صفحه اصلی>مقالات>بخار شورهای ضد باکتری و مزایای آن
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
بخار شورهای ضد باکتری و مزایای آن (تعداد بازدید : 1519)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

بخار شورهای ضد باکتری و مزایای آن

حفظ و بهداشتی نمودن محیط های پر رفت و آمدی مانند بیمارستان ها، استراحتگاه ها و هتل ها، سالن ها یا باشگاه های ورزشی، ادارات کوچک و بزرگف آشپزخانه های بزرگ و کوچک و ... معمولاً گیج کننده و زمان بر و پر زحمت باشد.

نظافت به وسیله بخار شورها می تواند شامل شستشو و ضد عفونی کردن سرویس های بهداشتی، ضد عفونی کردن سطوح، نظافت باجه ها، گند زدایی کردن از رختخواب ها (به خصوص مراکز درمانی)، شستشوی کف ها و ... می باشد.

با افزایش عبور و مرور در محیط ها، حفظ زیبایی و نظافت مجموعه در بهترین وضعیت ممکن، حتی بیشتر به چالش کشیده می شود. استفاده کردن از بهترین دستگاه های نظافتی، به نظافت محیط کمک شایانی خواد کرد. به همین دلیل برای تمیز کردن و پاک کردن حرفه ای محیط های گوناگون از دستگاه های بخار شور آنتی باکتریال یا بخارشوی صنعتی استفاده می شود.

بخار شورهای ضد باکتری و مزایای آن

قدرت بخار به منظور نظافت عالی و با کیفیت

مردم از نظافت محیط هایی که به آن مکان ها مزاجعه می کنند، خوششان می آید و از آلودگی ها بسیار متنفر و بیزار هستند.تصور کنید که شما اثر انگشت هایی در شیر الات سرویس های بهداشتی یا آلودگی هایی را بر روی تشک ها و رختخواب ها در مزاکر درمانی و هتل ها مشاهد کردید. قطعاً مشتریان از این وضعیت خوششان نمی آید. بنابراین صاحبان مراکزهای مهم باید فکری به حال نظافت محیط های خود انجام بدهند. به خصوص مراکزی مانند هتل ها، مسافرخانه ها، مراکز کسب و کار و ... که نیاز به حفظ زضایت مشتری دارند. دستگاه های بخار شو با قابلیت های بالا در نظافت این گونه را تمیز و ضد عفونی کرده و محیطی بسیار پاک را فراهم می کنند.

به وسیله تولید بخار با دمای بالا، بخار شورهای آنتی باکتریال بهترین نتایج نظافت را در سطوح گوناگون رقم می زنند. بخار داغ به همراه مواد شوینده پاشش شده و قادر است رسوبات سخت، چربی یا گریس، دوده و ... را از بین ببرد. امروزه بخار شورهای ضد باکتری با قابلیت مکندگی یا وکیوم قادر به جمع آوری انواع آلودگی ها از سطوح مختلف هستند که اصطلاحاً به این دستگاه ها، بخار شورهای مکنده دار یا جاروبرقی گفته می شوند.

به منظور تولید بخار مداوم با درجه حرارات بالا و فوق العاده گرم، بولرها نقشی اساسی داشته و اولین گام یا مرحله می باشند. بسیار از دستگاه های بخار شور ضد باکتری دارای بویلرهایی از جنس استیل ضد زنگ به منظور عملکرد مداوم کار دستگاه بخار شور برای انجام عملیات نظافت می باشند. المت حرارتی موجود در دستگاه های استیم کلینر قابل حمل فرآیند تبدیل آب به بخار را در کسری از ثانیه انجام می دهد تا اپراتورها به راحتی بتوانند مبلمان، تشک ها، شیر آلات، باجه ها، ادوات فلزی، اتصالات حمام، کف، موکت، فرش و ... را نظافت نمایند.

پیش به سوی نظافتی عاری از هر گونه میکروب و آلودگی

حتی اگر به لحاظ ظاهری اگر سطوح تمیز باشند، ممکن است میکروب ها و آلودگی هایی وجود داشته باشند که برای سلامتی افراد بسیار مضر باشند.

استفاده از دستگاه های بخار شور مکنده دار و ضد باکتری و میکروب با داشتن قابلیت های بالا میکرومب ها را از روی سطوح گوناگون پاک کرده و ضد عفونی کند. تکنولوژی ای که بسیار برای دستگاه های بخار شور مهم است، تکنولوژی فیلتراسیون ایم وسایل می باشد. این فیلترها باید ذرات معلق گرد و غبار را که می تواند حساسیت زا و مضر باشد را از بین ببرد تا باعث بروز مشکلاتی در محیط های گوناگون و مراکزهای مهم نشود.

بهترین دستگاه های بخار شور با تکنولوژی ضد باکتری کمک به از بین بردن 99.99 % درصد باکتری ها و عوامل بیماری زا می کند. استفاده از یک دستگاه بخار شوی با قابلیت مکندگی بسیار بهتر از استفاده از مواد شیمیایی ضد عفونی کننده می باشد.

استفاده از دستگاه های بخار شور ضد باکتری هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمان و کیفیت نظافت بسیار مقزون به صرفه می باشند . این دستگاه ها دارای قدرت بسیار بالایی در ضد عفونی کردن محیط دارند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر