صفحه اصلی>مقالات>دستگاه بخارشوی صنعتی چرا کیفیت مهم است
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه بخارشوی صنعتی چرا کیفیت مهم است (تعداد بازدید : 1074)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه بخارشوی صنعتی - چرا کیفیت این دستگاه ها مهم است

بسیاری از افراد هنگام انتخاب و خرید دستگاه های بخارشوی، چه از نوع خانگی و چه از نوع صنعتی به قیمت آن ها توجه می نمایند. در حالیکه کیفیت کار و برند دستگاه جزو اولیت های خرید می باشد. خرید کردن دستگاه هایی که ارزان قیمت هستند ممکن است در آینده ای نه چندان دور شما را دچار مشکلات متععدی نماید. مشکلاتی از قبیل هزینه زیاد بابت تعمیر و قطعات دستگاه.
دستگاه های بخارشوی صنعتی بایستی در مراکز صنعتی، ساعت ها بدون وقفه کار کنند و میزان درجه حرارت بالا را مدیریت کنند.
در صورتی که از دستگاه هایی استفاده نمایید که مناسب محیط خود نبوده و دارای کیفیت بسیار پایینی باشند، می تواند خسارات جدی را برای شما به همراه بیاورد.
بخارشوی-صنعتی

بویلر دستگاه بخارشوی

بویلر و المنت دستگاه، بخش های مهم دستگاه های شستشو با بخار هستند. بویلر دستگاه بخارشوی، یک مخزن تحت فشار با گرمای بسیار زیاد بوده که باعث می شود آب داخل آن به بخار تبدیل شود و از نازل دستگاه پاشش گردد. همچنین جنس بویلر هم بسیار مهم است. بویلر دستگاه های بخارشوی صنعتی بایستی از جنس استیل ضد انفجار باشند که حتی زمانیکه آب داخل آن نباشد، منفجر نشود.

جنس بدنه دستگاه و قابلیت مانور بالا

جنس بدنه دستگاه هم از مهم ترین عوامل در بررسی کیفیت دستگاه بخارشوی صنعتی است. زیرا در محیط های صنعتی ممکن است حوادث گوناگونی اتفاق بیفتد. از این رو جنس بدنه دستگاه بایستی در مقابل این حوادث یا صدمات جبران ناپذیر از خود پایداری نشان دهد.
همچنین دستگاه های شستشو با بخار بایستی قابلیت مانور بالایی داشته باشند تا بتوانند در محیط جابجا شده و به راحتی بتوانند همه ی بخش ها را نظافت صنعتی نمایند. قابلیت مانور بالا به لطف داشتن چرخ های روان و با کیفیت امکان پذیر است.

پر کردن آسان مخازن

کیفیت، نه تنها بر دوام دستگاه تأثیرگذار است بلکه بر بهره وری هم تأثیر زیادی می گذارد. یکی از مشکلاتی که قبلاً در دستگاه های بخارشوی صنعتی بود، خاموش کردن دستگاه پس از تمام شدن مخزن رزرو آب و سپس اضافه کردن آب و بعد از آن روشن کردن دوباره دستگاه.
این فرآیند زمان زیادی را می گرفت. برای حل این مشکل امروزه شرکت های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی، دستگاه های بخارشوی را با قابلیت اضافه کردن آب در زمان روشن بودن دستگاه به بازار عرضه می کنند تا در فرایند نظافت و ضد عفونی کردن محیط خللی ایجاد نشود. دیگر نیازی نیست پس از اتمام آب و حتی مواد شوینده دستگاه را خاموشن مایید. بلکه به راحتی می توانید در همان لحظه آب را به مخزن رزرو آب اضافه کنید و کار نظافت محیط را به راحتی انجام دهید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

حتماً توجه فرمایید دستگاه هایی خریداری نمایید که علاوه بر موارد ذکر شده در فوق، دارای ضمانت نامه یا گارانتی باشند. ضمانت نامه دستگاه مهم ترین آیتم برای خریداران عزیز می باشد. علاوه بر آن خدمات پس از فروش خوب، سرویس به موقع دستگاه موجب جلب رضایت همیشگی مشتریان عزیز است.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر