صفحه اصلی>مقالات>دستگاه خشکشویی فرش
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه خشکشویی فرش (تعداد بازدید : 2680)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه خشکشویی فرش و دستگاه شستشوی فرش

مراقبت از فرش و موکت مستلزم رعایت نکات مرتبط و استفاده از دستگاه های خشکشویی فرش یا دستگاه شستشوی فرش می باشد. آلودگی هایی زیادی باعث آلوده شدن و کثیفی فرش و موکت می شود. گرد و غبار، لکه های چربی و روغن، لکه های چسبناک، در برخی موارد وجود حیوانات خانگی و ... از جمله آلودگی هایی هستند که بر روی فرش و موکت قرار گرفته و باعث آلوده شدن آن می شود. این آلودگی ها باعث آسیب رسیدن به الیاف یا تار و پود فرش و موکت شده و باعث می شود الیاف رنگ شده و نظافت آن ها با مشکل مواجه شود. به منظور نظافت عمیق و کامل فرش و موکت بایستی از دستگاه های شستشوی فرش و موکت مخصوص استفاده شود. قبل از انجام عمل نظافت فرش و موکت بایستی محیط موردنظر را از هز لحاظ آماده سازی نمایید تا عمل نظافت به راحتی صورت بپیذیرد. استفاده از دستگاه شستشو یا خشکشویی فرش ، انجام عمل نظافت را با کیفیت، دقت و سرعت بالا انجام می دهد. همچنین این دستگاه ها توانایی هایی بسیاز زیادی در نظافت فرش ها و موکت ها در محیط های گوناگون دارا هستند.

خشک-شویی-فرش

دستگاه خشکشویی فرش و دستگاه شستشوی فرش DESIDERIO

دستگاه خشکشویی فرش یا دستگاه شستشوی فرش DESIDERIO ساخت شرکت یا کمپانی شهیر CAPITANI ایتالیا از دستگاه های فوق العاده به منظور نظافت فرش و موکت می باشد. این محصول فوق العاده 4 قابلیت یا توانایی را دارا بوده که باعث می شود نظافت فرش و موکت به شکل کاملاً مکانیزه صورت بگیرد. پاشش فشار قوی بخار ( 5 بار ) با درجه حرارت 140 درجه سانتی گراد، پاشش همزمان مواد شوینده ( استفاده از هرگونه مواده شوینده به غیر از مواد اسیدی )، مکندگی یا خشک کن آب و خاک یا خشک و تر و دمنده باد گرم.

به منظور شستشوی فرش یا خشکشویی فرش و موکت، دستگاه شستشوی فرش و موکت DESIDERIO ایتالیا کمپانی کپیتانی ایتالیا دارای نازل های مخصوص و تخصصی بدین منظور می باشد. این نازل های شستشو دارای حق ثبت اختراع از کپیتانی ایتالیا می باشند. نازل های شستشوی فرش و موکت با مکنده قوی خود آلودگی ها را از عمق تار و پود فرش و موکت بیرون کشیده و تا 80 درصد سطوح را خشک می نماید. دائم کار بودن دستگاه تضمین می کند تا اپراتور بتواند با دستگاه بدون وقفه کار کند. همچنین بخار 140 درجه این محصول باعث می شود سطوح فرش و موکت ضد عفونی گشته و حشرات موذی از بین بروند. یکی از نگرانی های مشتریان دستگاه های شستشو با بخار، فیلترهای آن می باشد. فیلتر این محصول ایتالیایی از نوع آبی است که باعث می شود از آسیب رسیدن به موتور دستگاه جلوگیری نماید و همچنین از نظر اقتصادی به صرفه باشد. همچننین محصول خشکشویی فرش دسیدریو کمپانی CAPITANi ایتالیا دارای چرخ های روان به منظور جابجایی بوده و همچنیندارای ترولی مخصوص به منظور جابجایی یا حمل و نقل در محیط موردنظر می باشد.

مشخصات فنی دستگاه خشکشویی فرش DESIDERIO

 1. نوع محصول: بخارشوی صنعتی تک فاز است.
 2. فشار بخار: 5 بار می باشد.
 3. توان کلی محصول 3200 وات است.
 4. توان بویلر محصول 2000 وات است.
 5. توان مکنده آب و خاک محصول 1000 وات است.
 6. دارای سنسور قطع کن جاروبرقی
 7. دارای بوق هشدار خالی شدن بویلر و مخزن مواد شوینده.
 8. فیلتراسیون مخزن آب کثیف.
 9. دارای دمنده برای خشک کردن
 10. ظرفیت مخزن رزرو آب و مواد شوینده محصول 1/8 لیتر است.
 11. ظریت مخزن جاروبرقی 7 لیتری است.

شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع محصولات نظافت صنعتی از برندهای معتبر جهانی می باشد. به خصوص دستگاه های شستشوی فرش یا خشک شویی فرش و موکت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصول DESIDERIO کمپانی CAPITANI ایتالیا با تلفن های 02166572450 الی 52 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش صحبت نمایید. در ادامه فیلم استفاده از دستگاه شستشوی فرش DESIDERIO به منظور خشکشویی فرش و موکت را ملاحظه می فرمایید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر