صفحه اصلی>مقالات>برخی ویژگی های جدید و کاربردی دستگاه فرش و موکت شوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
برخی ویژگی های جدید و کاربردی دستگاه فرش و موکت شوی (تعداد بازدید : 1215)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

برخی ویژگی های کاربردی دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه های شستشوی فرش و موکت ( فرش شوی و موکت شوی ) که به منظور نظافت سطوح پرزدار (فرش و موکت) مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه دچار پیشرفت های چشمگیری شده اند. یکی از پیشرفت هایی که در این دستگاه ها حاصل شده است شستشوی فرش و موکت با استفاده از خروجی بخار با فشار و درجه حرارت مناسب است. این دستگاه ها دارای قسمتی بوده که می توانید فشار بخار خروجی را تنظیم نمایید. زیرا در برخی نقاط باید از بخار با فشار بالا و در برخی نقاط از بخار با فشار کمتر استفاده شود تا به الیاف سطوح آسیب نرسد. با پیشرفت های تکنولوژیکی که در دستگاه های شستشوی فرش، موکت و مبل حاصل شده است می توانید نظافت انواع سطوح پرزدار را با کیفیت، دقت و سرعت بالا انجام دهید. در ادامه مقاله به برخی ویژگی های دستگاه فرش شوی و موکت شوی اشاره می شود.
فرش-شوی-موکت-شوی

تولید خروجی بخار گرم با درجه حرارت بالا

همانطور که پیشتر ذکر شد، از پیشرفت های دستگاه های فرش، موکت و مبل شوی تولید بخار با میزان درجه حرارت بالا است. میزان درجه حرارت بخار به 140 درجه سانتیگراد هم می رسد. خروجی بخار با درجه حرارت مناسب،ا عامل تأیین کننده در نظافت انواع سطوح، به خصوص سطوح پرزدار می باشد، زیرا این میزان از درجه حرارت بالا باعث می شود چرک ها و آلودگی ها از روی سطوح تحریک و شل شده و کار نظافت با کیفیت بهتری صورت بپذیرد. دستگاه دارای المنتی می باشد که باعث می شود آب موجود در داخل بویلر دستگاه، داغ شده و در نتیجیه خروجی به صورت بخار گرم تولید شده و بر روی سطح موردنظر پاشش شود.

نظافت با کیفیت، دقت و سرعت بالا

دستگاه های فرش و موکت شویی با بخار که خروجی بخار بالایی تولید می کنند، فرآیند نظافت را تسریع می بخشند. این دستگاه ها با داشتن قابلیت پاشش مواد شوینده به همراه خروجی بخار و همچنین مکندگی همزمان، قادر خواهند بود نظافت با کیفیت، دقت و سرعت بالا را برای شما به ارمغان بیاورند. همچنین قابلیت پرتابل بودن دستگاه با داشتن چرخ های روان و مناسب، باعث شده است که نظافت ناحیه های گوناگون به راحتی صورت بپذیرد.
ذکر این نکته وجود قابلیت مکندگی یا جاروبرقی آب و خاک از ویژگی های جدید دستگاه های شستشوی فرش، موکت و مبل با بخار می باشد.

داشتن لوازم جانبی و نازل های تخصصی برای نظافت انواع سطوح

امروزه دستگاه های فرش شویی ، موکت شویی و مبل شویی با بخار دارای نازل ها و لوازم جانبی گوناگون و تخصصی می باشند. به مظنور نظافت سطوح پرزدار و پارچه ای از نازل های مخصوص دستگاه استفاده می شود. نازل فرش و موکت این دستگاه ها دارای عرض بلند بوده و دارای دو برس می باشد که به صورت خشابی داخل نازل قرار گرفته و پهنای نازل را می پوشاند. همچنین برای نظافت انواع مبلمان و صندلی، دستگاه دارای نازل پارویی مخصوص می باشد که دارای عرض کمتری می باشد. دلیل عرض کمتر این نازل این است که مکش سطوح مبل و صندلی با قدرت بهتری صورت بگیرد.

مطالب مرتبط
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر