صفحه اصلی>مقالات>حذف رنگ از ناحیه های گوناگون با دستگاه فشار قوی آب
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
حذف رنگ از ناحیه های گوناگون با دستگاه فشار قوی آب (تعداد بازدید : 1734)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

حذف رنگ از ناحیه های گوناگون با دستگاه فشار قوی آب

حذف خوردگی ها، زنگ زدگی ها، لایه برداری های رنگ و ته نشین های سخت باقی مانده از روی سطوح فلزی و از بین بردن رنگ ها از روی می تواند با استفاده از سیستم های فشار قوی و فوق فشار قوی آب صورت می گیرد. به منظور انجام عملیات ذکر شده و نظافت سطوح با قابلیت ها و تجهیزات ویژه وت بلاست ( Wet Blast ) یا سندبلاست مرطوب صورت می گیرد. ممکن است این سوال برای شما پیش آید که سندبلاست مرطوب چیست؟

خوب این تکنیکی است به منظور حذف لایه ای از مواد برای بازگرداندن فلزات به حالت اولیه و عاری از هرگونه آلودگی که با ترکیب آب، ساینده ها و هوای فشرده، عملیات صورت می گیرد.

سندبلاست فشار قوی مرطوب می تواند آب گرم و آب سرد باشد و شامل یک کیت که دربرگیرنده ی سر مخصوص ونتوری، یک لوله یا مجرا برداشت شن و ماسه که قابلیت انعطاف داشته باشد و همچنین نازل ماسه. نازل مستقیماً شن و ماسه را از داخل ظرف به شلنگ یا لوله انتقال می دهد. جریان آب با فشار بالا قبل از خروج از نازل با در شلنگ یا لوله حرکت کرده و با شن و ماسه ترکیب شده و سپس عملیات مورد نظر برای نظافت انجام می شود.

حذف رنگ از ناحیه های گوناگون با دستگاه فشار قوی آب

بهترین سیستم های شستشوی سندبلاست تر می تواند با استفاده از شن، سنگ ریزه ها، ساچمه های پلاستیکی، اکسید آلومینیم، جوش شیرین و ... استفاده بشود.

چنین دستگاه هایی به منظور نظافت و شستشوی هر نقطه ای از فلزات انجام می شود. نکته ای که در این جا بایستی ذکر شود این است که ایر بلاست هم تکنیکی دیگر در نظافت می باشد که با استفاده از هوای فشرده انجام می شود و برای ناحیه های بزرگ مناسب می باشد. ایربلاست روشی است که در ان اپراتور باید از لباس های مخصوص به منظور حفظ سلامتی خود استافده نماید.

تاثیر بخار با درجه حرارت بالا در نظافت ناحیه های گوناگون

واترجت صنعتی با درجه حرارت بالا بخار به منظور از بین بردن رنگ ناحیه های گوناگون استفاده می شود. این دستگاه های فشار قوی آب کاربردهای گوناگونی دارند از جمله: از بین بردن چربی، قطعه شویی و ... . این وسایل دارای فشار کاری و دبی خروجی آب گوناگون می باشند. هم چنین این نوع از واترجت ها با محیط زیست سازگار می باشند. سیستم های شستشوی فشار قوی آب می توانند می توانند برقی یا بنزینی یا دیزلی بوده و به منظور حذف رنگ ها مورد استفاده قرار بگیرند.

نظافت حرفه ای باید به صورت روزانه و طبق یک برنامه منظم صورت بگیرد. بدین منظور نیاز است که از ماشین آلات نظافتی پیشرفته استفاده شود که قابلیت حذف کامل آلودگی ها را با دقت و سرعت بالا انجام بدهد.

دستگاه های فشار قوی قوی دارای تفنگی جند گانه، شلنگ های طولانی، بدنه با دوام، قابلیت حمل آسان دستگاه یا سیار بودن دستگاه و ... برای استفاده در مراکز بزرگ صنعتی و تجاری استفاده می شود.

استفاده از شلنگ های بلند نباید باعث افت فشار آب خروجی دستگاه بشود.

بسیاری از دستگاه فشار قوی آب گرم و آب سرد قابلیت خاموش شدن اتوماتیک را دارا بوده که در صورتی که مدت زمانی از وسیله استفاده نشود، وسیله خاموش شود.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر