صفحه اصلی>مقالات>دستگاه خشکشویی مبل
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه خشکشویی مبل (تعداد بازدید : 3846)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه خشکشویی مبل و دستگاه شستشوی مبل

شستشوی و خشک شویی انواع مبلمان و صندلی بایستی با برنامه ریزی صحیح و با دستگاه های مخصوص و مکانیزه شستشو و خشکشویی مبل انجام شود. مبلمان و صندلی در طول زمان دچار آلودگی های بسیار زیادی می شوند. لکه های چربی و روغنی، گرد و خاک، لکه های رنگی، باعث آلوده شدن مبلمان و صندلی ها می شوند. پس برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بافت مبلمان بایستی نظافت با دستگاه های شستشوی مبل در اولویت کاری قرار بگیرد.

قبل از انجام عملیات نظافت مبلمان بایستی اطلاعاتی درباره بافت مبلمان داشته باشید که معمولاً برچسب ها یا تگ های موجود بر روی مبلمان این اطلاعات را به ما می دهند. حتی این برچسب ها حاوی توصیه هایی نیز می باشد. اگر این برچسب ها گم شده باشند می توانید از شرکت هایی که دستگاه های نظافتی ارائه می نمایند مشاوره و راهنمایی بگیرید تا به شما دستگاه مناسب برای نظافت مبلمان و صندلی با توجه به بافت آن ها ارائه دهند.با توجه به بافت مبلمان که می تواند ترکیبی یا مصنوعی و طبیعی باشد، نظافت می تواند متفاوت باشد.

قبل از عمل نظافت مبلمان با دستگاه می توان با مکنده قوی دستگاه نیز سطح مبلمان را نظافت نمودو بعد از آن بالتشک ها کنار گذاشته شده کلیه ی شرایط را برای نظافت مکانیزه مبلمان فراهم نمود.

خشکشویی-مبل

معرفی دستگاه خشکشویی مبل یا دستگاه شستشوی مبل DESIDERIO ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا

بسیاری از دستگاه های شستشوی با بخار یا بخارشوی صنعتی امروزی دارای لوازم جانبی یا نازل های متنوع به منظور عملیات نظافت می باشند. این نازل های برای کاربردهای متنوعی طراحی و ساخته شده اند. در ادامه دستگاه مکانیزه به منظور شستشوی مبلمان و صندلی را معرفی می کنیم.

دستگاه خشکشویی مبل یا دستگاه شستشوی مبل دسیدریو ساخت کمپانی کعروف و شهیر CAPITANI ایتالیا دارای نازل های متنوع و مخصوص به منظور نظافت مبلمان که نازل حق ثبت اختراع دارد. این دستگاه نظافتی دارای 4 قابلیت یا توانایی پاشش کردن بخار با دمای 140 درجه سانتیگراد با فشار 5 بار، پاشش در لحظه مواد شوبنده، مکنده آب و خاک و دمندگی می باشد. این دستگاه شستشوی مبل و صندلی دارای حجم مخزن آب و مخزن ماده شوینده 1/8 لیتری بوده و از فیلتر نوع آبی به جای فیلترهای کاغذی و پارچه ای بهره می برد. لازم به ذکر است در هنگام کار با دستگاه به محضی اینکه حجم مخزن آب و مواد شوینده به اتمام برسد، دستگاه با بوق مخصوص خود به کاربر یا اپراتور هشدار میدهد. دیگر نیازی نیست وسیله را خاموش نمایید و سپس آب و مواد شوینده را به دستگاه اضافه نمایید. چون در هنگام روشن بودن این دستگاه این قابلیت امکانپذیر است. به منظور نظافت مبلمان و صندلی ها در محیط های گوناگون از نازل های مخصوص این دستگاه به نام نازل پارویی و نازل فرچه با موی اسب استفاده می شود. نازل پارویی برای نظات و شستشوی مبلمان با سطوح پارچه ای بسیار مناسب است. همچنین بهتر است برای نظافت مبلمان از نوع چرمی از برس های مخصوص این محصول استفاده شود. همانطور قبلاً ذکر شد بخارشوی صنعتی یا دستگاه شستشوی با بخار دسیدریو دارای قابلیت مکندگی می باشد. پسا ز انجام عملیات پاشش بخار و مواد شوینده بر روی سطوح مبلمان و صندلی، نیاز است که آلودگی ها جمع آوری شوند. این دستگاه ایتالیایی با جاروبرقی قدرتمند خود آلودگی ها را از عمق پارچه و فوم مبلمان بیرون کشیده و آن را به مخزن آب کثیف خود انتقال می دهد. لازم به ذکر است بخار با درجه حرارت 140 درجه سانتیگراد این محصول میزان اثرات مواد شوینده را چند برابر کرده که این امر باعث می شود آز آسیب رسیدن به بافت پارچه و فووم مبلمان جلوگیری به عمل آید.

شرکت های خدماتی و مشتریان منازل از مشتریان اصلی این محصول فوق العاده می باشند. شرکت های با این محصول قادر هستند در داخل منازل مشتریان عمل نظافت مب و صندلی را با کیفیت، دقت و سرعت بالا له انجام برسانند و از این طریق مشتریان خود را راضی نگه دارند.

مشخصات فنی دستگاه خشکشویی مبل دسیدریو ایتایا

 1. نوع محصول: بخارشوی صنعتی تک فاز است.
 2. فشار بخار: 5 بار می باشد.
 3.  توان کلی محصول 3200 وات است.
 4. توان بویلر محصول 2000 وات است.
 5.  توان مکنده آب و خاک محصول 1000 وات است.
 6. دارای سنسور قطع کن جاروبرقی دارای بوق هشدار خالی شدن بویلر و مخزن مواد شوینده.
 7. فیلتراسیون مخزن آب کثیف.
 8. دارای دمنده برای خشک کردن
 9. ظرفیت مخزن رزرو آب و مواد شوینده محصول 1/8 لیتر است.
 10. ظرفیت مخزن جاروبرقی 7 لیتری است.

شرکت بازرگانی پیشتار به نماینده رسمی کمپانی CAPITANI ایتالیا، دستگاه شستشوی با بخار قدرتمند به منظور عملیات نظافت صنعتی در محیط های گوناگون ارائه می نماید. از این دستگاه برای محیط های زیر استفاده می شود:

 1. منازل مسکونی بزرگ و کوچک
 2. شرکت های خدماتی برای شستشوی مبلمان و صندلی داخل منازل
 3. هتل ها
 4. رستوران ها
 5. مجتمع های مسکونی
 6. مجتمع های تجاری
 7. مطب ها و مراکز درمانی
 8. بیمارستان ها
 9. کارواش ها
 10. و ...

در ادامه نیز فیلم استفاده از دستگاه به منظور شستشو و نظافت مبلمان را مشاهده می فرمایید:

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر