صفحه اصلی>مقالات>دستگاه مبل شوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه مبل شوی (تعداد بازدید : 2956)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی یا بخارشوی صنعتی Desiderio ساخت کمپانی معروف و شهیر کپیتانی (CAPITANI) ایتالیا بوده و دارای ویژگی های خاصی به منظور شستشوی با کیفیت و مکانیزه مبل ها می باشد. یکی از این ویژگی ها یا مزایای دستگاه مبل شوی استفاده از بخار به منظور نظافت مبلمان است. استفاده از ویژگی بخار علاوه بر اینکه به دلیل بالا بردن دما اثر گذاری ماده شوینده را افزایش می دهد و همچنین مصرف آب را بسیار کاهش داده و آب کمتری را به بافت های مبلمان انقال می دهد که این امر باعث می شود عمل خشک کردن سطح با سرعت و انرژی کمتری توسط دستگاه مبل شوی صورت بگیرد. از طرفی به علت افزایش اثر بخشی فوق العاده مواد شوینده این دستگاه که به دلیل دمای بالای بخار می باشد، مصرف مواد شوینده در این وسیله نیز کاهش می یابد.

کاهش مصرف مواد شوینده این وسیله نظافتی مکانیزه هم از جهت اقتصادی می تواند مورد توجه قرار بگیرد و هم از این جهت که مصرف کمتر این مواد می تواند آسیب کمتری به بافت پارچه ی مبل برساند.

دستگاه مبل شوی Desiderio ساخت کمپانی کپیتانی ایتالیا دارای 4 سیستم یا بخش نظافتی می باشد که عبارتند از:

  1. پاشش بخار
  2. پاشش مواد شوینده
  3. سیستم مکنده (خشک کن)
  4. دمنده ی باد
دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی DESIDERIO و کارکرد آن

این 4 سیستم یا بخش در دستگاه مبل شوی Desiderio (دسیدریو) دارای قابلیت کنترل کاملی هستند و هر کدام می توانند به صورت مجزا وارد فرآیند کارکرد یا نظافت صنعتی شوند.

به طور مثال دستگاه مبل شوی Desiderio می تواند فقط در حالت پاشش بخار یا حالت پاشش بخار هم زمان با پاشش ماده شونده و یا در حالت پاشش بخار و مکنده به صورت همزمان باشد. به هر صورت در هر زمان می توان یک، دو یا سه سیستم را در دستگاه مبل شوی Desiderio فعال نمود. تنها دو سیسیتم مکنده و دمنده نمی توانند با هم در دستگاه مبل شوی Desiderio کار کنند.

این دستگاه مبل شوی دارای سیستم فیلتراسیونی از نوع آبی می باشد. غیلتراسیون آبی دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیاد و متعددی می باشد. این سیستم، دستگاه شستشوی مبلDesiderio را از استفاده هذگونه فیلتر پاکتی و یا فومی بی نیاز می کند و البته می تواند ذرات بسیار ریز را نیز فیلتر نمای. از لحاظ اقتصادی نیز این سیستم هزینه های مصرفی دستگاه شستشوی مبلمان Desiderio را بسیار کاهش می دهد. کی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه نظافت مبل دسیدریو ایتالیا، نازل های متنوع و حرفه ای این دستگاه نظافتی است. این وسیله نظافتی با کیفیت و مکانیزه دارای نازل های بسیار حرفه ای به منظور شستشو و نظافت مکانیزه مبل ها، فرش، دیوار، شیشه و ... می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل دستگاه مبل شوی Desiderio اینجا کلیک کنید.

شرکت بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده رسمی کمپانی معروف CAPITANI ایتالیا، انواع دستگاه مبل شوی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر