صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی دائم کار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی دائم کار (تعداد بازدید : 2606)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار یا جاروبرقی صنعتی دارای حجم مخازن بزرگ به منظور جمع آوری زباله های بزرگ و مختلف در محیط های صنعتی گوناگون می باشد. جاروبرقی دائم کار دارای موتورهای توربینی از جنس سه فاز یوده که با توجه به ماهیت این موتورها امکان کارکرد در ساعت طولانی به صورت مداوم را دارا می باشند. مخزن های جاروبرقی دائم کار با مخزن جاروبرقی های صنعتی عادی از نوع تک فاز بسیار متفاوت می باشند. مخزن جاروبرقی های دائم کار صنعتی معمولاً به کمک اهرمی که دارند از بدنه اصلی جدا می شوند و تخلیه می تواند به صورت جداگانه انجام شود. اما در وکیوم کلینرهای صنعتی تک فاز لازم است کل جاروبرقی برداشته شود تا امکان تخلیه زباله های مخزن دستگاه ایجاد شود.
جاروبرقی صنعتی دائم کار شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز که یک دستگاه نظافت صنعتی می باشد دارای جاروبرقی ای به این شکل بوده که امکان تخلیه زیاله به صورت اهرمی می باشد که قادر است زباله ها را بدون حرکت جاروبرقی تخلیه نماید. در ادامه به دو نمونه از جاروبرقی های دائم کار صنعتی اشاره می شود:

جاروبرقی دائم کار مدل WD 1200

جاروبرقی دائم کار مدل WD 1200 اط طراحی های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز است. این وکیوم کلینر صنعتی به صورت 3 موتوره می باشد. هر موتور این دستگاه دارای توان 1300 وات ( 3900 وات در کل ) می باشد. موتورهای این دستگاه از نوع و به صورت 3 پروانه بوده و ساخت کمپانی بزرگ AEG آلمان می باشد. این دستگاه قادر است با قدرت مکش بسیار خوبی که دارد اقلام بزرگ از جمله، برگ درختان، زباله های پلاستیکی را جمع آوری کند. از لحاظ جنس بدنه، جاروبرقی از جنس فلز می باشد. دستگاه دارای مقاومت خوبی در برابر ضربات احتمالی است زیرا بدنه آن استیل 1.5 میلیمتری است. قطر خرطومی جاروبرقی 10 سانتی متر بوده و دستگاه دارای قابلیتی به نام خرد کن زباله، تکان دهنده فیلتر، اضافه شدن کیسه زباله در مخزن دستگاه و مجهز به سیستم آنتی استاتیک برای از بین بردن الکتریسیته ساکن است.
جاروبرقی دائم کار مدل WD1200 دارای سیستم تخلیه آسان می باشد و این سیستم تخلیه به صورت اهرمی می باشد یعنی مخزن زباله با اهرمی از بدنه دستگاه جدا شده و به صورت جداگانه می توان زباله هارا تخلیه نمود. حجم مخزن زباله ای که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است 120 لیتر بوده و دارای فیلتری پارچه ای می باشد که این فیلتر قابلیت شستشو را دارا است.

جاروبرقی دائم کار مدل HD 1200

جاروبرقی دائم کار مدل HD 1200 از طراحی های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد. این دستگاه دارای یک موتور جاروبرقی توربینی بوده که دارای توانایی 4500 وات می باشد. از جمله مکان هایی که از این جاروبرقی استفاده می گردد عبارتند از: صنایع تولید، صنایع داروسازی ، صنایع سیمان ، کارخانه های مواد غذایی و ... . موتور دستگاه توربینی بوده و ساخت کمپانی های زیمنس آلمان و برتولینی ایتالیا می باشد. پس می توان نتیجه گرفت این جاروبرقی توانایی کار به صورت مداوم و شبانه روزی را دارا می باشد. موتور توربیتی دستگاه داراب توان یا قدرت 4500 بوده و از نوع سه فاز می باشد. دستگاه دارای یک فیلتری بوده که پارچه ای بوده و قابلیت شستشو را دارا می باشد. سیستم تخلیه دستگاه مکنده توربینی بسیار آسان بوده و دستگاه قابلیت استفاده از کیسه زباله را در مخزن خود دارا می باشد. به منظور دفع الکتریسیته ساکن دستگاه دارای سیستمی به نام سیستم آنتی استاتیک می باشد. حجم مخزن زباله دستگاه جاروبرقی صنعتی دائم کار مدل HD 1200 نیز 120 لیتری بوده و طول کابل برق دستگاه نیز 9 متری می باشد. همچنین قدرت مکش دستگاه 390 mbar می باشد. به علائه جنس بدنه دستگاه از فلز می باشد که دستگاه در برابر ضربات احتمالی مقاوم می سازد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر