صفحه اصلی>مقالات>دستگاه اسکرابر بیمارستانی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه اسکرابر بیمارستانی (تعداد بازدید : 1918)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه اسکرابر بیمارستانی

دستگاه اسکرابر بیمارستانی شرکت بازرگانی پیشتاز
امروزه نظافت مکان های حساسی همچون بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها و به طور کلی مراکز بهداشتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و امری اجتناب ناپذیر است. به طوری که نظافت بیمارستان ها به شیوه سنتی پایان پذیرفته و کار نظافت و شستشو به شیوه مکانیزه و با دستگاه های مخصوصی به نام دستگاه اسکرابر بیمارستانی انجام می پذیرد. نظافت به شکل سنتی و قدیمی باعث انتقال آلودگی و عفونت در محیط بیمارستانی شده و در نتیجه صدمات حبران ناپذیری را به جا می گذارد. در حالی دستگاه هایی مانند اسکرابر بیمارستانی قادر هستند آلودگی موجود بر روی کف بیمارستان را از طریق مکنده هایش به مخزن آب کثیف خود انتقال دهد و سپس می توان آب کثیف موجود در مخزن آب کثیف دستگاه اسکرابر بیمارستانی را به وسیله خرطوی مخصوصص تخلیه کرد.

دستگاه اسکرابر بیمارستانی می تواند دارای بدنه هایی از جنس سبک و قابل حمل پلی اتیلن بوده که علاوه بر قابل حمل بودن قادر است در برابر ضربات احتمالی که ممکن در محیط پیش بیاید، پایدار و محکم و مقاوم باشد.

کف شوی مخصوص شستشوی بیمارستان ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است چون وابستگی را به تیروی انسانی کم تر می کند و علاوه بر آنکه نظافت و شستشو بیمارستان را با کیفیت انجام می دهد، از نظر به صرفه باشد.

دستگاه های اسکرابر بیمارستانی می تواند از نظر حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، عرض برس، طول تی خشک کن و ... با هم متفاوت باشد.

دستگاه اسکرابر بیمارستانی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای استاندارد کمتر از 70 دسی بل می باشد. دستگاه های اسکرابر بیمارستانی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای موتور قدرتمند ساخت کمپانی آمتک (AMETEk) آمریکا بوده که این شرکت کمپانی بسیار بزرگی در زمینه تولید موتورهای دستگاه های اسکرابر و سوییپر می باشد.
پس می توان نتیجه گرفت که صاحبان بیمارستان ها بایستی تصمیم جدی در امر نظافت بیمارستان هایشان داشته باشند و نظافت به شیوه و روش سنتی را کنار گذاشته و نظافت را به شکل مکانیزه شروع نمایند.
شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد که به مشتریان دستگاه اسکرابر بیمارستانی خدمات و امکانات قابل توجهی ارائه دهد که این امکانات می تواند اعزام کارشناس آموزش در محل برای توضیح درباره نحوه کار و همچنین ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش عالی دستگاه های زمین شوی است. موتور های کف شوی بیمارستانی دارای مانور و قدرت بالا بوده و همچنین دارای طول عمر بالایی می باشد. و همین امر باعث بالا رفتن کیفیت نظافت بیمارستان می شود. دستگاه اسکرابر بیمارستانی می تواند در انواع کابلی و باطری دار بوده که با معمولاً برای بیمارستان ها از نوع باطری دار استفاده می شود زیرا دستگاه دارای کابلی نبوده که مزاحمتی برای آمد و شد در محیز ایحاد کند.

تمامی دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به خصوص اسکرابر صنعتی دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.
دستگاه اسکرابر بیمارستانی

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر