاک و آلودگی ها از درچه ها خارج کرده و  سیستم های تهویه خودروها به راحتی نظافت کند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، دستگاه بخارشوی کارواشی امروزی دارای سیستم جاروبرقی یا مکندگی آب و خاک می باشند. به منظور نظافت فرش ماشین از نازل مخصوص فرش یا موکت به همراه پاشش مناسب بخار هماره با پاشش مواد شوینده و مکندگی استفاده نمایید تا تمام آلودگی ها و بوی نامطبوع از فرش از بین برود.

معرفی دستگاه بخارشوی کارواش دسیدریو ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا

دستگاه بخارشوی کارواش دسیدریو ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا می باشد. این دستگاه در کارواش های بزرگ چه ثابت و چه سیار در کل کشور ایران استفاده می شود. این دستگاه دارای ابعاد و اندازه ی مناسب، دارای 4 قابلیت پاشش بخار با فشار بالا، همراه با پاشش مواد شوینده به همراه مکندگی و دمندگی است. بخارشوی کارواشی DESIDERIO ایتالیا دارای سیستم هوشمند سنسور هشدار دهنده در صورت اتمام مخزن آب و مواد شوینده بوده و پر کردن مخازن بدون خاموش کردن دستگاه انجام می شود. این دستگاه ایتالیایی دارای مشخصات فنی به شرح زیر می باشد:

 1. نوع دستگاه: صنعتی تک فاز
 2. فشار بخار: 5 بار
 3. توان کلی محصول: 3200 وات
 4. توان بویلر یا جوشاننده: 2000 وات
 5. توان مکند: 1000 وات
 6. توان پمپ ماده شوینده: 200 وات
 7. ظرفیت مخزن بویلر: 1.5 لیتر
 8. ظرفیت مخزن رزرو آب: 1.8 لیتر
 9. ظرفیت مخزن جاروبرقی:  1.7 لیتر
 10. ظرفیت مخزن مواد شوینده: 1.8 لیتر

این دستگاه دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و سایر محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با تلفن های 02166572450 الی 52 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش درباره انتخاب محصول موردنظر خود راهنمایی و مشاوره نمایید.

مطالب مرتبط
 1. دستگاه شستشوی فرش
 2. دستگاه شستشوی مبل
 3. دستگاه فرش شویی
 4. دستگاه موکت شویی
 5. دستگاه مبل شوی
 6. دیتیلینگ
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر