صفحه اصلی>مقالات>دستگاه فرش شویی موکت شویی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه فرش شویی موکت شویی (تعداد بازدید : 2936)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه فرش شویی موکت شویی قالیشویی

قبل از نظافت و شستشوی فرش و موکت بایستی بدانید که چه دستگاه یا تجهیزاتی مناسب کار شما هستند. در اصل بایستی از دستگاه نظافتی مورد نظر اطلاعات لازم را قبل از خرید کسب نمایید. خوشبختانه تجهیزات یا دستگاه های مناسبی به منظور نظافت و شستشوی فرش و موکت وجود دارند. اساساً دستگاه فرش شویی و موکت شوی یا قالیشویی با قابلیت پاشش بخار نیز می تواند به منظور شستشوی مکانیزه سطوح فرش و موکت استفاده شوند. این دستگاه ها به صورت بسیار گسترده ای در سرتاسر دنیا محبوب شده اند. این محصولات یا دستگاه های شستشوی فرش و موکت با بخار نیز امروزه دارای تکنولوژی های منحصر به فردی هستند. دستگاه های فرش شویی و موکت شویی  با بخار دارای فشار بخار و درجه حرارت متفاوتی هستند. درجه حرارت بالا باعث از بین رفتن آلودگی ها و ضد عفونی شدن محیط می شود. دستگاه های شستشوی فرش یا خشکشویی فرش نیز دارای حجم مخازن آب تمیز متفاوتی می باشند. محصولات یا دستگاه های فرش شویی و موکت شویی با بخار دارای قابلیت هایی از جمله مکندگی و دمندگی همزمان می باشند. به علاوه امکان پر کردن مجدد آب بدون نیاز به خاموش شدن دستگاه وجود دارد. پاشش همزمان مواد شوینده در کنار بخار با درجه حرارت بالا از قابلیت های بسیار خوب این دستگاه ها می باشد.

مزیت مکندگی یا جاروبرقی آب و خاک باعث می شود آلودگی ها از عمق تار و پود فرش و موکت بیرون کشیده شود. می توان گفت که بویلر، قلب یک دستگاه فرش شویی و موکت شویی یا دستگاه قالیشویی با بخار یا بخارشور است. بویلرها معمولاً از جنس استیل ضد انفجار و ضد زنگ ساخته می شوند که باعث بالا رفتم دوام و عمر بالای دستگاه می شود. پس می توان گفت که جنس بویلر برای دستگاه های خشکشویی فرش و موکت بسیار مهم است. مورد دیگر که بایستی به آن توجه کرد استفاده از خرطومی با کیفیت بالا است. خرطومی با کیفیت پایین علاوه بر شل شدن و تاثیر به خروجی بخار، باعث اختلال در کار اپراتور می شود. از این رو جنس خرطومی مورد استفاده دستگاه شستشو با بخار بیسیار مهم می باشد.

مسئله بعدی که بایستی به آن اشاره نمود، میزان استفاده از دستگاه فرش شویی و موکت شویی می باشد. بسیاری از شرکت هایی خدماتی چون نیاز به استفاده طولانی مدت دارند، بایستی از دستگاه مناسب و صنعتی تر استفاده نمایند. در ادامه دستگاه شستشوی فرش و موکت دسیدریو ایتالیا معرفی می گردد.

دستگاه-فرش-شویی-موکت-شویی

معرفی دستگاه فرش شوی و موکت شویی قالیشویی دسیدریو ایتالیا ساخت کمپانی CAPITANI

دستگاه فرش شویی و موکت شویی دسیدریو ساخت شرکت شهیر CAPITANI ایتالیا می باشد. از این دستگاه می توان برای نظافت و شستشوی مکانیزه فرش و موکت استفاده نمود. ایت دستگاه نظافتی مکانیزه و قدرتمند دارای فشار بخار 5 بار، بویلر استیل ضد انفجاز و پاشش بخار به میزان 140 درجه سانتیگراد می باشد. همانطور که قبلاً ذکر شد، درجه حرارت بالا بخار باعث شل شدن چرک سطوح و از بین رفتن باکتری و جانوران موذی و ضد عفونی و استریل کردن می شود. این دستگاه فرش شویی یا دستگاه موکت شویی نیز دارای خرطومی با کیفیت و نازل های بسیار متنوع به منظور نظافت سطوح فرش و موکت می باشد. آلودگی ها از عمق تار و پود فرش بیرون کشیده و تا 80 درصد فرش و موکت خشک می شود. از این رو این دستگاه نظافتی نظافت با کیفیت برای به ارمغان می آورد. از نگرانی هایی مشتریانراحت بودن در حمل و نقل دستگاه و اتمام مخزن آب و مواد شوینده است. دستگاه فرش شویی و موکت شویی DESIDERIO کمپانی شهیر و معروف CAPITANI ایتالیا دارای بوق مخصوص هشدار به منظظور اتمام آب و مواد شوینده بوده که کاربر یا اپراتور را از آن آگاه کرده و همچنین دیگر نیازی نیست پس از اتمام آب و مواد شوینده، دستگاه را خاموش نمایید. لذا پس از پر شدن دوباره مخازن به کنظور نظافت به راحتی ادامه دهید. در مورد قابلیت جا به جایی یا حمل و نقل، ددستگاه دارای چزخ هایی روان و عالی برای جابجایی می باشد. همچنین این محصول دارای ترولی مخصوص به خود بوده که دستگاه بالای آن قرار گرفته و جا به جایی دستگاه را آسان می سازد.

لینک های مرتبط
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر