صفحه اصلی>مقالات>دستگاه فرش شوی desiderio
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه فرش شوی desiderio (تعداد بازدید : 1755)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه فرش شوی desiderio

دستگاه فرش شوی desiderio ساخت کمپانی معروف و شهیر CAPITANI ایتالیا می باشد. این دستگاه نظافت صنعتی مجهز به نازل فرش شوی نیز هست. دستگاه فرش شوی desiderio دارای سیستم پاشش بخر، ماده شوینده و مکنده بسیار قوی جهت خشک کردن می باشد. یکی از مزایای دستگاه فرش شوی desiderio کمپانی CAPITANI ایتالیا نسبت به سایر دستگاه ها، نازل فرش شوی آن می باشد.

نازل دستگاه فرش شوی desiderio دارای دو لایه برس و دو لایه تی پلاستیکی مقاوم می باشد که در صورت نیاز می توان به جای دو لایه تی پلاستیکی از دو لایه برس دیگر استفاده کرد. این شرایط برای زمانی پیشنهاد می شود که آلودگی زیاد است. برای شستن فرش به وسیله دستگاه فرش شوی desiderio بهتر است ابتدا بخار استفاده شود. بعد از مرطوب شدن سطح از ماده شوینده و بخار می توان به صورت همزمان استفاده کرد. کنترل تمام سیستم ها بر روی دسته ی دستگاه فرش شوی desiderio قرار دارد و ب هراحتی کاربر می تواند تمام سیستم ها را کنترل نماید.

در مرحله ی استفاده ی هم زمان بخار و ماده شوینده بهتر است که ماده شوینده کمتری استفاده شود. و بیشتر به وسیله بخار و فشار برس های نازل سطح فرش تمیز و نظافت شود. استفاده کمتر از ماده شوینده از آسیب رسیدن بهه تار و پود فرش جلوگیری می کند. بعد از مرحله ی شستشوی فرش با بخار و ماده شوینده بهتر است که از بخار و مکنده به صورت همزمان استفاده شود. بعد از این مرحله نیز می توان از مکنده به صورت مجزا استفاده کرد تا فر را تا حدود 80 درصد خشک نماید.

میزان دفعاتی که نازل باید روی سطح حرکت کند به میزان طوبت فرش بستگی دارد. دستگاه فرش شوی desiderio قابلیت دمندگی باد را نیز دارد.

برای استفاده از این قابلیت دستگاه فرش شوی desiderio باید لوله ی خرطومی از قسمت جلوی وسیله جدا شود و به قسمت پشتی آن متصل گردد. در این حالت وقتی دکمه مکنده دستگاه فرش شوی desiderio را فشار دهید، دمندگی وسیله فعال شده که برای خشک کردن کامل تر فرش استفاده می شود. مدت زمان شستشوی یک فرش با این دستگاه به میزان آلودگی فرش و مهارت کاربر و کیفیت مورد انتظار نظافتی بستگی دارد.

دستگاه فرش شوی desiderio

این دستگاه قسمت های دیگری نیز دارد که برای اطلاعات بیتشر در مورد دستگاه می توانید به صفحه ی اصلی آن مراجعه نمایید.

در پایین می توانید فیلم دستگاه فرش شوی desiderio را مشاهده فرمایید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر