صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی سه موتوره
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی سه موتوره (تعداد بازدید : 1625)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی سه موتوره - مکنده با توان قدرت و مکش بالا

جاروبرقی سه موتوره خشک و تر یا آب و خاک

جارو برقی صنعتی در انواع گوناگون عرضه یا ارائه می شود. این دستگاه های نظافتی به صورت خاک، آب و خاک یا خشک و تر، دائم کار یا مداوم کار و ضد انفجار عرضه می شوند. این دستگاه های دارای توان مکش، قدرت موتور، بدنه از جنس متفاوت، تعداد موتورهای گوناگون، ظرفیت مخزن گوناگون، توان خروجی و ... می باشند. در این مطلب در جاروبرقی سه موتوره توضیحاتی ارائه می شود. جاروبرقی سه موتوره شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کشورهای آلمان و ایران می باشد که در ادامه به دو نوع از این دستگاه ها اشاره می شود.:

جاروبرقی سه موتوره

جاروبرقی سه موتوره مدل NT 70/3

جاروبرقی سه موتوره مدل NT 70/3 ساخت کمپانی KARCHER آلمان می باشد. این دستگاه یک از محصولات پر فروش می باشد.  این دستگاه دارای سه موتور پر قدرت 1200 وات بوده که در مجموع (3600 وات) می باشد و دارای حجم مخزن زباله 70 لیتری است.  در بسیاری از اماکن یا مراکز صنعتی نیاز است که مکش آب و خاک انجام شود. این جاروبرقی سه موتوره کارچر آلمان قابلیت بالایی در جمع آوری الودگی های خشک و تر دارد. دستگاه دارای جمل و نقل و جابجایی راحت می باشد زیرا دستگاه دارای دو چرخ ثابت و دو چرخ تروی مانند است.جاروبرقی سه موتوره مدل NT 70/3 کارشر آلمان از نظر تخلیه زیاله بسیار راحت می باشد و این به خاطر وجود یک خرطومی مخصوص است. همچنین نازل های دستگاه و تجهیزات جانبی دیگر در پشت دستگاه به صورت عمودی قرار می گیرند. این جاروبرقی سه موتوره دارای قدرت مکش 208 mbar بوده و دارای نازل نظافت کف یا زمین 400 میلیمتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک نمایید.

جاروبرقی سه موتوره مدل WD 375 با موتور AMETEK و AEG

جاروبرقی سه موتوره یا مکنده صنعتی دارای سه موتور مدل NT 70/3 از نوع آب و خاک بوده و دارای بدنه ای بسیار مقاوم و پایدار از نوع استیل است.  یکی از ویژگی های بسیار خوب و بارز این جاروبرقی سه موتوره خشک و تر وجود کیت اتوماتیک در خود است. این کیت اتومات باعث می شود که بار کار بین موتورها تقسیم یا سوئیچ شود و در نتیجه باعث بالا رفتن راندمان کاری مکنده و مداوم یا دائم کار کردن دستگاه شود. این دستگاه همچنین دارای نازل های جامع می باشد. حمل و نقل و جابجایی این دستگاه یا وسیله به راحتی انجام می پذیرد و این به خاطر داشتن 4 چرخ ترولی مانند است. از نظر قدرت موتور این مکنده دارای سه موتور صنعتی نیز با قدرت 1300 وات بوده که در مجموع 3900 وات می شود.همچنین توان مکش این دستگاه 220 mabr است.  دستگاه دارای حجم مخزن زباله 75 لیتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک نمایید.

تمامی محصولات و دستگاه های نظافت صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره مسئولانه شما عزیزان را در انتخاب بهترین دستگاه یاری نماید.

جاروبرقی سه موتوره ایرانی و آلمانیجاروبرقی سه موتوره NT70/3جاروبرقی سه موتوره WD375
جاروبرقی سه موتوره ، دو موتوره و تک موتورهجاروبرقی سه موتوره آب و خاکجاروبرقی سه موتوره خشک و تر

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر