صفحه اصلی>مقالات>جاروبرقی کوله پشتی و مزایای آن
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
جاروبرقی کوله پشتی و مزایای آن (تعداد بازدید : 1734)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

جاروبرقی کوله پشتی و مزایای آن

جاروبرقی کوله پشتی تجاری اولین بار در سال 1987 در دسترس قرار گرفته و ساخته شده اند. از آن زمان به بعل ها بهبود یافته است. در این دستگاه ها ( جاروبرقی کوله پشتی ) بسیار محبوب شدند و امروزه بسیاری از افراد و صاحبان اماکن تجاری از این دستگاه استفاده می کنند. با این حال این دستگاه ها هنوز هم سهم کوچکی از بازار را نسب به دستگاه های مکنده دیگر در اختیار دارند. معمولاً در کشور ایالات متحده تا حد زیادی از دستگاه های مکنده یا وکیوم نوع عمودی یا سطلی ( جاروبرقی صنعتی ) به منظور اماکن تجاری، صنعتی و از دستگاه های نوع نیمه صنعتی و خانگی برای مصارف مسکونی استفاده می شود.

جاروبرقی کوله پشتی

به هر حال برخی شاخص ها وجود دارد که میزان محبوبیت استفاده از دستگاه های جاروبرقی کوله پشتی نشان می دهد:

  1. فناوری یا تکنولوژی این دستگاه هابه طور قابل توجهی در طول سال ها بهبود یافته است.
  2. سیستم های امروزی بسیار ارگونومیک بوده و در مقایسه با مدل های یا نوع های قبلی راحت تر هستند
  3. میزان بهره ورزی افزایش چشمگیری می یابد.

با توجه به نکته های ذکر شده، نظافت حرفه ای در بازار برای دستگاه های مکنده جدید، اولین بار توسط دستگاه های جاروبرقی کوله پشتی کلید خورد. امروزه دستگاه های جاروبرقی کوله پیشتی یا مکنده کوله ای دارای فناوری های پیشرفته ای شدند و بسیاری از افراد از توانایی های این دستگاه شگف زده می شوند.

امروزه بسیاری از تولید کنندگان نسل جدیدی از این دستگاه های مکنده یا وکیوم طراحی و تولید کرده و به بازار ارائه کردند. دستگاه های جاروبرقی کوله پشتی دارای راندمان کاری گوناگونی همانند دستگاه های جاروبرقی آب و خاک سطلی یا ایستاده می باشند. دستگاه های مکنده کوله ای دارای حجم مخازن کمتری نسبت به دستگاه های مکنده سطلی یا ایستاده بوده ولی دارای سرعت کاری فوق العاده بالا می باشند. این دستگاه های مکنده دارای توان، مجم مخزن، جنس بدنه و ... گوناگونی می باشند.

در حالی که بسیاری از افراد از قدرت دستگاه های مکنده کوله پشتی سوال می کنند، بسیاری از پیماناران از تاثیر چشم گیر این دستگاه ها در هزینه های آن ها شگفت زده می شوند. این مسئله چند سال پیش در یک مطالعه بررسی شد. بسیرای از سیستم های دستگگاه های کوله پشتی امروزه بسیار پیشرفته شده اند.

بر خلاف عقیده حاکم در زمان های گذشته که نگران قدرت جاروبرقی کوله ای بودند الان با پیشرفت هایی که حاصل شده است قدرت ای دستگاه ها بالاتر رفته و می توانند در بسیاری از محیط های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار بگیرند.

این دستگاه ها نه تنها سرعت نظافت را بالا می برند، بلکه دقت را افزایش داده و محیطی عاری از آلودگی را در اختیار شما قرار می دهد.

جاروبرقی کوله پشتی و راه های انتخاب این دستگاه ها

برای انتخاب یک دستگاه مکنده کوله ای یا جاربورقی کوله پشتی بایستی عوامل زیر را در نظر بگیرید:

  • هزینه: جاروبرقی کوله پشتی دارای محدوده ی گوناگونی از قیمت ها هستند. مشتریان بایستی به این نکته توجه داشته باشند که دستگاه ارزان قیمت تر شاید نتواند همانند دستگاه گران قیمت کارایی لازم را داشته باشد. البته عوامل گوناگون دیگری هم دخیل هستند که بایستی شما عزیزان مدنظر قرار دهید و فقط قیمت نمی تواند گویای دستگاه مکنده خوب باشد.
  • میزان راحتی: راحتی استفاده از دستگاه های جاروبرقی کوله پشتی انکار ناپذیر است. این دستگاه ها دارای وزن کمتری بوده و به گونه ا ساخته شئه که به راحتی بر دور بدن یا کمر اپراتور قرار گرفته و دارای صدای کمتری هستند.
  • فیلتراسیون: به طور کلی دستگاه های مکنده صنعتی دارای سیستم فیلتراسیون پیشرفته می باشند. دستگاه هی مکنده کوله ای نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای این سیستم فیلتراسیون می باشند. این سیستم یلتراسیون به (HEPA) معروف است. این فیلتراسیون قادر است 99.97 درصد از مواد آلرژی زا و ناخالصی ها را جمع آوری نماید.
  • سهولت در استفاده:سهولت در استفاده از دستگاه از ویژگی های بارز دستگاه های مکنده کوله ای یا جاروبرقی کوله پشتی می باشند. به عنوان مثال اگر دستگاه یا وسیله ای بزرگ باشد، ضعیف طراحی شده باشد و ... می تواند اپراتور را دچار مشکل کند. به خصوص اگر کاربر یا اپراتور دارای قد و قامت کوچکی باشد و ویژگی های ارگونومیک در آن دستگاه رعایت نشده باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع دستگاه های دیگری نظیر اسکرابر، سوییپر، واترجت صنعتی، کارواش صنعتی، پولیشر و ... می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر