صفحه اصلی>مقالات>دستگاه زمین شوی چیست
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه زمین شوی چیست (تعداد بازدید : 1930)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه زمین شوی

دستگاه زمین شوی یا اسکرابر به وسیله ای اطلاق می شود که به منظور نظافت مکانیزه محیط های گوناگون از جمله سالن های ورزشی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، فرودگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دیگر نظافت به شیوه مکانیزه و با دستگاه زمین شوی امری بسیار مهم و جدی است. از این رو ضروری است که کلیه شرکت ها و کارخانه های صنعتی اقدامی جدی در امر نظافت با دستگاه های اسکرابر انجام دهند. مدت ها تجربه آموخته که به چه صورت دستگاه زمین شوی یا دستگاه کف شوی می تواند زمین را به شکل مکانیزه نظافت نماید. دستگاه زمین شوی قادر است تا سطوح کف را شستشو و در انتها کف خشک را به کاربر تحویل دهد. کار با دستگاه زمین شوی بسیار ساده بوده به طوری همه چیز در یک دکمه خلاصه شده است.

دستگاه زمین شوی می تواند در انواع کابلی ( زمین شوی برقی ) و باطری دار ( شارژی - باطری دار ) یا دستی و سرنشین دار باشد. دستگاه زمین شوی می تواند به چهار بخش گوناگون تقسیم بندی گردد:

  1. مخزن آب کثیف
  2. مخزن آب تمیز
  3. سیستم پاشش آب
  4. سیستم تی و مکنده

دستگاه زمین شوی و برخی ویژگی های آن

میزان صدا، کارکرد، راحتی کاربر و ... از جمله عواملی است که در انتخاب یک دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی بایستی مورد توجه قرار بگیرد. به علاوه آنکه دستگاه شستشوی کفی مناسب مشتری ای است که نظافت را با کیفیت بالا و با سرعت بالا و با هزینه پایین انجام دهد. سادگی استفاده از ماشین آلات نظافتی زمین شوی یا اسکرابر از نکات مهم می باشد. کاربر بایستی با حداقل آموزش بتواند حداکثر استفاده از دستگاه را بکند. دستگاه زمین شوی دارای قسمت هایی برای نمایشگر بخش های مختلف می باشد.; از جمله قسمت های مهم دیگر دستگاه اسکرابر حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف است. موتور مکنده دستگاه زمین شوی از بخش های اصلی می باشد که در انتخاب مشتریان تأثیر به سزایی دارد.  البته جنس بدنه وسیله هم بسیار مهم باشد، زیرا این وسایل بایستی در محیط های گوناگون صنعتی و در براربر ضربات احتمالی از خود مقاومت و پایداری نشان بدهند.

دستگاه زمین شوی

دستگاه زمین شوی و موتوره مکنده آن

موتور مکتده ماشین آلات نظافتی کف شو شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز ساخت کمپانی AMETEK آمریکا بوده که این شرکت، شرکتی عظیم در تولید دستگاه های اسکرابر، سوییپر و ... مناسب برای سالن های گوناگون و کارخانه های صنعتی و تولیدی می باشد. موتور مکنده بخشی مهم و اساسی در وسیله هایی که کار مکانیزه شستشوی کف را انجام می دهند، می باشد. اگر بخواهیم مختری درباره این شرکت صحبت کنیم بایستی اشاره کنیم که شرکت یا کمپانی AMETEK در سال 1988 بنا نهاده شده و توانسته با با کیفیت بالای محصولاتی که تولید می کند آن ها را به 5 قاره مختلف صادر کرده و اعتبار لازم را به خصوص در قاره آسیا کسب نماید.

دستگاه زمین شوی گارنتی و خدمات

بخش مهمی که در هنگام خرید دستگاه اسکرابر بایستی مورد توجه مشتریان قرار بگیرد گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه زمین شوی می باشد. یعنی شرکت ارائه دهنده دستگاه های اسکرابر بایستی پس از خرید مشتری قادر به ارائه قطعات مصرفی دستگاه باشد تا مشتری دچار مشکل نگردد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله به مشتریان خود در این امر خدمت رسانی کند و با ارئه مشاوره مسئولانه مشتریان محترم را نسبت به انتخاب دستگاه زمین شور مناسب راهنمایی و هدایت کند.

دستگاه زمین شوی و نکات دیگر استفاده از آن

نکته مهم دیگر دیگر مانور دستگاه یا وسیله می باشد که جزو آیتم های مهم در انتخاب آن می باشد. در مکان هایی مانند فروشگاه ها که دارای قفسه های زیادی می باشد بایستی وسیله بتواند مانور بسیار خوبی در بین قفسه ها داشته و حرکت کند تا نظافت به شکل مکانیزه انجام بگیرد و همچنین در مکان هایی که آمد و شد زیاد باشد.

نکته آخر در انتخاب دستگاه اسکرابر قطر برس، بدنه اسکرابر، چرخ ها، تی و ... می باشد که این موارد ذکر شده هم در انتخاب دستگاه های کف شور بسیار مهم می باشند.

دستگاه زمین شوی AM40 دستگاه زمین شوی AM40 New دستگاه زمین شوی AM55 دستگاه زمین شوی AM55C New دستگاه زمین شوی AM55B New

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر