صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی سطلی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی سطلی (تعداد بازدید : 1774)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی سطلی

جاروبرقی سطلی صنعتی از دستگاه های محبوب و پرفروش به منظور نظافت صنعتی محیط های گوناگون می باشد. جاروبرقی سطلی دارای مخزن عمودی بوده و دارای چرخ های روان به منظور جابجایی حرکت می باشد. در ادامه به چند نمونه از جاروبرقی سطلی شرکت بازرگانی پیشتاز اشاره می شود.

جاروبرقی سطلی NT 70/3 ساخت کمپانی کارچر آلمان

جاروبرقی-سطلی

جاروبرقی سطلی NT 70/3 از دستگاه های پرفروش و محبوب کمپانی شهیر KARCHER آلمان می باشد. از ویژگی های بارز این دستگاه مکنده صنعتی داشتن 3 موتور قدرتمند 1200 واتی می باشد که در مجموع (3600 وات) می باشد. در هر زمان که نیاز بود می توانید به راحتی هریک از موتورها را روشن و خاموش نمایید. قدرت مکندگی موتورها بالا بوده، به طوریکه می تواند در اماکن صنعتی گوناگون نظیر کارخانه ها، کارگاه های بزرگ صنعتی، صنایع فولاد، آهن، مس، خودروسازی و ... مورد استفاده قرار گیرد. نوع این دستگاه جاروبرقی سطلی از نوع آب و خاک می باشد و آلودگی هایی از نوع مایعات و جامدات به راحتی توسط این دستگاه جمع آوری می شوند. جنس بدنه دستگاه جارو برقی مدل NT 70/3 کارچر آلمان پلی اتیلن انعطاف پذیر می باشد. بدنه این دستگاه در مقابل حوادث نامتقربه ای که ممکن است در محیط اتفاق می افتد، بسیار مقاوم است. قابلیت جابجایی و حمل و نقل راحت به لطف داشتن چرخ های آن به راحتی صورت می گیرد. حجم مخزن زباله دستگاه جاروبرقی سطلی مدل NT 70/3 نیز 70 لیتر می باشد که این حجم مخازن برای نظافت صنعتی در صنایع گوناگون مناسب است. نازل نظافت زمین با اندازه 400 میلیمتر و خرطومی تخلیه 4 متری از جمله تجهیزات این دستگاه مکنده است.

جاروبرقی سطلی ایرانی مدل WD 375

جاروبرقی-سطلی-ایزانی

جاروبرقی سطلی WD 375 ساخت ایران بوده و موتورهای آن ساخت کمپانی های شهیر AEG و AMETEK می باشد. این جاروبرقی آب و خاک سطلی ایزانی دارای 3 موتور پرقدرت به منظور نظافت صنعتی می باشد. موتورهای مکنده دستگاه هر کدام دارای توان 1300 وات بوده که در مجموع 3900 وات می باشد. از قابلیت های عالی این دستگاه جاروبرقی سه موتوره ، قابلیت نصب کیت اتوماتیک بر روی مکنده است. کیت اتوماتیک امکان روشن و خاموش نمودن هر یک از موتورها را به شما می دهد. به طوریکه در مواقعی که لازم است موتور روشن و در مواقعی که لازم نیست موتور خاموش شود. این کار باعث استهلاک کمتر موتورهای جاروبرقی سطلی ایرانی می شود. این دستگاه دارای نازل مخصوص نظافت فرش و موکت بوده که به راحتی در مساجد، حسینیه ها، تکیه ها و ... استفاده می شود. حجم مخزن زباله محصول 75 لیتری بوده و دارای شناوری مخصوص به منظور جلوگیری از ورود آب به موتور دستگاه می باشد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر