صفحه اصلی>مقالات>حذف یا از بین بردن لکه های چسبنده و آدامس
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
حذف یا از بین بردن لکه های چسبنده و آدامس (تعداد بازدید : 1467)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

حذف یا از بین بردن لکه های چسبنده و لکه های آدامس

حذف کردن لکه های چسبنده و مواد چسبیدنی مانند آدامس جویده شده یکی از کارهایی است که بایستی به منظور نظافت مجتمع های تجاری، مسکونی ، موسسات، ادارات و ... انجام بگیرد. این لکه های چسبنده به خصوص آدامس ها می تواند بر روی کف یا دیوار بچسبد. حذف به موقع این لکه ها یا آدامس های جویده شده می تواند به نظافت آن مجموعه کمک شایانی کند. استفاده از روش های نظافت به روش سنتی یا قدیمی می تواند فرآیند نظافت را سخت و طولانی گرداند. پس بهتر است به منظور نظافت این لکه ها یا آدامس های جویده شده می توان از روش های مکانیزه نظافت و شستشو با استفاده از دستگاه های مکانیزاسیون نظافت استفاده نمود.

مهم ترین چیز در فرآیند نظافت یا تمیز کردن، انتخاب دستگاه مناسب و صحیح می باشد. یکی از انواع دستگاه های مناسب می تواند دستگاه واترجت صنعتی باشد. اما دستگاه مناسب دیگری که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، بخارشوی جاروبرقی یا بخارشوی صنعتی مکنده دار است. این دستگاه های دارای مکانیزم کارکرد بالایی به منظور نظافت کامل لکه ها می باشند.

دستگاه های بخارشور می توانند بخاری با درجه حرارت بالا تولید نمایند و از آن بر روی سطوح گوناگون استفاده نمایند. بخار می تواند  درجه سانتی گراد باشد. به همراه بخار می تواند پاشش شوینده را پاشش نمود که قدرت نظافت عالی ای می دهد.

یکی از نکات کیفیت و جایگاه برند دستگاه نظافتی موردنظر می باشد. دستگاهی که دارای کیفیت عالی قطعات داخلی و خارجی، جایگاه برند دستگاه، لوازم جانبی، نازل های مصرفی و ... باشد. دستگاه بخارشور دارای مخزن آب تمیز، مخزن آب کثیف، دمنده و مکنده می باشد.

شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع دستگاه های بخارشور از برند معتبر CAPITANI ایتالیا می باشد.

تمامی محصولات و دستگاه های شرکت بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله است.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر