صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی سه فاز
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی سه فاز (تعداد بازدید : 1404)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی سه فاز - مکنده سه فاز

جاروبرقی سه فاز نیز به دستگاه هایی اطلاق می شود که هم دارای قدرت مکش بالا، حجم مخزن زباله بزرگ، سطلی مانند و معمولاً دارای اندازه بزرگ هستند. جاروبرقی سه فاز نیز دارای یک موتور پر قدرت از نوع توربینی است. این دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی نیز که دارای موتور پر قدرت توربینی می باشند می توانند به صورت مداوم یا دائم کار باشند و ساعت های طولانی و متمادی بدون وقفه کار نمایند.

جاروبرقی سه فاز

روشن و خاموش کردن وسیله یا جاروبرقی سه فاز با فواصل کوتاه مدت و بی مورد باعث ایجاد اشکال در کار دستگاه می شود. ولی روشن و خاموش کردن لزوماً به وسیله یا موتور مکنده صنعتی آسیبی نمی رساند. دستگاه های مکنده سه فاز قادر هستند در کلیه اماکن یا مراکزهای صنعتی گوناگون که نیاز است زباله های زیاد جمع آوری شوند و دستگاه ساعت های متمادی کار کنند مانند کارخانه ها، صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، فولاد، آهن و ... مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه به یکی از دستگاه های جاربورقی سه فاز اشاره می شود:

جاروبرقی سه فاز مدل HD 1200

جاروبرقی سه فاز مدل HD 1200 دارای یک موتور توربینی پر قدرت 4500 وات می باشد. از این مکده سه فاز صنعتی به منور استفاده در صنایع تولید، فولاد، صنایع سیمان، داروسازی و ... استفاده می شود. جنس بدنه این دستگاه مقاوم بوده و از قلز ساخت شده است و دارای بدنه ای مقاوم برای استفاده در محیط های صنعتی می باشد. این دستگاه با موتور پر قدرت خود به اصطلاح دائم کار یا مداوم کار بوده و می تواند مدت زمان زیادی کار کند. بدنه این دستگاه ساخت کشور ایران بوده و دستگاه دارای موتور پر دقرتی ساخت کمپانی زیمنس آلمان یا برتولینی ایتالیا است. این دستگاه دارای تکاننده فیلتر بوده و می تواند تکاننده مکانیکی نظافت و تمیز شود. ایت مکنده دارای اتصالات بسیار با دوام می باشد. قدرت مکش موتور دستگاه جاروبرقی سه فاز مدل HD 1200 نیز 390 mbar بوده و دستگاه دارای حجم مخزن زباله 120 لیتری می باشد.

جاروبرقی سه فاز ، تک فاز جاروبرقی سه فاز HD 1200 جاروبرقی سه فاز صنعتی

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر