صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی آب و خاک
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی آب و خاک (تعداد بازدید : 2112)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی آب و خاک - وکیوم نیمه صنعتی - وکیوم آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک خارجی

جاروبرقی آب و خاک شرکت بازرگانی پیشتاز از برندهای پیشتاز ( ساخت ایران ) و karcher آلمان می باشد. جاروبرقی آب و خاک نیمه صنعتی دارای بدنه های استیل و پلی اتیلن می باشد و می تواند به صورت تک موتوره، دو موتوره جاروبرقی سه موتوره باشد. جاروبرقی آب و خاک به جهت استفاده در اماکن خانگی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. البته جاروبرقی آب و خاک صنعتی به منظور استفاده در اماکن صنعتی گوناگون مانند کارخانه ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و ... مورد استفاده می شود. ممکن است اماکنی باشند که نه جارو برقی صنعتی و نه جاروبرقی نیمه صنعتی نیاز داشته و به عبارتی دستگاهی بین این دو را لازم داشته باشند. این اماکن عبارتند از: شرکت ها و دفاتر کار، اتاق های درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها، راهرو هتل ها، منازل بزرگ و کوچک، نمایشگاه های اتومبیل و ... . در اماکن ذکر شده نیاز به جاروبرقی نیمه صنعتی آب و خاک بدنه استیل یا بدنه پلی اتیلن می باشد. از مزایای دستگاه های مکنده تر و خشک نیمه صنعتی با بدنه استیل یا پلی اتیلن این است که به صورت سطلی و چرخدار بوده که زباله ها را درون سطل جمع آوری می کند. در ادامه به ذو نمونه از جاروبرقی آب و خاک اشاره می شود:

جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P کارچر آلمان

جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. این دستگاه از نوع نیمه صنعتی بوده و نوع دستگاه تک فاز می باشد. این جاروبرقی آب و خاک از مدل های شهیر کمپانی کرشر آلمان بوده و به منظور استفاده در مراکز نیمه صنعتی و خانگی است. از توانایی های این دستگاه می توان به قابلیت دمندگی و مکندگی وسیله و همچنین پریزی که بر روی دستگاه قرار

دارد اشاره کرد. دستگاه مدل WD3.500 P دارای سیستم موتوری می باشد که باعث می شود دستگاه در زمان کارکرد خنک گردد. این دستگاه در زمان جمع آوری مایعات بایستی پاکت دستگاه را خارج نمود. جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P دارای سیستمی به نام سیستم فیلتراسیون از نوع فشنگی بوده که بسیار سهل با دمنده باد نظافت می گردد. جنس بدنه جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P از نوع پلی اتیلن بوده که قابلیت تحمل در برابر ضربات احتمالی را دارا بوده و دارای انعطاف بسیار بالایی می باشد و همچنین حمل و نقل دستگاه بسیار راحت می شود. موتور دستگاه جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P نیز به صورت بای پس بوده که دارای مصرف برق پایین و سیستم مکش بالا می باشد. از جمله تجهیزات این دستگاه می توان دو لوله بلند، خرطومی خاص، نازل کف و نازل گوشه بوده و مجهز به 4 چرخ ترولی مانند می باشد. توان دستگاه 1400 وات بوده و قدرت مکش جاروبرقی 210 mbar است. نرخ یا میزان جریان هوا در جاروبرقی آب و خاک مدل WD3.500 P نیز 68 لیتر در ثانیه و حجم مخزن دستگاه دستگاه 16 لیتر است. وزن دستگاه 5.7 کیلوگرم بوده و دستگاه دارای ابعاد 505×390×340 میلیمتر است.

جاروبرقی آب و خاک مدل MV5 P Premium کارچر آلمان

جاروبرقی آب و خاک مدل MV5 P premium ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. وکیوم آب وخاک MV5 Premium دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل بوده و قدرت موتور دستگاه 1800 وات می باشد. این دستگاه علاوه بر داشتن سیستم دمنده باد، مجهز به سیستم تکاننده دستی بوده و به منظور استفاده در هتل ها، رستوزان ها، مطب ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تک موتوره بوده و دارای قدرت مکش بسیار خوبی است. به منظور کاهش مصرف برق دستگاه دارای موتوری از نوع By Pass ( بای پس ) است. جاروبرقی آب و خاک مدل MV5 P Premium مجهز به لوله های بلند از جنس استیل بوده نازل مخصوص کف برای سطوح پرزدار و سطوح از جنس سنگ و سرامیک و نازل گوشه می باشد. این دستگاه دارای موتور مکش سه پروانه بوده که دارای قدرت بسیار بالایی برای مکش می باشد. فیلتر این جاروبرقی آب و خاک به صورت کتابی بوده و خرطوی این وسیله ضد خورندگی و بسیار منعطف می باشد. از نظر قدرت مکش این وسیله دارای قدرتی بالغ بر 220 mbar است و همچنین میزان یا نزخ جریان هوای دستگاه 78 لیتر بر ثانیه است. حجم مخزن دستگاه مدل MV5 P Premium نیز 25 لیتری بوده و وزن آن معادل 8.5 کیلوگرم است. از نظر ابعادی هم دستگاه دارای ابعاد 652×382×418 می باشد.

جارو برقی آب و خاک آلمانی

جاروبرقی آب و خاک صنعتی جاروبرقی آب و خاک مدل WD5Pجاروبرقی آب و خاک توربینی جاروبرقی آب و خاک ایرانی

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۲۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر