صفحه اصلی>مقالات>دستگاه فشار قوی آب
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه فشار قوی آب (تعداد بازدید : 1557)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه فشار قوی آب

دستگاه فشار قوی آب به وسیله ای نیز گفته می شود که می تواند با فشار قوی آب خروجی نیز کلیه تجهیزات صنعتی گوناگون، ماشین آلات، نماهای گوناگون، قالب ها و ... را نظافت نماید. دستگاه فشار قوی آب نیز در نوع های برقی، بنزینی یا دیزلی، برقی - دیزلی موجود است و می تواند دارای انواع تکفاز و سه فاز باشد که نوع سه فاز واترجت دارای قدرت بالایی در نظافت می باشد. دستگاه فشار قوی آب از لحاظ دیگر می تواند به صورت آب گرم و آب سرد باشد. واتر جت صنعتی می تواند قابلیت پاشش مواد شوینده را به همراه آب داشته باشد که در نتیجه نظافت به شکل با کیفیتی صورت می گیرد. دور موتور دستگاه های جت واتری که دارای نوع سه فاز هستند پایین بوده و این امر سبب می شود که این دستگاه ها در مراکزهای گوناگون صنعتی که نیاز به استفاده سنگین از وسیله دارند، مورد استفاده قرار بگیرد. دستگاه فشار قوی آب نیز که نوع آن سه فاز صنعتی آب گرم می باشد به منظور لکه بری عمی، رسوبات، چربی یا گریس و ... مورد استفاده قرار می گیرد. واتر جت هایی که از نوع آب سرد می باشند نیز قادر به گرم کردن آب نمی باشند و می توانند فقط تا 60 الی 65 درجه سانتی گراد آب را ورودی را تحمل نمایند.
در ادامه به یک نوع دستگاه فشار قوی آب اشاره می شود:
دستگاه فشار قوی آب

دستگاه فشار قوی آب مدل HD 9.20 کارچر آلمان

دستگاه فشار قوی آب مدل HD 9.20 کارچر آلمان یکی از دستگاه های آبسرد صنعتی بوده که از برق سه فاز به منظور استفاده در کارهای سنگین صنعتی استفاده می نماید. این وسیله یا دستگاه فشار قوی آب دارای دور موتور 1240 دور در دقیقه بوده و می تواند مدت زمان زیادی به کار گرفته شود. فشار کاری دستگاه نیز 200 بار بوده و به دلیل با داشتن دور موتور پایین خود دارای کم ترین نواسانات است. این دستگاه مجهز ب تکنولوژی آنتی توییست می باشد که کاربر در هنگام کار کردن با آن احساس خستگی نماید. این دستگاه دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت می باشد و دارای کارکرد 5 یا ساعت مداوم در روز را دارد.
شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده دستگاه های اسکرابر ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی ، بخار شوی صنعتی و ... می باشد.


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر