صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی کارچر آلمان و ویژگی های آن
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی کارچر آلمان و ویژگی های آن (تعداد بازدید : 1755)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی کارچر

جاروبرقی کارچر آلمان دارای انواع گوناگون بر اساس مکان مورد استفاده آن می باشد و به 4 دسته گوناگون تقسیم بندی می شود که به ترتیب عبارتند از:

دسته بندی اول : جاروبرقی های کارچر سری VC

دسته بندی دوم : جاروبرقی های سری WD ( در حال حاضر به آن ها دسته MV گفته می شود ) .

دسته بندی سوم : جاروبرقی صنعتی کارچر سری NT (که می تواند به صورت تک موتوره، دو موتوره و جاروبرقی سه موتوره نیز باشد)

دسته بندی چهارم : مکنده کارشر سری IV
در ادامه به تفضیل درباره هر یک از دسته بندی های بالا توضیحاتی ارائه خواهد شد:

جاروبرقی کارچر

دسته بندی اول : جاروبرقی کارچر سری VC

VC مخفف عبارت Vacuum Cleaner ( جاروبرقی ) می باشد. از این سری جاروبرقی های کارچر آلمان به منظور استفاده برای مصارف خانگی استفاده شده و فقط قابلیت جمع آوری خاک را دارند. از قابلیت های این جاروبرقی کارچر آلمان نیز دارا بودن فیلتری به نام هپا و قابلیت چرخش به صورت 360 درجه و همچنین کم صدایی دستگاه اشاره کرد. «مونه ای از این جاروبرقی های خانگی مدل های VC6 و VC 6 Premium می باشد.

دسته بندی دوم : جاروبرقی کارچر سری WD

WD مخفف عبارت Wet And Dry ( آب و خاک یا خشک و تر ) می باشد. از این سری جاروبرقی های کارچر آلمان به منظور استفاده برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده می شود و علاوه بر قابلیت جمع آوری خاک، توانایی جمع آوری مایعات را در محیط دارند. این دستگاه دارای سیستم فیلتر تعویض آسان بوده و قابلیت سیستم تمیز کننده فیلتر را دارا است. موتورهای این جاروبرقی های کارچر آلمان به صورت بای پس می باشد.

دسته بندی سوم : جاروبرقی کارچر سری NT

جاروبرقی های کارچر سری NT نبه عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی نیز به صورت آب و خاک یا تر و خشک ارائه می شوند. این گروه یا دسته از جاروبرقی ها نیز دارای انواع مخلف تک، ئو و سه موتوره می باشند. این دسته از جاروبرقی ها برای مصارف صنعتی گوناگون تولید شده اند ولی نه برای صنایع سنگینی مانند حفاری، فولاد سازی و ... . از جمله اماکنی که از این دستگاه های مکنده صنعتی استفاده می شود عبارتند از: ارواش ها ، سازمان ها و ادارات بزرگ ، کارخانه های و کارگاه های قطعات و فلزکاری، هتل ها ، بیمارستان ها و ... .

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به مشتریان خود توصیه می کند در صورتی که نیاز دارند از دستگاهی استفاده کنند که چندین ساعت در روز کار کنند ( مداوم کار ) از مکنده های کارچر سه موتوره استفاده کنند و بر اساس زمانبندی های مشخص به موتورهای دستگاه استراحت داد تا موتورها دچار حرارت بالا نشوند. اگر بخواهیم مدلی را مثال بزینبم جاروبرقی NT70/2 دو موتوره و NT70/3 سه موتوره نمونه هایی از این گروه جاروبرقی ها می باشند.

دسته بندی سوم : جاروبرقی کارچر سری IV

جاروبرقی های کارچر سری IV از سری جارو برقی های صنعتی قوی و فوق صنعتی کارچر آلمان بوده که قادر برای مصارف سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. این گروه از مکنده های صنعتی کارچر آلمان دارای موتور توربینی بوده که امکان کارکرد 24 ساعت شبانه روز را دارا می باشند. از جمله اماکنی که از این دستگاه مکنده های صنعتی استفاده می کنند عبارتند از: فولادسازی ، کارخانه ها سیمان و نفت و گاز و ... . نمونه ای از این مدل ها عبارتند از: IV 100/60 .

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر