صفحه اصلی>مقالات>تمیز کردن انبارها با جارو برقی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
تمیز کردن انبارها با جارو برقی (تعداد بازدید : 1683)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

تمیز کردن انبارها با جارو برقی

به منظور نظافت و شستشوی کف انبارهای بزرگ می توان از دستگاه های محبوب جاروبرقی صنعتی استفاده کرد. این دستگاه قادرند به سرعت و با دقت بالا گرد و غبار ها و مایعات نشت شده را جمع آوری کنند. این عمل به راحتی و بدون تحریک گردو غبار صورت می پذیرد. به مظنور دسترسی به ناحیه غیر قابل دسترس یا با دسترسی سخت از نازل های مخصوصی در این گونه مکنده صنعتی استفاده می شود.


تمیز کردن انبارها

شما با دستگاه نظافت صنعتی وکیوم های پر قدرت نتایج بسیار خوبی را از به دست می آورید. زیرا باعث می شوند ذرات بسیار ریز را جمع آوری کنند، بدون آن که آن را در هوا تکان بدهند. دستگاه های مکنده امروزی دارای فیلتراسیون بسیار پیشرفته و قدرتند می باشند که منجر به پاکیزگی بهتر در محیط می شود. این دستگاه ها معمولاً دارای 4 چرخ ترولی مانند به منظور جابجایی سریع و راحت تر در محیط می باشند. با نصب کردن نازل کف در جلوی خرطومی می توانید انولع آلودگی های تر و خشک را جمع نمایید.

نازل های نظافت دستگاه وکیوم صنعتی بایستی بر پایه ی یک ساختار بسیار محکم تا از آسیب های احتمالی ایمن بوده تا خللی در کار نظافت نیز انجام نشود.

ممکن است در انباری از مواد قابل اشتعال یا قابل احتراق استفاشده شود. آیا برای این گونه مکان های دستگاه های جارو برقی خاصی موجود است که کار نظافت مکانیزاسیو را انجام دهد؟

بلی. به منظور جلوگیری از حوادث گوناگون در این محیط به منظور نظافت، از دستگاه های جاروبرقی ضد انفجار استفاده می شوند.  این دستگاه ها دارای گواهینامه یا تاییدیه ATEX بوده ( اتحادیه اروپا این استاندارد را تعیین کرد ) و این گواهی یا استاندارد مهم بدین معنا می باشد که دستگاه ها بایستی استاندارد خاصی به منظور استفاده در محیط هایی با قابلیت انفجار داشته باشند تا در این صورت خطری را برای آن محیط ایجاد نکند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر