صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی تک فاز
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی تک فاز (تعداد بازدید : 1476)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی تک فاز - مکنده تک فاز - وکیوم با موتور بای پس

جاروبرقی تک فاز یا جاروبرقی صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز.

دستگاه های جارو برقی یا مکنده صنعتی که دارای موتور سه فاز می باشند می توانند به منظور مصارف سنگین صنعتی که قرار است این مکنده ها به منظور استفاده طولانی یا مداوم به کار گرفته شوند، استفاده از دستگاه های جاروبرقی تک فاز نیز برای مراکز صنعتی ای است که نیاز به استفاده دائم کار از دستگاه ندارند و برق سه فاز وجود ندارد استفاده می شود. این دستگاه های مکنده تک فاز نیز برای کارکرد مداوم نیستند و اگر بخواهند برای کارکرد طولانی و مداوم مورد استفاده قرار بگیرند دچار آسیب خواهد شد. البته نوعی از جاروبرقی تک فاز صنعتی مدل WD 375  موجود که با داشتن کیت اتوماتیک امکان سوئیچ کردن بار کار بین سه موتور را فراهم کرده و دستگاه را قادر می سازد برای مدت زمان طولانی کار کند. این جاروبرقی تک فاز ساخت کشور ایران و دارای موتورهای پر قدرت ساخت AEG و AMETEK می باشد. توان موتور هر یک از دستگاه ها 1200 وات بوده که در مجموع (3600 وات) می شود. همچنین این وکیوم صنعتی نیز دارای حجم مخزن زباله 75 لیتری برای جمع آوری زباله می باشد. به هر حال تکنولوژی این دستگاه های مکنده یا وکیوم با موتور بای پس از سیم پیچ استفاده می نمایند.

جاروبرقی تک فاز

در ادامه به دو نوع جاروبرقی تک فاز اشاره می شود:

جاروبرقی تک فاز مدل NT 70/3

جاروبرقی تک فاز مدل NT 70/3 ساخت کمپانی کرشر آلمان می باشد. این دستگاه سه موتوره بوده ( جارو برقی سه موتوره ) و دارای توان موتور 3600 وات ( هر یک از موتورها 1200 وات ) می باشد. این دستگاه یا یا مکنده پر قدرت صنعتی یکی از پر فروش ترین دستگاه ها بوده و جنس بدنه این دستگاه از پلی اتیلن مقاوم و مرغوب و کیفیت و شفافیت ساخته شده است. کیفیت قطعات ارسالی این وکیوم بسیار بالا بوده و دارای لوله های استیل مقاوم می باشد. این دستگاه همچنین دارای قدرت مکش موتور 208 mbar است. نوع موتور این دستگاه به صورت بای پس و سه پروانه است که داری مکش فوق العاده ای می باشد.

جاروبرقی تک فاز مدل WD 250

جاروبرقی تک فاز مدل WD 250 دارای جنس بدنه استیل بوده و به صورت سطلی می باشد. این دستگاه یا vacuum cleaner دارای حجم مخزن زباله 50 لیتری است. بدنه این مکنده صنعتی ساخت کشور ایران بوده و دارای موتورهای ساخت AEG و AMETEK است. دستگاه به منظور کارکرد طولانی مدت دارای کیت اتوماتیک می باشد که این کیت اتومات فشار کاری را بین موتورها تقسیم می کند.

تمامی محصولات یا دستگاه های شرکت تلویدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. همچنین شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با مشاوره ای مسئولانه و دلسوزانه شما را در امر دستگاه نظافت صنعتی راهنمایی می نمایند.

جاروبرقی تک فاز آلمانی و ایرانیجاروبرقی تک فاز NT 48/1جاروبرقی تک فاز مدل NT70/2
جاروبرقی تک فاز مدل NT 70/3جاروبرقی تک فاز مدل WD 250جاروبرقی تک فاز WD 375

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر